Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy dzień Ligi Mistrzów w Cyfrowym Polsacie i już mam dość. Powodów jest wiele:

 

- wybór spotkań "pierwszego wyboru". Komedia w najczystszej postaci. Masz mecze Inter - Tottenham o 19 i Liverpool - PSG o 21. Mecze idealne na główny kanał, nawet nie trzeba kombinować. Ale nie, Cyfrowy Polsat woli dać na jedynkę kolejny nudny mecz Barcelony i starcie Monaco z Atletico, bo we Francji gra Glik, z którym można pogadać po meczu... 

- komentatorzy. Jedna wielka masakra. Najpierw mecz w Mediolanie komentuje Przybysz z Łapińskim, a potem hit na Anfield Kowalski z Wdowczykiem. Sorry, ale jak słyszę na wizji gościa, który mówi "PE-ES-GE" albo który pyta jak się wymawia nazwisko "Meunier" to się zastanawiam czy Polsat ma mnie za idiotę czy może jeszcze za kogoś innego? Pamiętam jak Borek mówił, że w C+ LM komentują ludzie, którzy się do tego nie nadają. No przepraszam, jak panowie wyżej się nadają to ja wysiadam. W Polsacie jest kilka osób, których da się słuchać, czyli Borek, Smokowski, Iwanow, Feddek, Włodarczyk, Michalewski, Wichniarek, Hajto, Kołtoń i Strejlau. Reszta może sobie co najwyżej Młodzieżową Ligę Mistrzów komentować. 

 

- studio. Co z tego, że ładne i duże, że piękny ekran analiz jak muszę oglądać dyskusję gości, którzy kompletnie nie ogarniają tego co się dzieje? Dziekanowski przekręca wszystkie nazwiska, a mimo to jest w studio. Nie umie się wypowiedzieć, gada banały i totalne głupoty. To już Panasewicz bardziej ogarnia co słychać w futbolowym świecie. Jedynie Wichniarek ratował to dzisiejsze "studio"... Do tego Chylewska jako prowadząca. Sorry, ale to nie jest Kabała-Malarz, piękna buzia tu nie wystarczy, jeśli kompletnie nie czuje się tego co się robi? Dodatkowo za dużo gadania o meczu. Idealną kwintesencją były bodajże słowa Kołtonia, że w sumie na głównym kanale pokazali Monaco - Atletico, ale i tak każdy w studio patrzył na mecz Liverpoolu z PSG... 

 

- jakość. Miało być Super HD, a jest super kit. Polsat miał wyznaczyć nową jakość nadawania, a jak na razie mocno zawodzi. 

 

Niestety, ale trzy lata z Ligą Mistrzów w Polsacie będą katorgą. Tęsknie strasznie za C+, za tą oprawą, za Twarowskim, Wolskim, Dębińskim, Rosłoniem, Gleniem, Marchlińskim, Mielcarskim, Węgrzynem, Wieszczyckim i innymi... Było humorystycznie, ale też i merytorycznie. A tu mam nastrój jak na pogrzebie i na dodatek gości, którzy nie wiedzą o co chodzi. 

Edytowane przez lukas_k
  • Popieram 5
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Witek678 napisał:

Multiligi nigdy nie ogladam, bo tu tracisz watek meczu, bo co chwila na inny stadion przelaczaja, a tu mozesz sam sobie przelaczyc na inny mecz

Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz.  Podczas Multiligi przenoszą się ze stadionu na stadion gdzie coś ważnego się w danym momencie dzieje. 

A Polsat oferuje mi sześć meczów i latanie między kanałami.  I co z tego,  że co chwila będę zmieniał kanał jak, np. w danym momencie na dwóch innych stadionach będą już z dwie bramki,  które będę mógł zobaczyć co najwyżej w magazynie skrótów.  Podczas Multiligi już bym je zobaczył, bez czekania. 

 

Swoją drogą najlepiej jakby C+ dogadał się z Polsatem i zamienili się prawami.  Piłkarska Liga Mistrzów do C+, a siatkarska do Polsatu.  I chyba nawet widzowie byliby zadowoleni. :)

A co tam - pomarzyć można.  :)

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Witek678 napisał:

Multiligi nigdy nie ogladam, bo tu tracisz watek meczu, bo co chwila na inny stadion przelaczaja, a tu mozesz sam sobie przelaczyc na inny mecz

Ilez razy trzeba to napisac? Kij mnie obchodzi, ze ty jej nie ogladasz. Nikt ci nie kaze. 

Chce tylko, zeby ci co lubia mieli wybor. 

A pisanie ze mozesz sobie samemu przelaczac - noe dziwne, ze nie lubisz multiligi, skoro nie zdajesz sobie sprawy z jej glownej zalety. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam pan Smokowski? Był dzisiaj w którymś meczu? ?

 

Do tego też pewnie nigdy nie będziemy mogli poznawać wyników oglądalności. Chyba że za jakiś czas wszystkie 6 lub chociaż dwa główne kanały pojawią się panelu NAM. Co i tak będzie komiczne, przy takim marnym zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, OlafS napisał:

Widzę że dla ciebie najważniejsze są [beep] wokół meczowe a nie sam mecz

Oczywiście. Jeśli ktoś ode mnie żąda dodatkowej opłaty za dostęp do kanałów premium jakich w Polsce jeszcze nie było to wymagam jakości. Jakości w studio, jakości przed mikrofonem i jakości audio-wizualnej. Jeśli ci odpowiada to co serwuje Polsat to twoja sprawa, ja jestem przyzwyczajony do trochę innych standardów z ostatnich lat. 

