Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Conan napisał:

Nie do końca, bo "Irlandczyk" to była pierwotnie produkcja Paramountu. Miał mieć więc tradycyjną dystrybucję. Dopiero, kiedy studia zrezygnowało z produkcji film przejął Netflix. Na pewno miała na to wpływ planowana długość, rosnący budżet oraz fakt, że to po prostu film mało komercyjny. Nigdy nie stałby się hitem box office

 

Ale nadal na etapie produkcji nie można było ocenić, że film będzie słaby i nie to zadecydowało o braku normalnej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Nie twierdze że jest zły, po prostu nie wciągnął mnie na tyle żebym obejrzał całość czy kilka odcinków od ręki, zapewne wrócę do niego po Świętach i "zmęczę" resztę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew narzekaniom niektórych mediów, że np. "Wiedźmin" promuje "toksyczną męskość" (The Guardian) serial widzom sie chyba podoba i ma na razie 9.5/10 na IMDB.

Głosów jest jeszcze poniżej 10 tys. wiec pewnie się to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla kolegi @bugmenot fragment recenzji z serwisu serialowa.pl: " Przyzwoita adaptacja i solidne rzemiosło to największe komplementy, jakimi można obdarzyć netfliksowego "Wiedźmina". Serial równie nijaki, co większość ostatnich propozycji platformy." Nie tylko ja mam taką opinię o Netflixie. Cieszy, że nie jestem odosobniony. Niestety daleko im do jakości produkcji HBO, a Sapkowski znowu ma pecha do ekranizacji swojej literatury. Obejrzałem dwa odcinki i nijakość aż bije po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Arkon napisał:

Specjalnie dla kolegi @bugmenot fragment recenzji z serwisu serialowa.pl: " Przyzwoita adaptacja i solidne rzemiosło to największe komplementy, jakimi można obdarzyć netfliksowego "Wiedźmina". Serial równie nijaki, co większość ostatnich propozycji platformy." Nie tylko ja mam taką opinię o Netflixie. Cieszy, że nie jestem odosobniony. Niestety daleko im do jakości produkcji HBO, a Sapkowski znowu ma pecha do ekranizacji swojej literatury. Obejrzałem dwa odcinki i nijakość aż bije po oczach.

Co Ty byś zrobił gdybyś nie mógł przytoczyć czyjejś opinii;)

No tak ale brak [beep]iej ideologii musi bić po oczach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon Ty to naprawdę masz zdrówko do szukania powodów, żeby doczepić się Netflixa. Fakty są takie, że pół świata o tym serialu dzisiaj mówi i robi on doskonałą promocję Sapkowskiemu, CD Projektowi, Platige Image no i samej Polsce.

Tego już nie zmienisz, możesz sobie oczywiście oglądać "Szukając Alaski" i czuć się hipstersko, ale daj żyć innym bo ja za Tobą nie biegam i nie wmawiam Ci jakie [beep]a oglądasz a okazji byłoby wiele ;).

Ale podziwiam ogólnie ewolucję - z fana C+ (gdzie już rzeczywiście nie ma czego bronić), stałeś się fanem HBO. N jest parę literek w alfabecie dalej. Jak już my wszyscy będziemy za 5 lat oglądać seriale na jakimś innym serwisie, który będzie w danym momencie wymiatał, Ty pewnie zaczniesz "odkrywać" perełki na Netflixie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Ech...piczytajcie komy na IMdB, jtoś ładnoe z nimi pojechał że dają wysokie noty przed obejrzeniem całości, nie hejtuję ani nie bronię serialu, ale od osób znajomych które coś tam zerknęły są takie same opinie jak moje że nie jest dobrze, nie dotyczy jakiś tam wątków homo czy "czarnych", na szczęście nikt nie ma z tym problemów (czyt. schiz i objawionej prawdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Specjalnie dla kolegi @bugmenot fragment recenzji z serwisu serialowa.pl: " Przyzwoita adaptacja i solidne rzemiosło to największe komplementy, jakimi można obdarzyć netfliksowego "Wiedźmina". Serial równie nijaki, co większość ostatnich propozycji platformy." Nie tylko ja mam taką opinię o Netflixie. Cieszy, że nie jestem odosobniony. Niestety daleko im do jakości produkcji HBO, a Sapkowski znowu ma pecha do ekranizacji swojej literatury. Obejrzałem dwa odcinki i nijakość aż bije po oczach.

 

I tak miało być! Poziom serialu w sam raz dla dzisiejszego widza, czyli ciemnej masy żyjącej cudzym życiem na Fejsbusiu i Instagramie. Jakie polskie filmy biją rekordy oglądalności w kinach? Filmowy kicz od Vegi i filmowa gł(u)pawka w postaci tzw komedii romantycznych. Podobnie z programami pokroju Big Brother, Ekipa z Warszawy czy Love Island. Takie czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin tak jak Irlandczyk to produkcja "tematyczna". Jeśli ktoś nie lubi przygód to chyba w ogóle tego nie polubi. Ja się na razie nie wypowiadam bo miałem czas na 2 odcinki w tym pędzie przedświątecznym ale wciągnął mnie. Nie jest idealny... ale mnie wciągnął. Mam na razie jeden zarzut... chaotyczność.

Bzdurą dla mnie jest wypuszczanie odcinka co tydzień... takie ruchy wykonuje chyba tylko ten co mnie ma czym zaskoczyć (np. Disney+). Jak była by taka sytuacja wykupił bym Netflix dopiero jak się pozbiera cały komplet... :) 
 

14 godzin temu, diabeu napisał:

Ps. Rojst zawitało na Netflixa.


... i to w pięknym 4K :D:D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2019 o 20:44, Arkon napisał:

Specjalnie dla kolegi @bugmenot fragment recenzji z serwisu serialowa.pl: " Przyzwoita adaptacja i solidne rzemiosło to największe komplementy, jakimi można obdarzyć netfliksowego "Wiedźmina". Serial równie nijaki, co większość ostatnich propozycji platformy." Nie tylko ja mam taką opinię o Netflixie. Cieszy, że nie jestem odosobniony. Niestety daleko im do jakości produkcji HBO, a Sapkowski znowu ma pecha do ekranizacji swojej literatury. Obejrzałem dwa odcinki i nijakość aż bije po oczach.

Nie wiem jak Ty, ale ja czytając recenzje to już nie raz miałem wrażenie, że jakaś produkcja dostaje kilka gwiazdek więcej już za sam fakt pojawienia się w Netfilixie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...