Jump to content

Recommended Posts

6 minut temu, ronnie84 napisał:

Dark sezon 3 .... będzie się działo.

Tak , będzie się działo , jak bitrate wróci do normalności. Ten serial trzeba oglądać , w dobrej/bardzo dobrej jakości obrazu. 

Godzinę temu, lukimann napisał:

Ile to juz trwa, skoro obniżenie jakości miało być z perspektywą do miesiąca czasu ? Ok 2 miesiące, a opłata cały  czas za pełną jakość 4K.

" Dom z papieru"  i parę innych tytułów jednak obejrzałem, ale jak ktoś ma cierpliwość..to co innego obejrzeć z większą przyjemnością dla oka ;-)

Ja właśnie tak jestem zmuszony, ponieważ 9 czerwca znika z Netflixa serial Mad Men do którego się zabierałem od dłuższego czasu.

Serial jest w HD więc jego bitrate to marne 2-3 Mbps obecnie.

36 minut temu, swordfish napisał:

"Mad Men" w Polsce na Prime jest niedostępny. 

To też wiem, być może kolega ma info że się tam pojawi. Spawdziłem po jego poście upflixa i nie ma tam zadnego info o tym by NMad Men się mieli pojawić w APV. Niestety nie dają rozpiski z wyprzedzeniem co ma być w jakim miesiącu więc pewności nie ma.

Niedawno pojawiło się info, że Studio Lionsgate, właściciel praw do serialu "Mad Men" finalizuje umowę sprzedaży praw innemu podmiotowi i chodzi o licencję globalną tj. na cały świat. Bardzo prawdopodobne, że prawa te kupił Amazon.

• Thanks 1
13 minut temu, Conan napisał:

Niedawno pojawiło się info, że Studio Lionsgate, właściciel praw do serialu "Mad Men" finalizuje umowę sprzedaży praw innemu podmiotowi i chodzi o licencję globalną tj. na cały świat. Bardzo prawdopodobne, że prawa te kupił Amazon.

Dzięki, warto wiedzieć.

Zaraz przyleci @umek i stwierdzi że to kwestia tego że jego ukochane VOD od Lionsgate wchodzi do PL :P Tylko się droczę.

Jak w UK, to OK! ;-)

"Zakładnik" zapowiadał się na dobry serial sensacyjny, a tu niestety lekkie rozczarowanie. Średniak. Nawet nie wiedziałem, że piłkarz Cantona jest takim wszechstronnym aktorem. I chyba głównie on trzymał mnie przez 6 odcinków. 

W sumie to nie "Córki Boga", a "Córka boga". 

Sam film chyba jednak dość przeciętny. Widziałem recenzje z 7/10, ale ogólna średnia na Filmweb wśród krytyków: 4,9; wśród użytkowników: 4,6. Na IMDb 5,0. 

Pewnie wielbiciele gatunku sprawdzą i ocenią. 

Co ciekawe dystrybutorem filmu jest Kino Świat. 

• Like 1

Nawet to nie "Córka Boga", ale "The Other Lamb" można przetłumaczyć jako Inna Owca (lub Odmienna Owca). Film jest skrżyżowaniem "Midsommar", "Portretu kobiety w ogniu" i "Osady". Mocno arthouse'owe. Wizualnie frapujące i dające możliwość wielorakiej interpretacji twórczej. Na pewno jeden z najmocniejszych tytułów Szumowskiej. Nic nie jest podane widzowi na tacy jako oczywistość. Na pewno film trudny w odbiorze, ale nie powinno się go odrzucać jako gniot. Jeden z ważniejszych głosów w kinie feministycznym w ostatnich miesiącach.

• Like 1
Posted (edited)

Dziś na netflixa trafił kolejny nowy polski film - "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", który miał premierę kinową w styczniu bieżącego roku.

Edited by Solderowy123
26 minut temu, Solderowy123 napisał:

Dziś na netflixa trafił kolejny nowy polski film - "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", który miał premierę kinową w styczniu bieżącego roku.

Ciekawe, sprawdziłem i rzeczywiście wjechał już dziś a miał dopiero jutro tj. 2.06.

Posted (edited)

W samym Netflixie niestety nie, czasem przy danym tytule jest info do kiedy jest dostępne ale jest to bardzo blisko zniknięcia około miesiąc.

Na stronach jak upflix.pl podawane są takie informacje z wyprzedzeniem dłuższym.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
32 minuty temu, Bushiken napisał:

Na stronach jak upflix.pl podawane są takie informacje z wyprzedzeniem dłuższym.

Co najwyżej kilku tygodniowym