 

@Emil.1603 Smokowski komentował dzisiaj Barcelonę z PSV. Swoją drogą to też śmieszne, że gość idealnie pasował na mecz Liverpool - PSG, bo raz, że fan francuskiej piłki, a dwa, że miałby debiut z pompą w LM, a dostaje mecz drużyn, którymi na co dzień się nie zajmuje. To do tego meczu bardziej pasował Kowalski, który hiszpańskim futbolem się interesuje. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga w formie znanej z C+ byłaby taką truskawką na torcie ? Mi osobiście jej bardzo brakuje. Nie raz oglądałem sobie można powiedzieć hitowe spotkanie, ale zaglądałem też przy okazji na multiligę i dzięki temu widziałem co tam słychać w pozostałych meczach. Polsat powinien przemyśleć jeszcze taką formę transmisji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wam nie kazał kupowac pakiet polsat sport premium, jak kupilliscie to nie nazekajcie, tylko ogladajcie. Bo nazekac to kazdy polak tylko umie

28 minut temu, mingo napisał:

Ilez razy trzeba to napisac? Kij mnie obchodzi, ze ty jej nie ogladasz. Nikt ci nie kaze. 

Chce tylko, zeby ci co lubia mieli wybor. 

A pisanie ze mozesz sobie samemu przelaczac - noe dziwne, ze nie lubisz multiligi, skoro nie zdajesz sobie sprawy z jej glownej zalety. 

To masz w C+ , polsat nie lubi multiligi,  transmisje laczone robil kiedys,  jak TVP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Witek678 napisał:

Nikt wam nie kazał kupowac pakiet polsat sport premium, jak kupilliscie to nie nazekajcie, tylko ogladajcie. Bo nazekac to kazdy polak tylko umie

Po pierwsze polecam słownik ortograficzny, po drugie skoro płacę kasę to mam prawo narzekać. Nic dziwnego, że Polsat może pakować do studia ludzi, którzy nie znają zawodników i nie umieją sklecić trzech zdań, i serwować wszystko w zawrotnej jakości skoro ludzie mają takie podejście. 

 

Powtórzę raz jeszcze: gdyby wpakowali tą Ligę Mistrzów do istniejących kanałów to OK, niech by robili to tak jak robią teraz. Jeśli ktoś mi wmawia tuż przed startem rozgrywek, że teraz Polsat robi mega super hiper premium w oszałamiającej jakości to tego oczekuję. Jaki był problem, żeby zrobić małe przetasowanie w redakcji, wpuścić trochę świeżej krwi? Eleven pokazał, że można znaleźć młodych ludzi, którzy mają pasję i nadają się do tego zawodu. Nie trzeba na siłę trzymać gości, którzy kompletnie do TV się nie nadają. 

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie mają poczucie humoru z tymi komentatorami :?

 

Mnóstwo ciekawych spotkań, które skomentują takie duety, że aż odechciewa się wszystkiego. Polecę metaforą: Polsat kupił rakietę z NASA, ale zamiast wykwalifikowanych astronautów wziął na pokład piratów z Somalii i bułgarskich kierowców autobusów. 

 

Żarty Panie i Panowie, to są żarty... 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie największy minus to wyciszanie stadionu... Mecz Live z PSG, wpada trzecia bramka dla The Reds, stadion szaleje ale my tego nie słyszymy. Co ten Polsat ma z tym wyciszaniem stadionu to ja nie wiem... 

 

Jeżeli chcecie mieć porównanie to polecam podczas dzisiejszego meczu LM przełączyć na powtórki na Eleven czy C+ i za moment powrócić do oglądania Super HD  (z Dolby Atmos :mrgreen:aby to zjawisko usłyszeć. :)

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mnie to wszystko nie dziwi. Polsat zawsze był z tego znany, że tylko kasę od ludzi wyciągał, a w zamian dawał minimum. Z drugiej strony jest największą platformą w Polsce skierowaną do Januszy i dopóki mecz jest i wszystko widać i słychać to nikt buntu wszczynać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kiler napisał:

Naprawdę mnie to wszystko nie dziwi. Polsat zawsze był z tego znany, że tylko kasę od ludzi wyciągał, a w zamian dawał minimum. Z drugiej strony jest największą platformą w Polsce skierowaną do Januszy i dopóki mecz jest i wszystko widać i słychać to nikt buntu wszczynać nie będzie.

Ciężko się zbuntować kiedy cię mają w garści. Ludzie podpisali umowy na 2-3 lata, a nigdzie nie było mowy o parametrach minimalnych tych "fantastycznych" kanałów Super HD. Dlatego też żadna instytucja nie będzie interweniować w imieniu klientów (ktoś pisał żeby zawiadamiać ze względu na spadek jakości) bo nie będzie miała podstaw. Można tylko płacić i narzekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Polsat nie ma odpowiednich ludzi do opakowania takiego produktu, jakim jest Liga Mistrzów. Dlatego powinni trzymać się z daleka od praw premium. Ale wiadomo to jest biznes. ;) W tej stacji na poziomie ligi mistrzów są jedynie Smokowski, Borek i Iwanow a później długo, długo nic. 

Edytowane przez hubercik987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, andrzejgratis napisał:

Wstyd i kompromitacja to co wczoraj nam PS "Premium" zafundował. Zabrakło tylko problemów technicznych jak to ma ciągle miejsce na Eleven...

Z waszych postów bije jakaś taka dziwna naiwność a potem frustracja. Trzeba mocno stąpać po ziemi. Ja płaciłem tylko za samą zawartość nie oczekiwałem żadnego super HD. 90% procent ludzi nie widzi różnicy pomiędzy bitrate 9 a 19. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...