Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, jak ten system będzie wyglądał z Ligą Europy UEFA, skoro Polsat ma także ją pokazać w całości?

 

System pokazywania Ligi Mistrzów UEFA, jest wiadomy:

 

2 mecze o godzinie 19.00 i 6 meczów o godzinie 21:00 (przez 2 dni: wtorek i środa)

 

19:00

1.mecz - Polsat Sport Premium 1

2.mecz - Polsat Sport Premium 2

 

21.00

!JEDEN MECZ ŚRODOWY ZGODNIE Z UMOWĄ Z UEFA POKAZYWANY FTA! (Polsat/Super Polsat/TV4)

1.mecz - Polsat Sport Premium 1 

2.mecz - Polsat Sport Premium 2 

3.mecz - Polsat Sport Premium 3 PPV

4.mecz - Polsat Sport Premium 4 PPV

5.mecz - Polsat Sport Premium 5 PPV

6.mecz - Polsat Sport Premium 6 PPV

 

No, a teraz system Ligi Europy:

 

12 meczy o godzinie 19.00 i 12 meczy o godzinie 21:00 (tylko czwartek)

 

19.00

1.mecz - Polsat Sport Premium 1 

2.mecz - Polsat Sport Premium 2 

3.mecz - Polsat Sport Premium 3 PPV

4.mecz - Polsat Sport Premium 4 PPV

5.mecz - Polsat Sport Premium 5 PPV

6.mecz - Polsat Sport Premium 6 PPV

7.mecz - Polsat Sport (???)

8.mecz - Polsat Sport Extra (???)

9.mecz - Polsat Sport News (???)

10.mecz - Polsat Sport Fight (??????)

11.mecz - Super Polsat/ Polsat (???)

12.mecz - Pakiet VOD (tak jak to było kiedyś?????)

 

I te 6 meczy, najbardziej mnie interesują? Jak myślicie, jak Polsat będzie je pokazywał, bo przecież posiada prawa do pokazywania wszystkich meczy, jak i LM, jak i LE?

Edytowane przez domban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Już od sierpnia 2018 roku przez trzy kolejne lata (do roku 2021) wszystkie ponad 1000 meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wyłącznie w kanałach Polsatu".

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 1029 meczów. Co nie zmienia faktu, że wszystkich meczów fazy grupowej Ligi Europy na żywo nie będą pokazywać, bo to nie ma kompletnego sensu. I musieliby oprócz sześciu anten PSP zawalić tym inne kanały sportowe Polsatu. :)

Zresztą dokładnie sobie przypominam, że Kmita mówił o wszystkich meczach Ligi Mistrzów na żywo i wielu spotkaniach Lig Europy na żywo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że może dadzą tam jakieś mecze z Eleven, gdyż przecież to teraz jedna rodzina, ale na razie nie ma żadnych oznak, żeby tak zrobili.

To, że kupili część udziałów, to nie znaczy że to będzie hop siup i nagle od nowego sezonu jakiegoś rozgrywki będą się pokazywać w Polsat Sport Premium. Na pewno to nie jest takie proste, jak napisanie tego na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to liczymy z marszu :

Liga Mistrzów :

- faza play off - 6 spotkań x 2 mecze = 12 meczów
- faza grupowa - 6 spotkań x 2 mecze x 8 grup = 96 meczów
- 1/8 finału - 8 spotkań x 2 mecze = 16 meczów
- 1/4 finału - 4 spotkania x 2 mecze = 8 meczów

- 1/2 finału - 2 spotkania x 2 mecze = 4 mecze

- finał = 1 mecz

 

Łącznie : 12 + 96 + 16 + 8 + 4 + 1= 110 + 27 = 137 meczów w sezonie

Liga Europy :

- faza grupowa - 6 spotkań x 2 mecze x 12 grup = 144 mecze

- 1/16 finału - 16 spotkań x 2 mecze = 32 mecze

- 1/8 finału - 8 spotkań x 2 mecze = 16 meczów

- 1/4 finału - 4 spotkania x 2 mecze = 8 meczów

- 1/2 finału - 2 spotkania x 2 mecze = 4 mecze

- finał = 1 mecz

 

Łącznie : 144 + 32 + 16 + 8 + 4 + 1 = 100 + 80 + 25 = 205

 

Suma : 137 + 205 = 342

 

3 sezony = 342 x 3 = 900 + 120 + 6 = 1026

 

+ 3 spotkania o Superpuchar Europy = 1029 spotkań

INACZEJ WYJŚĆ NIE MOŻE !!! :D

 

Krótko mówiąc : jeśli obiecali 1029 spotkań przez 3 lata to tak : albo pozostałe mecze LE, które nie zmieszczą się na PSP będą w sportowych kanałach Polsatu albo dadzą je premierowo w ramówkę albo w internecie puszczą w pakiecie.

W nc+ LM była cała tylko na canalplussport.pl

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy komentatorów zwłaszcza podczas tych meczów wieczornych gdy trzeba będzie obsadzić 6 meczów na raz.

Borek, Iwanow, Kowalski, Przybysz, Włodarczyk kto jeszcze ? Może Kołtoń ? on czasem komentował jako główny.

i jeszcze Marcin Lepa, Mariusz Hawryszczuk, Grzegorz Michalewski, Szymon Rojek i Robert Zieliński. To chyba wszyscy. :D Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szyzag123 Super!  :mrgreen:  Niby wychodzi ponad 1000 meczów, które Polsat obiecał ,więc zobaczymy we wrześniu, jak to będzie wyglądać  :/

Niczego nam na papierze nie dali. Obietnice pewnie z takim pokryciem jak cała Bundesliga na Eleven... 

Widać po rozpiskach, że w CP nie ma wystarczającej jakości do obsługi LM. Tomasza Hajto potrafię znieść jako "eksperta", ale jako komentator jest wyjątkowo irytujący i pogarsza komentarz Mateusza Borka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy komentatorów zwłaszcza podczas tych meczów wieczornych gdy trzeba będzie obsadzić 6 meczów na raz.

Borek, Iwanow, Kowalski, Przybysz, Włodarczyk kto jeszcze ? Może Kołtoń ? on czasem komentował jako główny.

 

Smokowski miał przejść do Polsatu od września chyba. Nie wiem czy to nadal aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentuje mecze 1 ligi. Rzadko, ale komentuje.

Kiedy taki mecz był, że Łapa robił za komentatora, a nie eksperta?

 

 

A Hajtowy kolejny raz potwierdził swoje IQ, niczym jego "wychowanek” Grosik na TT wczoraj. Przez aklamację przyznano mu tytuł TurboDzbana... :lol2: Ale po dzisiejszym występie Hajty idzie dyskutować komu się należy.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...