Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie 2 minuty, a co najwyżej kilkadziesiąt sekund, i tak naprawdę nie wiem co to za problem ci robi - to nie reprezentacja Polski, że jak padnie bramka, to wszyscy na osiedlu krzyczą "goool" :D.

A dla Polsatu propsy, transmisja live 4K przez Internet to naprawdę nie byle co :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
29 minut temu, bugmenot napisał:

.

A dla Polsatu propsy, transmisja live 4K przez Internet to naprawdę nie byle co :).

Dokładnie jest tak jak piszesz. Pojdę o krok dalej, jak Polsat może, to czekam na Eleven, gdy na swojej aplikacji, która jest na Smart TV udostępni F1 w 4K.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko oglądanie sportu z opóźnieniem w moim przekonaniu mija się z celem.Probowalem  tak z mundialem w 4K i powiadomienia na smartfonie minutę przed faktem na ekranie..nie tedy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, djadijos napisał:

To już fanatyzm. Mecz ogląda się dla przyjemności z niego. Później inny można włączyć z odtworzenia.

Kiedy, jak później są kolejne LIVE? :P

 

7 minut temu, xut2zs napisał:

Kto komentuje mecz BVB ?

 

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: TOTTENHAM HOTSPUR FC – BORUSSIA DORTMUND na żywo
*(od 20:55 także w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat-Sport-Premium-2-Super-HD.pngtvp-1-hd.120.pngTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w PSP 2: Tomasz Włodarczyk – Paweł Golański
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

Edytowane przez SatExpert
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SatExpert napisał:

Komentarz w PSP 2: Tomasz Włodarczyk – Paweł Golański

Włodarczyk......chole****** w pierwszej chwili myślałem że wdowczyk. 

 

4 minuty temu, SatExpert napisał:

Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

To ja rozumiem?

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mnqx napisał:

Pytanie nie do końca związane z tematem - które TV Samsunga obsługują w takim razie transmisje  4K na ipli? Próbowałem szukać po numerach wypisanych w tym pdf na stronie ipli ale sporej części nawet nie ma w rodzimych sklepach. Seria QLEDowa?

 

Ja mam UE55NU7472 i też miałem możliwość oglądania w 4K. Niestety, przy moim łączu 6mbps było to 10 sekund oglądania, minuta ładowania. Ale i tak na tych małych fragmentach obraz robił wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
20 minut temu, mingo napisał:

 

Ja mam UE55NU7472 i też miałem możliwość oglądania w 4K. Niestety, przy moim łączu 6mbps było to 10 sekund oglądania, minuta ładowania. Ale i tak na tych małych fragmentach obraz robił wrażenie :)

Łącze 80 Mb/s Neostrada,  Smart TV na kablu i szło jak burza. Bez przycinek, buforowania , klatkowania itd.

Czekam na kolejne transmisje. Następnym razem sprawdzę czy jest dźwięk 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Łącze 80 Mb/s Neostrada,  Smart TV na kablu i szło jak burza. Bez przycinek, buforowania , klatkowania itd.

Czekam na kolejne transmisje. Następnym razem sprawdzę czy jest dźwięk 5.1

Ja mam nadzieję, że jak najszybciej wprowadzą dekoder 4K i będę mógł oglądać przez satelitę. Oby nie poprzestali tylko na transmisjach internetowych bo poczekam sobie ze 2 lata, póki nie zrobią u mnie światłowodu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...