Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten film był emitowany w Canal+/HBO lub innej telewizji?

https://www.filmweb.pl/film/Kłamstwo-2016-760093/dates

 

Pytam w tym temacie, bo 2 grudnia pojawi się na Netflixie. Minęło już prawie 2 lata od polskiej premiery kinowej, a nie kojarzę żadnej wcześniejszej emisji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dodali 3 sezon "Upadek Królestwa", niestety nawet bez napisów PL.

Czy ktoś śledzący dokładnie nowości na Netflix i czas, w jakim dodają obie ścieżki PL, mógłby mi rzec, kiedy w przybliżeniu można się spodziewać choćby napisów?

Za chwilę ten sezon jest w C+, ale wolałbym zapodać na raz.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 3 sezonu "Upadku Królestwa" w Netflix. Oni przejęli ten serial, ale prawa wcześniej miał Canal+. Sytuacja analogiczna, jak z "House of Cards". Będzie, jak skończy się licencja.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz brytyjskiego Netflixa, bo w Polsce, tak jak napisał @darius010, nie ma 3 sezonu. Nie wiem, czy jest możliwa sytuacja, w której na Netflixie w UK wcześniej dodadzą polską ścieżkę dźwiękową.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1983 jest już dostępne. Nie wiem jak to wygląda na koncie zarejestrowanym w Polsce, ale w Wielkiej Brytanii (a przynajmniej u mnie) niespecjalnie chwalą się premierą tego serialu. Wchodzę w zakładkę Ostatnio dodane (która i tak jest jakimś bałaganem) i nic nie widać. Netflix Originals? Przesuwam, przesuwam, przesuwam te kafle z okładkami i również nic. Musiałem sam wyszukać, bo gdybym miał polegać na sugestiach i propozycjach serwisu, to w życiu bym się nie dowiedział o jego istnieniu. Chyba że przypadkiem lub po jakimś czasie, jakby się pojawiło w którejś z zakładek.

 

HKWfYm7.png



 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
55 minut temu, Emil.1603 napisał:

 Nie wiem jak to wygląda na koncie zarejestrowanym w Polsce, ale w Wielkiej Brytanii

 

Tak to wygląda w Polsce. Serial "1983" wyświetla się  w zakładce "Popularne w serwisie Netflix".

 

Spoiler

2018-11-30-144521.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten film wyświetla się na głównej stronie, jak wchodzę na swój profil i od razu wskakuje trailer filmu.Tak mam ze wszystkimi nowościami. Nie wiem, czy to nie zależy od modelu TV.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 @kudelekNie przejmujcie się :D Podobno straszna kaszana. Z resztą mnie to nie dziwi patrząc na sam pomysł i to kto reżyseruje. Niby najważniejszymi postaciami są faceci, ale podobno kobiecie dali największe jaja. :D  Dobra, możecie już mnie nazwać męską, szowinistyczną świnią, ale tak odbieram faszerowanie wszystkiego feminizmem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak  na marginesie, to serial "1983" jest w 4K.

Co do fabuły, to serial zamierzam obejrzeć. Opinie opiniami, ale warto samemu sobie ją wyrobić. ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w ofercie pojawiły się filmy WB z 2017 roku.

https://upflix.pl/aktualnosci/aktualizacja-oferty-netflix-polska-2018-12-04

 

Od razu uprzedzam, że te tytuły wciąż są dostępne na HBO GO. Pytanie, czy Netflix zakupił sublicencję, czy już minął okres czasu "okienka premium" dla powyższych produkcji

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No i teraz sobie można porównać jakość obrazu obu tych usług na materiałach HD.  

Samsung Smart TV :

"Lego Batman"  Netflix:    1080p   , Bitrate 5.53 Mb/s

"Lego Batman"  HBO GO:  1080p(na moje oko)  , sceny dynamiczne wypadają jak zwykle słabo.

 

"Fist Fight"  Netflix:     1080p , Bitrate 7.15 Mb/s

"Fist Fight"  HBO GO : 1080p(na moje oko)  , sceny dynamiczne wypadają jak zwykle słabo.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2018 o 09:51, kingofsouth napisał:

No i teraz sobie można porównać jakość obrazu obu tych usług na materiałach HD.  

Samsung Smart TV :

"Lego Batman"  Netflix:    1080p   , Bitrate 5.53 Mb/s

"Lego Batman"  HBO GO:  1080p(na moje oko)  , sceny dynamiczne wypadają jak zwykle słabo.

 

"Fist Fight"  Netflix:     1080p , Bitrate 7.15 Mb/s

"Fist Fight"  HBO GO : 1080p(na moje oko)  , sceny dynamiczne wypadają jak zwykle słabo.


Na to czekałem... aż pojawią się takie pozycje.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o HBO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...