Jump to content

Recommended Posts

Oni pewnie nawet jeszcze nie wiedzą o tym, że Liga Mistrzów od tego sezonu będzie na Polsacie. Zorientują się podczas 1-wszej kolejki, gdy będą chcieć włączy jakiś meczyk we wtorek na Canal+, a tutaj powtórka ekstraklasy Piast-Korona. I nagle zdziwienie "dzie liga miszczow, zabrali zlodzieje!".

Akurat wczoraj podali info, że LM będzie również w nc+, także słaby przykład :) Edited by NobelM

Akurat wczoraj podali info, że LM będzie również w nc+, także słaby przykład :)

Słabe to masz czytanie ze zrozumieniem, to że LM będzie w nc+ nie zmienia podanego przykładu przez @TimesSquare bo dalej na C+ we wtorek zobaczysz Piast - Korona zamiast LM.

@tracer10: Ależ ja się zgadzam z jego punktem widzenia, tylko przytaczany przykład z LM, akurat od wczoraj, moim zdaniem przestał pasować (bo każdy "Janusz" i inny "Zdzisław" zapewne będzie wiedział na jakie kanały ma przełączyć, żeby oglądać LM w nc+).

A wracając do tematu wątku, kończę właśnie 3 sezon Narcosa (lepiej późno niż wcale) i cały czas trzyma świetny poziom.

Mam nadzieję, że zapowiedziany 4 sezon też da radę. Sezon 2 i 3 miały premiery we wrześniu (2016, 2017), więc może wrzesień?

Ogladaliscie Ostrzeżenie?Hiszpanski thriller.

Jeszcze nie oglądałem, ale mam w planach. Lubię hiszpańskie kino, a na Netflixie jest tego całkiem sporo.

Co do "Narcos: Mexico" to ciekawe, że w związku z nowym miejscem akcji i obsadą nie traktują tego jako 4 sezon tylko odrębny serial. W sumie słusznie. Premiera we wrześniu wydaje się bardzo prawdopodobna.

Spot z Magdą Gessler promujący 6 sezon "Orange is the New Black", który dziś ma premierę na platformie. Trzeba przyznać, że całkiem pomysłowy.

Edited by Conan

Spot z Magdą Gessler promujący 6 sezon "Orange is the New Black", który dziś ma premierę na platformie. Trzeba przyznać, że całkiem pomysłowy.

Muszę przyznać, że wyszło im to zaje...:D 

A czy te wszystkie strony, które zbierają i spisują wszystkie produkcje dostępne w tutaj odznaczają, które są ich własnymi serialami i filmami, a które jedynie kupionymi i dystrybuowanymi? Bo sam Netflix tego nie potrafi i wszystko zbiera do jednego wora określanym Netflix Original i to wszystko… :huh:

Ciężko znaleźć dobry serial komediowy ale mnie się w końcu udało. Polecam australijski "Let Down", krótki sezon bo tylko 7 odcinków po 25 min ale sporo humoru i ciekawych obserwacji dotyczących macierzyństwa. Jestem w połowie serialu i jest świetnie, po jego zakończeniu zdecyduje się chyba na inne seriale z Australii jak "Secret City" czy "The Code" (mają bardzo dobre recenzje)

Natknałem się też na serial "Intruz", w Netflixie ma dopisek ze to najlepszy serial francuskojęzyczny w 2016 r. Oglądał ktoś ?

Tak narzekamy że mało ciekawych rzeczy na Netflixie a potem zerkamy na "Moją Listę" i się okazuje ze mamy sporo zaległości. Do tego wiele dobrych seriali pojawia się bez promocji, reklam, zapowiedzi i jak nie jesteśmy na bieżąco np. zerkając na upflix.pl to możemy wiele dobrego pominąć.

Guest kingofsouth

U mnie w domu na tapecie serial "Ania, nie Anna". 

Oglądał ktoś z was film "How it Ends" Ja po obejrzeniu stwierdzam, że słaba ta produkcja. Trochę zaczeli iść na ilość z tymi sci-fi/ katastroficznymi filmami.

Pojawiła sie również "Zagłada" w 4K HDR i nie wiem czy warto zabierać się za ten film? ;)

Edited by kingofsouth

Ten film jest przejęty.

@Emil, mi chodziło o filmy które duże wytwórnie chciały się pozbyć, jak Anihilacja, Cloverfield czy teraz Zagłada.

Edited by Pawop

"Zagłada" rzeczywiście całkiem niezła. Początek jest bardzo przeciętny i już myślisz, że to kolejny typowy film o inwazji obcych połączony z nudnym dramatem rodzinnym. Do czasu. Wiele osób pewnie wyłączyło go wcześniej, bo też miałem taki zamiar, ale ostatecznie nie żałuję, że wytrwałem do końca. Pomysł na film się obronił, gorzej z wykonaniem, które mogłoby być lepsze. Widać też oszczędności w budżecie. Ode mnie 6/10.

Skończyłem "Good Girls". Naprawdę bardzo udany serial obyczajowo-komediowy. Świetne trio głównych bohaterek, fajne zdjęcia (polskiego operatora Jerzego Zielińskiego).

Przy okazji, przekaz feministyczno-girlpowerowy w tym serialu jest moim zdaniem zdecydowanie silniejszy (a jednocześnie mniej narzucający się) niż np. w przereklamowanym wg mnie "Wonder Woman".
Oceniam na 8/10 (IMDB 7.9/10), fajnie, że bedzie drugi sezon.

Edited by bugmenot
Guest kingofsouth

Zaryzykuj "Zagładę". Jak na film Netflixa nie jest źle.

Oglądam i muszę przyznać, że całkiem przyjemny film. Nie ma tragedii. ;) Edited by kingofsouth

Ten film jest przejęty.

@Emil, mi chodziło o filmy które duże wytwórnie chciały się pozbyć, jak Anihilacja, Cloverfield czy teraz Zagłada.

A mi nie chodziło o tylko te filmy i o to co napisałeś, a chodziło mi ogólnie czy są jakieś listingi, które precyzują co zostało kupione, co jest dystrybuowane, a co jest w 100% ich Netflix Original.