Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 

Z powodu chwilowych utrudnień materiały, które nie były dostępne mogły pojawić się w serwisie IPLA. Nie wspieramy urządzeń LG i w związku z tym nie gwarantujemy pełnego dostępu do treści. 

 

A ja nie wspieram badziewnych firm. Właśnie przed chwilą anulowałem wszystkie zakupione pakiety w Ipli. Dobranoc.

 

@jaszekjeszcze rozumiem jakby robili jakieś testy i sprawdzali czy wszystko działa i coś by nie działało to by się z tego wycofali. Ale wszystkie te kanały działały idealnie, wszystko jest gotowe łącznie z logotypami kanałów, ale nie jacyś [beep]e sobie wymyślili że nie udostępnią tego na LG. Łaski bez, Netflix, HBO GO, Amazon na LG śmigają jak trzeba i nikt tam nie ogranicza ich dostępu (Netflix czy Amazon nawet mają dedykowane klawisze na pilotach od LG).

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 

Z powodu chwilowych utrudnień materiały, które nie były dostępne mogły pojawić się w serwisie IPLA.

Czemu dołączyłeś zdjęcie kanałów PPV w NC+ do swojej odpowiedzi? :P

My takie plansze mamy cały czas od momentu pojawienia się kanałów PSP w NC+ zarówno na naszych dekoderach jak i w usłudze NC+GO.

Awaria z tym nic wspólnego nie miała.

Plansze były, są i będą ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, Kummer napisał:

Kompletnie nie rozumiem jak można przy takim meczu jak super puchar Europy emitować dźwięk z [beep]. Jakość obrazu naprawdę doskonała , niestety brak dźwięku 5.1 niezrozumiały 

Dolby nie będzie, bo Polsat nie ma na niego licencji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samą licencję do użytkowania w swoich kanałach to zapłacą stosunkowo niewiele rocznie (kilka milionów będzie, oczywiście to tylko MOJE PRZYPUSZCZENIA). Nie wiem jednak czy na transponderach mieli by miejsce na ścieżki dźwiękowe. Tam mają tak poupychane, że nic mnie nie zdziwi.

6 godzin temu, Mnqx napisał:

Tak swoją drogą, z satelity birate jest na poziomie tych bodaj 18Mbit, a czy ktoś wie jak wygląda sprawa przy IPTV np w takim Orange?

IPTV Orange ma do max 8 Mbps kanały HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może Cyfrowy Polsat i pakiet Polsat Sport Premium i zechciałby sprawdzić czy działają mu Polsat Sport Premium PPV? Mi obecnie Polsat Sport Premium 1 i 2 działają ale serwisy PPV nie. Mecz na PPV 3 już we wtorek za chwilę i nie mam dostępu. Wcześniej była plansza przez kilka miesięcy nawet jak meczy nie było. Bo nie wiem czy dzwonić na info czy wszyscy mają wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal nie. Działa tylko w aplikacji CP GO. Na dekoderach nie. I nie pomogło ponowoenoe uprawnień. Hańba, że jakiś [beep] wpadl na pomysł zakodowania ich. I teraz d.pa. Meczu nie obejrzę. Muszę męczyć się na smartfonie. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...