Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
7 godzin temu, _Artek_ napisał:

Mój wygrany kod już jest nieważny :(

Dzisiaj sprawdziłem drugie konto co wczoraj nie posiadało dostępu do PSP i.... sytuacja się diametralne zmieniła :rofl:

Stan obecny:

 

1.jpg

 

 

 

ps. @shevchenko1987 , odpalałeś aplikację na androidzie? Bo na tym koncie na laptopie też mi nie pokazuje do kiedy mam aktywny PSP. Dopiero po odpaleniu na smartfonie tam jest ta informacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 minutę temu, Emil.1603 napisał:

Czyli abonenci nc+ zobaczą sobie meczyk, który normalnie byłby dostępny tylko dla Cyfrowego Polsatu....

A w czym jest problem?

Te wojenki CP vs NC+ , to tylko wymysł abonentów. Nikogo tam u góry nie interesują takie bzdety. Pieniądz się liczy dla pana Solorza :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kingofsouth napisał:

A w czym jest problem?

Te wojenki CP vs NC+ , to tylko wymysł abonentów. Nikogo tam u góry nie interesują takie bzdety. Pieniądz się liczy dla pana Solorza :D

 

 

Ja tam się cieszę, że oferta PSP 1 staje się zróżnicowana, ale mam jedno ale: dlaczego dopiero teraz! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Polsat wyróżniony przez UEFA za sposób transmitowania LM i LE w sezonie 2018/2019:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-07-04/telewizja-polsat-wyrozniona-przez-uefa/

Na pewno nie za sposób transmitowania LM i LE bo do tego Polsat nic nie ma. Jak już to za sposób prezentowania studia przed i po meczowego i raczej w Amsterdamie nie pokazywali im przepisów i samego gotowania bo za to by na pewno nie dostali wyróżnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

No chodziło mi o sposób przedstawiania, czepiacie się szczegółów.

 

Kuchnia Mistrzów była również pokazywana w Amsterdamie.

Akurat bez napiny w tym przypadku to nie jest szczegół. Jak dla mnie (pewnie dla większości również) jest ważną kwestią czy oglądam mecz czy studio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, Pawop napisał:

Najlepiej jakby zlikwidowali PSP a zawartość przenieśli do powiększonej do 6 kanałów paczki Eleven. 

To jest bardzo dobry pomysł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...