Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież sam wyraźnie napisałem, że mając konto zarejestrowane w Wielkiej Brytanii i będąc w Polsce, oferta nie jest dostosowana pod polski rynek. Wiele treści nie ma języka polskiego. Skoro mój przykład jest jasno i klarownie opisany, to w innych przypadkach będzie tak samo. Proste i logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@bugmenot, siostra sprawdziła i sprawa wygląda następująco. 

Ofertę nadal ma w naszym ojczystym języku, jednak są filmy/seriale nie przetłumaczone, ale to tylko te, na które Netflix nie ma praw w Polsce, bo ma je np. HBO, Canal+, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ma ofertę z .de i polskie napisy na tym, co jest wspólne z naszą. :)

Nie wiem, czy jest coś, co my mamy w ofercie, a niemiecki Netflix nie ma, ale pewnie nie, więc to ogólnie spoko rozwiązanie, bo jest do przodu o to, co jest w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
33 minuty temu, bugmenot napisał:

Nie wiem, czy jest coś, co my mamy w ofercie, a niemiecki Netflix nie ma, ale pewnie nie

Jestem niemal pewien w 100%, że mamy w swojej ofercie serial "Titans", a Niemcy go nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do oferty programowej:

 

1983 - nie rozumiem aż takiej nagonki na ten serial. Oczywiście nie jest to "dzieło" jakiego pewnie niektórzy spodziewali się po Netflixie, ale porównując do produkcji w rodzaju "Pułapka" czy "Nielegalni" całkiem porządny i wciągający serial, z fajnie rozwijającą się fabułą, bardzo dobrymi zdjęciami, Więckiewicz, Zbrojewicz, Chyra wypadli świetnie, zaskakująco dobrze Musiał i Włosok. Alternatywna wizja Warszawy super, dużo fajnych nawiązań itd.

Z mojej strony 7-/10. Jeśli chodzi o zeszłoroczne produkcje to "Rojst" i "Ślepnąc od świateł" są lepsze (choć w obu też było parę rzeczy do których można się przyczepić), ale tutaj nie ma się też czego wstydzić. Czekam na następny sezon.

 

Komisky Method - główny duet (Douglas i Arkin) świetny. Sam serial autoironiczny, zabawny w słodko-gorzki sposób, inny od tego co jest teraz masowo produkowane. Ogląda się to trochę jak te bardziej udane filmy Woody Allena sprzed parunastu lat. Niby wiele na ekranie się nie dzieje, ale cały czas pojawiają się jakieś smaczki i dialogi, które po prostu dają przyjemność z oglądania. Też czekam na więcej i tutaj daje 8/10 :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugemot: Zgadzam się z Twoją oceną w obu przypadkach. Po tym całym hejcie, podchodząc do "1983", myślałem, że włączę i nie dotrwam do końca pierwszego odcinka, a jednak się wkręciłem, zostałem do końca i nie żałuję. Ode mnie 6.5/10.
"The Kominsky Method", jak już pisałem wcześniej, oceniam na 8.5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Niestety obawiam się , ze jeśli chodzi o ofertę Netflix Polska to nie znajdziesz takiej informacji.

Zakładka w aplikacji  Ultra HD 4K pozostaje.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o coś takiego, np. "Słoneczny Patrol", czy "Szefowie Wrogowie" - te filmy były w Polsce na C+ i HBO, a teraz są w Netflixe jako premiery i chcę przesiać filmy tylko jako "prawdziwe" premiery w Polsce dostępne jako pierwsze na Netflixie albo tylko na Netflixie. Czegoś takiego na tej stronie nie znalazłem. Chyba, że źle szukam.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat, ani "Szefowie wrogowie", ani "Słoneczny patrol" nie były emitowane na C+.
Na Netflixie, oprócz Originalsów, nie ma zbyt dużo premier filmowych. Jeśli już to małych producentów, a na pewno nie dużych wytwórni.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...