Skocz do zawartości

Czy Polsat Sport Premium będą na platformie CANAL+?


ezequiel93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieoficjalnie jest porozumienie między NC+, a Polsatem w sprawie dystrybucji kanałów Polsat Sport Premium. Pewien użytkownik na forum pewnie by to potwierdził. :) W ciągu kilkunastu dni NC+ powinno wypuścić komunikat co, jak i za ile. :)

Edytowane przez Mr. Orbita
Dlaczego zaśmiecasz tym wątek o kanałach CANAL+? Wyciągam do osobnego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra wiadomość jeśli abo nc+ za to zapłacą. Gdyby dostali gratis to bym protestował ale jak zapłacą to dobrze, że będzie też w nc+. A tylu tu krytykantów, że Polsat ma prawa a jak miało nc+ to tylko abo nc+ mieli i nikt więcej a jak prawa ma Polsat to i CP i nc+ mają do tego w internecie można, na tabletach, będzie coś w DVB-T. Solorz nas rozpieszcza a tylu krytykantów, którzy walą w niego jak w bęben dla zasady a tutaj takie dobre wiadomości.

Brawo Kmita z Solorzem.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie jest porozumienie między NC+, a Polsatem w sprawie dystrybucji kanałów Polsat Sport Premium. Pewien użytkownik na forum pewnie by to potwierdził. :) W ciągu kilkunastu dni NC+ powinno wypuścić komunikat co, jak i za ile. :)

 

Tak, prawda. Ze wszystkich stron spływają tego typu informacje. Po mundialu ma się ukazać komunikat.

Choć ja mam teorię że taniej wyjdzie dokupienie CP z tymi kanałami bo promocję mają niezłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, prawda. Ze wszystkich stron spływają tego typu informacje. Po mundialu ma się ukazać komunikat.

Choć ja mam teorię że taniej wyjdzie dokupienie CP z tymi kanałami bo promocję mają niezłą.

 

Możesz to jakoś rozwinąć? Bo dla mnie nie bardzo jest niezła ta oferta gdzie chce mieć tylko LM i muszę zapłacić 60 zł oglądając wtorek i środę przez kilka miesięcy a płacąc cały czas. Ja już to policzyłem i wychodzi mi 8 miesięcy LM i 90 zł/mies za sama jak dla mnie LM. Nijak mi się to nie opłaca. Chyba że o innej super ofercie myślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to jakoś rozwinąć? Bo dla mnie nie bardzo jest niezła ta oferta gdzie chce mieć tylko LM i muszę zapłacić 60 zł oglądając wtorek i środę przez kilka miesięcy a płacąc cały czas. Ja już to policzyłem i wychodzi mi 8 miesięcy LM i 90 zł/mies za sama jak dla mnie LM. Nijak mi się to nie opłaca. Chyba że o innej super ofercie myślisz.

Ja dostałem ofertę na 24 miesiące opłata 50 zł za miech. Z tym, że pierwsze 4 miesiące płace 0zł. Więc w przeliczeniu na 2 lata wychodzi średnio 41 zł.

Myslę że NC+ dowali cenę że nam szczęki opadną. Ale ja złożyłem na wszelki wypadek wypowiedzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

.

Myslę że NC+ dowali cenę że nam szczęki opadną.

No i ??

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie liczy , że będzie taniej niż w CP. :cool:

Może to być tak jak kolega @shevchenko1987 pisał 360 zł za rok. Czy to ma takie wielkie znaczenie? Chciliśmy mieć możliwość wykupienia to będzie.

Każdy indywidualnie zdecyduje co z tym zrobić.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Na fejsie NC+ napisali że trwają negocjacje i paczka Polsatu Premium będzie na platformie. Nie wiadoma jest cena.

Pokaż tego posta, bo jakoś ja widzę tylko ich odpowiedzi, że mecze polskich klubów będą nadal pokazywane w kanałach bezpłatnych i dostępne będą w nc+, wymijająco odpowiadają nt. LM i LE w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ofertę na 24 miesiące opłata 50 zł za miech. Z tym, że pierwsze 4 miesiące płace 0zł. Więc w przeliczeniu na 2 lata wychodzi średnio 41 zł.

Myslę że NC+ dowali cenę że nam szczęki opadną. Ale ja złożyłem na wszelki wypadek wypowiedzenie :)

 

Tylko, że ty liczysz za cały pakiet a ja za samą LM bo to co reszta mnie w ogóle u nich nie interesuje więc wychodzi mi inaczej bo będę oglądał tylko wt-środa przez 8 miesięcy a płacił przez 12 (16 i 24 przy umowie 2 lata) więc za samą LM mi wychodzi o wiele za dużo. Na pewno tego nie wkupie w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowując odrobinę rozsądku cena takiego pakietu nie może być wyższa niż w Ipli czyli 40zł  bo wtedy ten kto będzie chciał to wykupi w ipli szkoda tylko że jak nc+ miało prawa do LM to przez długi czas abonent. CP nie miał żadnej rozsądnej możliwości dokupienia takiego pakietu bo posiadanie 2 umów i dwóch dekoderów rozsądne nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się robi biznesy.

Przejąć LM z NC+ i jeszcze zarabiać na abonentach tejże platformy ;)

 

Ale spokojnie, taniej będzie w Cyfrowym Polsacie i kablówkach, które mają Polsat Sport.

W NC+ prawdopodobnie jako dodatkowy pakiet lub pokombinują coś dla abonentów Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się robi biznesy.

Przejąć LM z NC+ i jeszcze zarabiać na abonentach tejże platformy ;)

 

Ale spokojnie, taniej będzie w Cyfrowym Polsacie i kablówkach, które mają Polsat Sport.

W NC+ prawdopodobnie jako dodatkowy pakiet lub pokombinują coś dla abonentów Canal+.

 

Jak na razie, nie jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...