Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy się skarżą, że Netlix taki owaki, bo nie ma np nowych sezonów "Upadku królestwa", czy "Grzesznicy". Tylko, że nikt nie zada sobie trudu, żeby sprawdzić, czy ktoś inny nie ma licencji na te tytuły. To nie jest tak, że Netflix kupuje co chce, jak licencja jest sprzedana komu innemu. To nic nie pomoże.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix m.in w Polsce pokaże komedię romantyczną "Isn't It Romantic" od Warner Bros, która będzie miała swoją premierę w kinach w USA w nadchodzące Walentynki.

http://boxoffice-bozg.pl/zrobi-sie-romantycznie-ale-nie-w-kinach/

https://www.netflix.com/title/80200642

 

Dla mnie nic ciekawego, ale znalazłem info, więc zamieszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 13:35, Pawop napisał:

Niektórzy się skarżą, że Netlix taki owaki, bo nie ma np nowych sezonów "Upadku królestwa", czy "Grzesznicy". Tylko, że nikt nie zada sobie trudu, żeby sprawdzić, czy ktoś inny nie ma licencji na te tytuły. To nie jest tak, że Netflix kupuje co chce, jak licencja jest sprzedana komu innemu. To nic nie pomoże.

 

"Upadek Królestwa" jest już serialem Netflix. On będzie, jak wygaśnie umowa z C+. Tak jak z "House of Cards".

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mylisz pojęcia. HoC było serialem Netflixa, bo go wyprodukowali, sprzedali licencję nc+ i po jej wygaśnięciu serial pojawił się w polskim Netflixie. Upadek królestwa to kupione prawa w niektórych krajach. U nas są dwa sezony i będzie trzeci, jak wygaśnie licencja C+, ale nie występuje on jako w Polsce Netflix Original.

 

 

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Netflix przejął produkcję 3 sezonu "Upadku królestwa" pojawiały się informacje, że to będzie "Netflix Original" na całym świecie i wiele osób zostało wprowadzonych w błąd. Tymczasem nowego sezonu niema m.in w  Belgii, Danii, Włoszech, Holandii, Norwegii, Szwecji, czy właśnie Polsce.

 

Ciekawe, jak to będzie wyglądać przypadku "Lucyfera"?

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie "Lucifer" tak samo. Prawa do pierwszej emisji ma C+. Aczkolwiek, "Upadek Królestwa" jest produkowany przez BBC na zlecenie Netflixa i może BBC sprzedawało ten serial. A "Lucifer", skoro nawet zmieniany, został format z procedurala na zwykły i liczba odcinków na 10. To może Netflix przejął go i robi jako własną produkcję.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 10:03, darius010 napisał:

 

"Upadek Królestwa" jest już serialem Netflix. On będzie, jak wygaśnie umowa z C+. Tak jak z "House of Cards".

 

No tak, tylko ktoś (mający Netflix), komu zależy na "'Upadku Królestwa"' sezon 3,  a nie abonuje C+, raczej nie będzie czekał, aż umowa wygaśnie za ileś tam czasu, tylko poszuka serialu wiadomo gdzie.

Po 2 sezonach z niecierpliwością czekałem na trzeci i jest, tylko że w C+, co mi o tyle przeszkadza, że nie obejrzę całego na raz.

Netflix UK ma bez polskiej ścieżki.

Edytowane przez Barti
Poprawiono interpunkcję w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa dni temu :). Ostro promują ten film bo nawet ekran wyboru profilu (przynajmiej w apce na Android TV) zrobił się czarno-biały i ma tło z filmu :). Oceny są świetne (IMDB 8.5/10, Rotten 97%).

 

Pryz okazji, ciekawie zapowiada się komedia "Dumplin'" w reżyserii Anne Fletcher ("Narzeczony mimo woli", "27 sukienek", "Step up") z Jennifer Aniston, która wjechała do oferty w poprzednim tygodniu.

Z trailera (bo na razie tylko na niego miałem czas) wygląda na to, że klimatem i realizacyjnie to coś między "Małą Miss" a "Ja, Tonya" - "dziwni" ludzie, małe amerykańskie miasteczka itd. Mnie zainteresowało. Na IMDB 7/10.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
9 minut temu, bugmenot napisał:

Ostro promują ten film bo nawet ekran wyboru profilu (przynajmiej w apce na Android TV) zrobił się czarno-biały i ma tło z filmu :)

Smart TV również.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up właśnie nie 

Cytat

"Upadek królestwa" został przejęty przez Netfliksa i wkrótce powróci z nowymi odcinkami. Ich pierwsza zapowiedź sugeruje widowisko na jeszcze większą skalę niż do tej pory.

Cytat

3. sezon "Upadku królestwa" pojawi się wyłącznie na Netfliksie, który przejął produkcję serialu od BBC. Data premiery nie jest znana, ale prawdopodobnie będzie to jeszcze w tym roku.

http://www.serialowa.pl/188902/upadek-krolestwa-sezon-3-teaser/

 

Upadek to jest całkowicie inna sytuacja. 

 

A na inny temat. Po zapowiedzi HBO na 2019. Netflix już na pewno stracił seriale od The CW. Za to jak widać zyskaliśmy starsze produkcje FOX i DC Universe. Liczę więc na American Horror Story dostępne w wielu, wielu krajach. I Fargo jak padnie Showmax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość seriali CW to produkcje WB i rzeczywiście nowości trafiają teraz głównie do HBO, ale trudno mówić, że Netflix coś stracił, gdy nigdy nie miał wyłączności. Poza tym obecnie emitowane seriale WB, które są na Netflixie dalej tam pozostaną. Mogą usunąć ewentualnie te zakończone, kiedy skończy się licencja, jak w przypadku "Vampire Diaries".

 

"Fargo" (podobnie jak "Opowieść podręcznej") to MGM, dlatego bardziej obstawiam HBO. Zresztą wcześniejsze sezony są już od jakiegoś czasu w HBO GO.

 

Z produkcji Foxa na Netflixie najmocniejszym uderzeniem byłoby całe "Z archiwum X", ale może i na to przyjdzie pora. Brakuje mi też "The Americans", bo warto, aby z tą perełką wśród seriali zapoznało się więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma sublicencji na seriale z tzw "Arrowverse". Zapewne na HBO Go oglądalibyśmy już 7 sezon "Arrow", czy nowy sezon "Flasha"...

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moje subiektywne oceny kilku produkcji, które ostatnio oglądałem na Netflixie:
- "Król wyjęty spod prawa" - 6.5/10 - do Braveheart'a mu daleko, strasznie brutalny.
- "Roma" - 7/10 - Momentami strasznie dołujący, ale całkiem dobry. Świetnie wygląda.
- "The Kominsky Method" - 8.5/10 - Drugie, po "Ślepnąc od świateł" od HBO, serialowe odkrycie tego roku. Świetne aktorstwo, bardzo polecam.
- "Narcos: Meksyk" - 8/10 - Pozycja obowiązkowa, jeżeli komuś podobały się 3 "poprzednie" sezony Narcosa.

Podawajcie swoje oceny, rekomendacje, filmów/seriali jakie ostatnio widzieliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...