Skocz do zawartości

Czy Polsat Sport Premium będą na platformie CANAL+?


ezequiel93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem wcześniej, poczekajmy i zobaczymy co nam zaoferuje nc+. Jestem tylko jednego pewien, że będzie drogo i każdy będzie zdziwiony.Nie ma co liczyć na jakieś fajne promocje. Zygmunt musi odzyskać swoje i zarobić jeszcze na prawach do LM, a jak wiemy, tanie nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacą Polasatowi.

Nie oni, tylko abonenci.

 

@lucius napisał, że będzie komunikat, a skąd pewność jaki on będzie. Być może będą tłumaczyć, że mimo usilnych starań nie udało się dogadać co do paczki PSP ;)

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...  tak, że dostęp do kanałów Polsat Sport Premium będą mogli dodatkowo wykupić tylko ci abonenci tej platformy, którzy mają już wykupioną opcję CANAL+. Z tego, co pamiętam, tak było chyba w przypadku kanałów Eleven na samym początku, gdy zawitały one na platformie nc+. Takie coś to jest durnota do potęgi! :/

Taka sytuacja jest do dziś (chyba) w Orange TV DTH, ze jeśli chcesz kupić ELEVEN to musisz kupić najpierw CANAL+ :crazy: . (tak było "za moich czasów", ale nie słyszałem, żeby się coś zmieniło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego ja proponuję zaczekać na oficjalny komunikat ze strony platformy nc+ na ten temat.

Dalsze gdybanie tutaj i fantazjowanie w kółko o tym samym jest zbędne. To tylko niepotrzebnie zaśmieca niniejszy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na infolinii powiedziała pani że kanały będą, ale za ile to wyjaśni się to do końca miesiąca :P

 

Dla ciekawostki dodam, że nic nie wiedziała o Canal+ Sport 2/3 ;) 

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną brak jest jeszcze oficjalnych informacji w sprawie kanałów Polsat Sport Premium na platformie nc+.

 

W związku z powtarzającą się w niniejszym wątku w kółko tą samą, nic nowego nie wnoszącą dyskusją i tym samym jedynie nieustannym śmieceniem w tym wątku, tymczasowo zamykam niniejszy wątek. :locked:

Wątek zostanie ponownie otwarty po podaniu przez operatora platformy nc+ oficjalnej informacji w sprawie dostępności na tej platformie kanałów Polsat Sport Premium i warunków dostępu do tych kanałów dla jej abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...