Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może specjalnie sabotują transmisje przez Iple (za dużo rozdanych darmowych kodów?) by kupować abo satelitarne ;)

 

Ja oglądałem mecz ARS - NAP i również co chwile buforowało. Mój internet to T-Mobile (LTE). W tym samym czasie zrobiłem speedtest i wynik był ok. Czyli około 60 Mb/s. Nawet specjalnie przełączyłem się na Wi-Fi sąsiada, który ma Noestradę do 80 Mb/s i poprawy nie było. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

16 kwietnia sprawdzimy transmisje w 4K. Każdy z nas będzie mógł ocenić jak jego łącze się sprawdza. 

Ważne ,że Ipla 4K wróciła. Myślę że finał i półfinał również w takiej jakości będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie chodzi o internet Vectry. Coraz bardziej wkurza mnie ta sytuacja. Ja bym chętnie wykupił dostęp do tych kanałów, ale jakoś Polsat nie potrafi się dogadać z kablówkami oprócz UPC. Skandal i tyle.

14 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Może specjalnie sabotują transmisje przez Iple (za dużo rozdanych darmowych kodów?) by kupować abo satelitarne ;)

 

Ja oglądałem mecz ARS - NAP i również co chwile buforowało. Mój internet to T-Mobile (LTE). W tym samym czasie zrobiłem speedtest i wynik był ok. Czyli około 60 Mb/s. Nawet specjalnie przełączyłem się na Wi-Fi sąsiada, który ma Noestradę do 80 Mb/s i poprawy nie było. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo było w ncGo.Nie było możliwości oglądania tego przez internet.Moim zdaniem zwyczajnie serwery nie wyrabiają bo ludzie oglądają to na każdym możliwym urządzeniu po 2 mecze naraz.Chwilę po meczu wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery, to jest właśnie prawdziwy problem. Jeszcze nie tak dawno cyklicznie korzystałem z Ipli i buforowanie podczas popularnych transmisji było normą. Nic z tym nie zrobią, jeśli nawet w abonamentowej usłudze pseudo IPTV obraz pozostawia bardzo wiele do życzenia. Znając życie, tam też się zacznie buforowanie lub gwałtowne skoki jakości związane z automatycznym obniżaniem jakości obrazu. Poczekajmy na mecze reprezentacji lub jakieś inne popularne wydarzenie sportowe.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, umek napisał:

To samo było w ncGo.Nie było możliwości oglądania tego przez internet.Moim zdaniem zwyczajnie serwery nie wyrabiają bo ludzie oglądają to na każdym możliwym urządzeniu po 2 mecze naraz.Chwilę po meczu wszystko jest ok.

Zgadza się. Dziwne tylko, że wcześniej było w porządku. Problemy zaczęły się niedawno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

Jeszcze tylko 2 lata i może Liga Mistrzów wróci "do domu" ;)

LM jest zdaje się od 1993 r. i w NC+(dawniej CYFRA+) byli raptem 5 lat. Faktycznie LM wróciłaby do domu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, wislok napisał:

 Faktycznie LM wróciłaby do domu.. 

Dla mnie również wróciłaby do domu.

Możesz się spierać zemną, ale dla osób przyzwyczajonych do oprawy LM w NC+, to co jest obecnie w CP nie jest do zaakceptowania. 

Pisałem,że to pasuje do otwartej telewizji, nie do kanałów Premium gdzie siada do oglądania nieco inny widz. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie takie teksty, przez naprawdę 15 lat czy nawet dalej Canal+ słynął z tego,że w swojej ofercie ma wszystkie najlepsze ligi piłkarskie (poza Bundesligą) i naszą Ekstraklasę. Tutaj tak piszecie jakby LM była normą w tej platformie ,a była tam stosunkowo krótki okres. Prawa do LM będzie miał ten kto da najwięcej pieniążków. Sam osobiście oglądam mecze LM,a nie opakowania do nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna wrócić tam gdzie pokazywano ja najlepiej i to był nsport.HD,DD5.1 i dziś najlepsze warunki oferuje Canal+

 

To co oferuje dziś Polsat to zwykły świat według kiepskich na resorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wislok napisał:

LM jest zdaje się od 1993 r. i w NC+(dawniej CYFRA+) byli raptem 5 lat. Faktycznie LM wróciłaby do domu.. 

Ja żartowałem z tym "domem", bo nc+ jak jak wydało oświadczenie o utraceniu tych praw to właśnie tak to nazwali ;)

4 minuty temu, umek napisał:

Powinna wrócić tam gdzie pokazywano ja najlepiej i to był nsport.HD,DD5.1 i dziś najlepsze warunki oferuje Canal+

 

To co oferuje dziś Polsat to zwykły świat według kiepskich na resorach.

Chociaż uczymy się gotować, poznajemy świat social media, fryzury, kto z kim śpi i wiele innych (nie)przydatnych rzeczy ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia Liga Mistrzów właśnie w  tym sezonie wróciła do domu. :P

http://www.sport.pl/sport/1,65025,1324914.html

 

Cytat
Polsat przejął telewizyjne prawa na Polskę po przebiciu oferty telewizji publicznej, która w 1999 r., gdy toczyły się negocjacje, nie chciała płacić więcej niż przez wcześniejsze lata. W imieniu Polsatu z firmą TEAM, reprezentującą UEFA przy sprzedaży praw do LM, rozmawiał Zbigniew Boniek.

 

 

 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak multiligi to największy zarzut wobec Polsatu. Podczas fazy grupowej, gdy brakuje ewidentnego hitu a jest kilka ciekawych meczów multiliga to świetna opcja. 

Szczerze powiedziawszy wolałbym, żeby Polsat zamiast sześciu meczów transmitował pięć a na szóstym kanale dawał właśnie multiligę. Nie oszukujmy się, co kolejkę mecz szóstego wyboru jest takie starcie, że spokojnie można z niego zrezygnować.

Co do opakowania, wydaje mi się, że powiedziano o nim już tak wiele, że nie ma sensu tego pisać po raz kolejny. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat gdyby chciał, to wprowadziłby multiligę, czy to na dodatkowym serwisie, czy np. w PSN, ale tego nie zrobi, ponieważ uważa, że z oczywistego powodu jest ona zbędna, i kto wie, czy NC+ nie miałaby takiego samego podejścia, gdyby musiała transmitować każdy mecz w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam te komentarze i zauwazam jedna rzecz.  W kanalach cyfrowego polsatu brakuje dwoch rzeczy:

1-multiligi na jednym kanale.

2-transmisi  jednego meczu na kanale w miare otwatym(jak mecze miala platforma NC+ to mecze byly na nsport+)

powiedzmy sobie szczerze jakby to bylo to nie ma do czego sie przyczepic

Edytowane przez informatyk2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...