Jump to content
Emil.1603

Netflix – oferta programowa

Recommended Posts

Posted (edited)

Trzeba mieć w TV tą opcję albo w Amplituner, bo inaczej nie zobaczysz tego i nie usłyszy tego dźwięku.

Edited by XMAREKK30

Posted (edited)
W dniu 30.04.2019 o 16:57, Pawop napisał:

Do kogo masz pretensje? Miej do siebie, że nie obejrzałeś. Krotko bo krótko, ale serial był dostępny w serwisie.

Były dostępne dwa sezony z czterech. Teraz drugi usunęli i jest tylko pierwszy. Zamiast dodać kolejne to oni usuwają już dostępne. O to mam pretensje.

Edited by diabeu

Jeśli ktoś jest fanem egzotyki, to parę dni temu w Netflixie wylądował chiński blockubuster scifi "Wandering earth" do którego platforma kupiła prawa na resztę świata.

Na Rotten 74%, więc chyba nie jest zły, ja dodałem go sobie do watchlisty ;).

11 maja swoją premierę miał mocny dokument braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu. Marek Sekielski zdradził w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, że zależy im, by pokazać dokument również poza granicami kraju. Mają w tej sprawie rozmawiać z Netflixem. Chcą też, aby został udostępniony nawet za darmo, żeby zobaczyło go jak najwięcej widzów. W planach są także pokazy na niezależnych, zagranicznych festiwalach filmowych.

Podejmiemy pewne kroki, aby pokazać film za granicą. Nie będziemy jednak na żadnym etapie promocji go komercjalizować. Myślimy o festiwalach, jesteśmy w kontakcie z człowiekiem, który mieszka w Hollywood i zajmuje się przemysłem filmowym. Zadeklarował, że zajmie się promocją dokumentu. Myślimy też o współpracy z Netflixem i o bezpłatnym udzieleniu im licencji, aby mogli go wypuścić na wyłączność na takie kraje jak Bułgaria, Rumunia, na cały świat. Chodzi o przygotowanie napisów w danej wersji językowej. Nasz film na YouTubie będzie mieć również napisy w języku angielskim – mówi Marek Sekielski.

źródło: Wirtualnemedia.pl

• Confused 1

Posted (edited)
17 godzin temu, bugmenot napisał:

Jeśli ktoś jest fanem egzotyki, to parę dni temu w Netflixie wylądował chiński blockubuster scifi "Wandering earth" do którego platforma kupiła prawa na resztę świata.

Na Rotten 74%, więc chyba nie jest zły, ja dodałem go sobie do watchlisty ;).

Obejrzałem, bez rewelacji, ale tragedii też nie ma. Natomiast napisy od Netflixa to tragedia. Wygląda to jakby ktoś tłumaczył z angielskiego tłumaczenia (bo pewnie raczej nie z chińskiego oryginału) na polski listę dialogową nie mając nawet pojęcia w jakim kontekście dane słowa się pojawiają. W dodatku kilka razy pomylono płeć postaci w napisach.

Edited by diabeu
  • Thanks 1

O co chodzi, z serialem Snowpiercer. Ma to być serial współprodukowany przez Netflix, jest już po wyszukaniu go na platformie jako zapowiedź. Jednocześnie co chwile zmienia producenta, stacje tv w USA itd. Przecież to banalna opowieść w pociągu, która bez problemu zrobią w si-dżi-aj.     

Nic się takiego nie zmieniło. Serial miał być w Stanach na TNT, a będzie w TBS - to ta sama sieć, coś jak u nas Cinemax i HBO.

Na świecie pokaże go Netflix. A teraz dodatkowo wyszło info, że zamówiono drugi sezon.

Pojawił się wcześniej link, że będzie serial "Teoria wielkiego podrywu", ale już został usunięty czyli jednak nie będzie dostępny na Netflix?

Pewnie będzie, ale nie wiadomo kiedy. Poza tym jest na HBO Go.

Jest już zapowiedź premier w Niemczech i pojawiają się tam kolejne seriale Foxa - w tym The Americans. Bardzo możliwe, że u nas też będzie.

Wiadomo czy będzie i kiedy trzeci sezon "Dynastii"?

Zapewne tak jak do tej pory, czyli zaraz po premierze na The CW.

Prawdopodobnie w październiku. Jeszcze chyba nie ma dokładnej daty premier seriali jesiennej ramówki. Wiadomo, że serial nadal będzie emitowany w USA w piątki tylko zmienił godzinę z 20:00 na 21:00.

W dniu 24.05.2019 o 18:09, umek napisał:

Nie polecam. Po 2 odcinkach, które widziałem nie nadaje się nawet jako "guilty pleasure". Serial jest bardzo przerysowany, razi sztucznością i wątkami rodem z opery mydlanej. Z powodzeniem mógłby być emitowany w telewizji ogólnodostępnej i może kilka lub kilkanaście lat temu sam bym go obejrzał i uznał za satysfakcjonującą rozrywkę, ale nie w 2019 roku.

Netflix niestety dalej brnie w przeciętność i produkcje dla masowego widza. Czasem w tym natłoku znajdują się udane produkcje (w maju na przykład "Dead to me"), ale stanowią one raczej znikomą ilość. Mam jeszcze ochotę sprawdzić "Undercover". Ktoś może oglądał?

• Confused 1
  • Upvote 1

Ja poważniej zająłem się serialem "BoJack Horseman". Świetna satyra na media, celebrytów, korporacje itd.

W sumie ma być śmiesznie, a jest refleksyjnie i depresyjnie, ale z ciekawością ogląda się kolejne odcinki.

Po dwóch sezonach oceniam na 7.5/10, a podobno im dalej tym jeszcze lepiej :).

W ramach ciekawych smaczków - w bibliotece Netflixa jest czołówka i jeden odcinek serialu, którego BoJack jest gwiazdą w "swoim świecie" ;).

O to, to. Również zacząłem BoJacka oglądać po tym jak obejrzałem wszystkie dostępne odcinki Family Guy'a. Obecnie oglądam 3 sezon i uważam że jest coraz lepiej. Znakomita kreskówka. Niedawno oglądałem odcinek o aborcji, te nutki które tworzą pod te odcinki rozwalają system.

• Upvote 1