Jump to content
Emil.1603

Netflix – oferta programowa

Recommended Posts

Robi się ciekawie... Disney swoje... HBO ma Cartoon Network i Hanna-Barbera... a Netflix ma NIckelodeon i własne produkcje też dobre... :) 

• Confused 1

Rick i Morty nie pojawią sie na Netflixie? Premiera czwartego sezonu była kilka dni temu a coś cicho w tym temacie. Liczyłem, że tak jak poprzednie sezony i ten oglądnę na Netflixie zamiast szukać po necie kopii.

Pojawiła się w końcu zapowiadana czeska klasyka, niestety jest tylko lektor, napisów brak :(

Za tydzień w serwisie pojawi się nagrodzony w Cannes nagrodą Grand Prix "Atlantyk".

Edycja:

"Atlantyk" dopiero 29 listopada, choć w serwisie widnieje w dziale "Już w przyszłym tygodniu". Po prostu tytuł pomylono, bo dla Netflixa przyszły tydzień to co najmniej 2 tygodnie :D

Edited by Rasheed
  • Like 1

"Klaus" - żona i dzieci dają 8.5, a nawet 9. Osobiście oglądałem z doskoku i z przerwami, ale bardzo pozytywne wrażenia.

• Upvote 1

14 grudnia  z oferty Netflixa znikną dwa znane, kultowe seriale - "The Good Wife" i "Californication". Nadal jednak można będzie je oglądać w innych serwisach VOD. "Żona idealna" jest dostępna w Prime Video, a "Californication" w HBO GO.

Californication to kolejny serial Showtime, który znika z oferty Netflixa. Całe szczęście, HBO cały czas seriale Showtime pokazuje. Może Netflixowi się umowa skończyła, albo HBO GO, wzięło teraz wyłączność.

Netflix miał inne seriale Showtime jak Dexter i Dom Grozy, one też zniknęły. Normalna sprawa. Pewnie pojawi się inny seriali, oczywiście skończony od nich.

Już od dawna nic nie pojawiło się od Showtime. Wszystko trafia do HBO Go.

• Confused 1

"The Crown" - uważałem, że recenzje 3 sezonu są przesadzone, bo nie wyobrażałem sobie, że może być jeszcze lepiej, ale nie były. 3 sezon jest jeszcze lepszy niż poprzednie, nowi aktorzy spisali się rewelacyjnie. Zachwyca muzyka, scenografia. Oczywiście obejrzałem od razu cały sezon, inaczej chyba się nie da:).

• Like 1

Godzinę temu, Pawop napisał:

Już od dawna nic nie pojawiło się od Showtime. Wszystko trafia do HBO Go.

Homeland jest Showmaxa. Premierowo to w zasadzie nic, ale stare coś tam pewnie jeszcze mają. Tak samo Starz jest na HBO GO, a starocie potrafią dodać do Netflixa.

• Like 1

Nie, Homeland to produkcja Foxa dla Showtime. Prawa na świat ma właśnie Fox.

• Confused 1

13 godzin temu, darius010 napisał:

Homeland jest Showmaxa. Premierowo to w zasadzie nic, ale stare coś tam pewnie jeszcze mają. Tak samo Starz jest na HBO GO, a starocie potrafią dodać do Netflixa.

Jak pisał @Pawop, za dystrybucję Homeland odpowiada FOX. Dodatkowo starocie od Starz owszem są w Netflix, ale właśnie nawet starocie od Showtime zostają konsekwetnie usuwane, zapewne po zakończeniu się licencji na nie. A żadna nowość od nich nie trafia do Netflixa tylko właśnie do HBO GO.

Zresztą w HBO GO też przez chwilę była dziwna sytuacja z Ray Donovan gdzie 6 sezon został usunięty i dopiero teraz w listopadzie, przed premierą 7 sezonu został ponownie dodany.

Edited by diabeu

W dniu 15.11.2019 o 12:41, mrozio11 napisał:

Rick i Morty nie pojawią sie na Netflixie? Premiera czwartego sezonu była kilka dni temu a coś cicho w tym temacie. Liczyłem, że tak jak poprzednie sezony i ten oglądnę na Netflixie zamiast szukać po necie kopii.

Jak to określił tydzień temu Netflix Polska - jest to krótsze "niedługo" niż to dłuższe.

• Like 1

Zdjęcia z planu serialu "The Eddy" z Joanna Kulig:

http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,25439633,the-eddy-netflix-udostepnia-pierwsze-zdjecia-z-serialu-joanna.html#s=BoxOpImg3

Swoja droga, jakoś nikt nie wspomniał, a na Netflixie od paru dni dwa pewniaki -  nowy sezon "The Crown" i "Kominsky Method" :).

Edited by bugmenot

Z ostatnich pewniaków jest jeszcze bardzo udany powrót "The End of the F***ing World".

Przed nami premiery trzech najważniejszych filmów platformy tego roku ("Irlandczyka", "Historii małżeńskiej" i "Dwóch papieży"), a dopiero dziś dowiedziałem się, że w styczniu ma być też "Uncut Gems" braci Safdie. Netflix ma prawa do dystrybucji filmu poza USA, więc prawdopodobnie także w Polsce. Pierwsze recenzje są rewelacyjne (obecnie 91 na Metacritic i 95 na Rotten). Premiera kinowa w Stanach będzie 13 grudnia.

• Thanks 1
  • Upvote 1

"Irlandczyk" - aż trudno uwierzyć, że ten film powstał w naszych czasach. Wspaniałe opowiedziana historia, bez zakłamań, bez dodawania ideologii. Arcydzieło, które ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Mnie szczególnie zachwycił Joe Pesci, ale tu każda postać jest zagrana wyśmnienicie. To popis gry aktorskiej, mimo, że film trwa 3,5 godziny ani przez chwilę nie przynudza. 

• Like 1
  • Upvote 1