Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lukas_k napisał:

Wichniarek to wzór komentatora eksperta. Ogarnia czołowe ligi, drużyny, dobrze czyta grę, jest perfekcyjnie przygotowany. 

Szczerze- mnie nie porywa jego komentarz. Dużo lepiej wypada w studiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, shark napisał:

Wichniarek na tle innych komentatorów 2. planu wypada wg mnie dobrze, ale podpisuje się pod tym co pisze @wislok  w studiu lepiej wyglada jego komentarz do oceny sytuacji z meczów. Dla mnie na równym stopniu wraz z Panem Andrzejem Strejlau’em.

Co to za stacja,że dla większości kibiców najlepszym ekspertem jest 80 letni starszy pan..wstyd Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele ma,bo chyba z wiekiem w dodatku tak zaawansowanym zazwyczaj pojawiają się problemy z rozróżnianiem zawodników,brak ogarnięcia mediów społecznościowych(a nie oszukujmy się tam jest najwięcej informacji w szybkim czasie) więc według mnie to wstyd dla Polsatu że nie potrafią zaprosić młodych pasjonatów piłki na czasie a goszczą ciągle ludzi którzy nie mają pojęcia o piłce,osoby które nie potrafią nawet przeczytać nazwiska z kartki lub tzw:nudziarzy którzy tylko przytakują innym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syf i memy z FB/Twittera może przeczytać każdy we własnym zakresie. Prawdziwej wiedzy i doświadczenia to nie zastąpi, a Andrzej Strejlau akurat w telewizji i radiu wypada dobrze.

W brytyjskich kanałach codziennością są prezenterzy i goście często w okolicach 70tki i wyżej.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie każdy musiał wykupywać subskrypcję , wpływy z pakietu PSP to przecież między innymi umowa z NC+, która zapłaciła zapewne konkretną kwotę by mieć te kanały w swojej platformie i decydować o warunkach ich dalszej dystrybucji lub jeszcze jakoś inaczej. CP podało konkret :

Cytat

Grupa zanotowała dobre wyniki segmentu nadawania i produkcji telewizyjnej. W trzecim kwartale 2018 roku przychody wyniosły 375 mln zł (wzrost 23 proc. rok do roku), a zysk EBITDA 94 mln zł (wzrost o 3 proc.).

Jak podkreślono, wyniki segmentu sięgnięto pod wpływem włączenia do portfolio oferty hurtowej nowych kanałów telewizyjnych, w tym w szczególności pakietów Eleven Sports Network oraz Polsat Sport Premium

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio przedmeczowe oglądałem raz i bardzo krótko, gdybym zapłacił za pakiet czułbym się jakby ktoś mi napluł na twarz. Pomijając merytoryke tzw. ekspertów których zainteresowanie piłką nożną zaczyna i kończy się na przeczytanie newsów na onecie. Na ślicznotkę z "Rodziny zastępczej" naprawde mógłbym patrzeć bez przerwy, ale nie w studio piłkarskim, za które miałbym zapłacić 40zł za miesiąc. Dzieła zniszczenia dopełnił DJ Wrona, przez 5 minut czytający z kartki i opowiadający jakieś bzdury. 

Krótko mówiąc jedna wielka żenada.

Gdybym miał ten pakiet za darmo i tak bym nie oglądał, Borek to za mało, wole streamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...