Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Conan napisał:

 

Przy okazji - kolejny serial Showtime znika z Netflixa. Tylko do do końca grudnia w usłudze będzie można oglądać "Weeds".

Znika też Californication, także teraz seriale z Showtime tylko w HBO GO. Myślę że przypadku w tym nie ma i HBO "postarało się" ($$$) żeby mieć te seriale tylko u siebie.

 

Co do Irlandczyka to są już na necie pomysły jak oglądać jako 4 częściowy miniserial. Ja akurat obejrzałem za jednym podejściem, ale przy oglądaniu sam pomyślałem że można to było zrobić jako miniserial. No ale pewnie Scorsese by na to nie poszedł :).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, darius010 napisał:

To już licencja nie może im się skończyć? Normalna sytuacja, coś znika, coś się pojawia.

Gdzie napisałem, że nie może im się skończyć? To była zwykła informacja, nic więcej.

 

Zbliża się koniec roku więc wchodzimy już powoli w sezon nagród. Wczoraj było rozdanie Gotham Awards. Najwięcej nagród (w tym najważniejszą za najlepszy film) zdobyła "Historia małżeńska".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Arkon napisał:

W związku z premierą "Wiedźmina" będę miał Netflixa w grudniu. Co możecie polecić? Najlepiej jakieś miniseriale jak "Czarnobyl" czy "Rok za rokiem" albo "Nieświadomi".

 

Netflix jest nieprzebraną kopalnią filmów i seriali. W sezonie oscarowym obowiązkowo należy obejrzeć filmy "Nazywam się Dolemite", "Irlandczyk", "Historia małżeńska" i "Dwóch Papieży".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Znika też Californication, także teraz seriale z Showtime tylko w HBO GO. Myślę że przypadku w tym nie ma i HBO "postarało się" ($$$) żeby mieć te seriale tylko u siebie.

Przecież to wydarzyło się już dawno. Nowe seriale od Showtime są tylko w HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał:

W związku z premierą "Wiedźmina" będę miał Netflixa w grudniu. Co możecie polecić? Najlepiej jakieś miniseriale jak "Czarnobyl" czy "Rok za rokiem" albo "Nieświadomi".

Z miniseriali w tym roku na Netflixie najlepsze były "Jak nas widzą", "Niewiarygodne" i "The Spy".

 

Pojawiła się pierwsz zwiastun serialu "Mesjasz". Pamiętam, że, kiedy pojawił się w zapowiedziach platformy na 2019 rok wydawał mi się najciekawszą nowością. Ostatecznie premiera będzie 1 stycznia 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=bSLPSzcVkwI&t=7s

 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, swordfish napisał:

"Irlandczyk" trwa 3,5 godziny i niektórzy w sieci proponują go oglądać jak miniserial w odsłonach po 50 minut.

 

Nie niektórzy tylko konkretnie jeden: Alexander Dunerfors

Jego propozycja różni się od tego co robią ludzie np. ja w takich wypadkach, czyli oglądam tyle ile pasuje, reszta czy to w porze późniejszej czy to nastepnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy serialach, które cały czas są produkowane na Netflixie nie pojawiały się już od dłuższego czasu nowe sezony. Potem zaczęli usuwać już dostępne seriale i było wiadomo że to koniec.

Całe szczęście na HBO GO seriale te cały czas się pojawiają, bo jest wśród nich kilka fajnych produkcji (Ray Donovan :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2019 o 21:06, swordfish napisał:

"Irlandczyk" trwa 3,5 godziny i niektórzy w sieci proponują go oglądać jak miniserial w odsłonach po 50 minut.

 

https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/irlandczyk-jako-4-odcinkowy-miniserial/

 

Tylko to jest trochę bez sensu by oglądać i po chwilę sprawdzać czas czy już nie poiwnno się przestać. Wolę tradycyjnie, czyli oglądasz tyle ile chcesz a potem przerywasz. Jestem przeciwnikiem tak długich filmów. W kinie nie da się wysiedzieć przez tak długi czas, w domu trochę łatwiej ale i tak mało kto obejrzy to jednym ciągiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Generalnie jestem w stanie obejrzeć na raz nawet cały sezon serialu jeśli to jest serial z gatunku łatwych, lekkich i przyjemnych, ale w przypadku takiego filmu jak "Irlandczyk" musiałem sobie go podzielić na dwa seanse.

 

"Irlandczyk" został uznany najlepszym filmem roku według  National Board of Review oraz Stowarzyszenia Nowojorskich Krytyków Filmowych. Ta druga organizacja doceniła również Joe Pesciego (najlepszy aktor drugoplanowy). W tym momencie jest to obok "Historii małżeńskiej" oscarowy faworyt.

 

 

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...