Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dla Ciebie "genialne" są typowe produkcje oceniane na poziomie 8/10 na IMDB (albo 40% na Rotten jak "Patrick Melrose") to takich w Netflixie masz odpowiednio dziesiątki i setki. Fabułę chyba umiesz dopasować do swoich potrzeb. Lista np. na upflix.pl.

 

Jeśli natomiast "genialne" są wtedy kiedy mają odpowiednie logo na ekranie to nie ta usługa. Choć z drugiej strony produkcje HBO w Netflixie (jak naprawdę obiektywnie więcej niz po prostu dobre "The Defiant Ones" - IMDB 8.7/10, Rotten 93%) też znajdziesz.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miniseriali na Netflixie można spróbować "Alias Grace" albo "Godless". Trudno mi jednak je polecać, bo żadnego z nich nie widziałem. W tym roku będzie też "The Ballad of Buster Scruggs" braci Cohen. Do miniseriali można również w sumie zaliczyć "Black Mirror" - każdy odcinek to odrębna historia.

 

Moim zdaniem świetna jest belgijska "Tabula rasa" (jeden sezon, zamknięta historia), ale to raczej nie dla każdego, bo to taka mieszanka gatunków. Thriller psychologiczny, dramat, kryminał i pewne elementy horroru w jednym.

 

Z dokumentalnych miniseriali bardzo dobre jest "The Keepers".

 

Zawsze też polecam "Line of Duty" - jeden z najlepszych brytyjskich seriali jakie widziałem. O ile nie najlepszy. W Polsce przeszedł bez żadnego echa. To co prawda nie miniserial, bo ma już 4 sezony, ale są one krótkie (5-6 odcinków).

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty sezon "Better Call Saul" dzień po premierze w USA, nowy sezon "Ozark" (8.3/10 IMDB), miniserial "Ghoul", nowa animacja "Rozczarowani" od twórcy "The Simpsons" i "Futuramy", anime "Flavors of Youth". Dla mnie sierpień zapowiada się co najmniej interesująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tyle kosztuje nachos i cola w kinie...


Za kabel płacę ~130 zł i jeśli chodzi o filmy i seriale to wszystko oglądam na Netflixie i HBO GO, umowa się kończy za dwa miechy i będzie cord cutting raczej ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

I uważasz że ten miesiąc jest wart 50 zł?

Jak sie posiada telewizor 4K i konto się ma  z członkiem rodziny to warto płacić za miesiąc 52 zł.

Ja nie patrze się co jest w danym miesiącu , bo mam tyle zaległości , że mam co ogladać.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Bo w Polsce nie ma dostępu do materiałów 4k więc ok.

Jest APV(Amazon Prime Video) który w swojej bibliotece posiada "The Grand Tour" w 4K HDR.

Wracając do Netflixa jest to dodatek bez którego da sie żyć. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym iż dla wielu cena za Netflix w Polsce jest zwyczajnie niedopasowana do zarobków.Gdy w Uk to kosztu śniadania w McDonalds w Polsce to pół abo za nc+..

Mogli dopasować ale mają inną stategię,dzięki czemu też 4K wygląda jak wyglądać powinno a nie jak serwuje np.HBO czyli HD z bitrate 3Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Polsce nie ma dostępu do materiałów 4k więc ok. Ale oferta na sierpień jest bardzo słaba, najsłabszy miesiąc w tym roku. 5 seriali, 20 filmów. Są w Polsce kanały linearne co lepiej wypadają.

 

Widać niska liczna abonentów, malejące wpływy. I ofera słaba.

 

Czy Ty rzeczywiśćie masz tego netflixa? ;) Przecież to co pojawia się w newsletterze nie ma nic wspólnego z rzeczywistą listą premier w danych miesiącu, która już teraz obejmuje prawie 40 tytułów: https://www.nflix.pl/planowane-premiery-filmow-i-seriali-w-ofercie-netflix-polska-na-sierpien-2018-lista-nieoficjalna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmując retorykę forumową "jest to co mogą dać" ;). Ja w ofercie widzę kilka ciekawych rzeczy dla siebie.

W przeciwieństwie do tv linearnej nie masz umowy na czas określony, więc można szybko i bezboleśnie zrezygnować jeśli Ty takowych nie widzisz.

Ja jednak z listy subskrypcji odstrzeliłem najpierw Showmaxa (wróce do niego za 2-3 miechy i nadrobię co się pojawiło - o ile coś będzie...), a następne będzie C+, APV/HBO/Netflix zostają ;).
 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Showmaxa mam prawie za free i rzeczywiście nie ma tam nic. Hbo działa mi źle na tv. Netflix jest jedyną sensowną opcją, ale kiedy oni chcą podnieść cenę, a w zamian dostaniemy coraz słabszą ofertę to coś tu jest nie tak. Może rzeczywiście problemem są konta z allegro. Przez co Netflix w PL traci. Liczę że w sezonie, czyli od września dostanę 5-10 mocnych premiery w miesiącu, żeby był wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpień nie wygląda najgorzej. Nie licząc tych najgłośniejszych produkcji jest kilka mniej znanych seriali, które być może okażą się warte uwagi - choćby hiszpańskie "Kokainowe wybrzeże" czy fińskie "Karppi".

 

Mini serial braci Cohen będzie jednak filmem i prawdopodobnie powalczy o Oscary. Premiera na Netflixie jeszcze w tym roku.

https://www.canalplus.pl/film/news-serial-the-ballad-of-buster-scruggs-joela-i-ethana-coenow-zamienil-sie-w-film_769767

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym iż dla wielu cena za Netflix w Polsce jest zwyczajnie niedopasowana do zarobków.Gdy w Uk to kosztu śniadania w McDonalds w Polsce to pół abo za nc+..

 

W Polsce wszystko jest niedopasowane do zarobków. Ceny zachodnie, pensja polska. Większość Polaków myśli, jak przeżyć od pierwszego do pierwszego, a nie o takich wygodach jak Netflix. Zresztą, więcej niż połowa "Januszy" nawet nie wie, co to jest, więc jak niby mają mieć wykupione konto. :D Oni pewnie nawet jeszcze nie wiedzą o tym, że Liga Mistrzów od tego sezonu będzie na Polsacie. Zorientują się podczas 1-wszej kolejki, gdy będą chcieć włączy jakiś meczyk we wtorek na Canal+, a tutaj powtórka ekstraklasy Piast-Korona. I nagle zdziwienie "dzie liga miszczow, zabrali zlodzieje!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dobrze zastąpić polskie kanały serialowe to trzeba mieć Netflixa i HBO GO.

Bo na tym pierwszym jest "Friends", natomiast HBO GO ma "Big Bang Theory" i "Modern Family".

Na HBO GO nie ma "Modern Family". Jest tylko w HBO. Pewnie nie mają praw do rozpowszechniania w internecie, mogą pokazywać tylko w TV. Nawet w momencie emisji, gdy włączysz emisję kanału HBO poprzez HBO GO wyskakuje plansza, że pozycja niedostępna w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...