Jump to content
Emil.1603

Netflix – oferta programowa

Recommended Posts

Ostatnio dodali 3 sezon "Upadek Królestwa", niestety nawet bez napisów PL.

Czy ktoś śledzący dokładnie nowości na Netflix i czas, w jakim dodają obie ścieżki PL, mógłby mi rzec, kiedy w przybliżeniu można się spodziewać choćby napisów?

Za chwilę ten sezon jest w C+, ale wolałbym zapodać na raz.

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.

Nie ma 3 sezonu "Upadku Królestwa" w Netflix. Oni przejęli ten serial, ale prawa wcześniej miał Canal+. Sytuacja analogiczna, jak z "House of Cards". Będzie, jak skończy się licencja.

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.

Rozumiem, że masz brytyjskiego Netflixa, bo w Polsce, tak jak napisał @darius010, nie ma 3 sezonu. Nie wiem, czy jest możliwa sytuacja, w której na Netflixie w UK wcześniej dodadzą polską ścieżkę dźwiękową.

Edited by Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

1983 jest już dostępne. Nie wiem jak to wygląda na koncie zarejestrowanym w Polsce, ale w Wielkiej Brytanii (a przynajmniej u mnie) niespecjalnie chwalą się premierą tego serialu. Wchodzę w zakładkę Ostatnio dodane (która i tak jest jakimś bałaganem) i nic nie widać. Netflix Originals? Przesuwam, przesuwam, przesuwam te kafle z okładkami i również nic. Musiałem sam wyszukać, bo gdybym miał polegać na sugestiach i propozycjach serwisu, to w życiu bym się nie dowiedział o jego istnieniu. Chyba że przypadkiem lub po jakimś czasie, jakby się pojawiło w którejś z zakładek.

HKWfYm7.png

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Guest kingofsouth
55 minut temu, Emil.1603 napisał:

Nie wiem jak to wygląda na koncie zarejestrowanym w Polsce, ale w Wielkiej Brytanii

Tak to wygląda w Polsce. Serial "1983" wyświetla się  w zakładce "Popularne w serwisie Netflix".

Spoiler

2018-11-30-144521.jpg

U mnie też nie ma i trzeba sobie szukać, nadal na głównej film o Mikołaju, więc nie wiem jaki mają algorytm wyświetlania nowości.

U mnie ten film wyświetla się na głównej stronie, jak wchodzę na swój profil i od razu wskakuje trailer filmu.Tak mam ze wszystkimi nowościami. Nie wiem, czy to nie zależy od modelu TV.

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.

@Emil.1603 @kudelekNie przejmujcie się :D Podobno straszna kaszana. Z resztą mnie to nie dziwi patrząc na sam pomysł i to kto reżyseruje. Niby najważniejszymi postaciami są faceci, ale podobno kobiecie dali największe jaja. :D  Dobra, możecie już mnie nazwać męską, szowinistyczną świnią, ale tak odbieram faszerowanie wszystkiego feminizmem.

• Confused 2

Guest kingofsouth

Tak  na marginesie, to serial "1983" jest w 4K.

Co do fabuły, to serial zamierzam obejrzeć. Opinie opiniami, ale warto samemu sobie ją wyrobić. ;)

Edited by kingofsouth

Jestem po pierwszym odcinku "1983" i na razie nie zachwyca. Nie jest najgorszy ale też liczyłem na coś więcej.

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

Tak  na marginesie, to serial "1983" jest w 4K.

Cóż za zaskoczenie… Kto by się w ogóle spodziewał, że tak będzie?! ;)

Dziś w ofercie pojawiły się filmy WB z 2017 roku.

https://upflix.pl/aktualnosci/aktualizacja-oferty-netflix-polska-2018-12-04

Od razu uprzedzam, że te tytuły wciąż są dostępne na HBO GO. Pytanie, czy Netflix zakupił sublicencję, czy już minął okres czasu "okienka premium" dla powyższych produkcji

Edited by Solderowy123

Guest kingofsouth

No i teraz sobie można porównać jakość obrazu obu tych usług na materiałach HD.  

Samsung Smart TV :

"Lego Batman"  Netflix:    1080p   , Bitrate 5.53 Mb/s

"Lego Batman"  HBO GO:  1080p(na moje oko)  , sceny dynamiczne wypadają jak zwykle słabo.

"Fist Fight"  Netflix:     1080p , Bitrate 7.15 Mb/s

"Fist Fight"  HBO GO : 1080p(na moje oko)  , sceny dynamiczne wypadają jak zwykle słabo.

Edited by kingofsouth

Black Mirror Sezon 5 najprawdopodobniej pojawi się na platformie Netflix 28 grudnia 2018 (wyciekła data premiery).

• Thanks 1

W dniu 4.12.2018 o 09:51, kingofsouth napisał:

No i teraz sobie można porównać jakość obrazu obu tych usług na materiałach HD.  

Samsung Smart TV :

"Lego Batman"  Netflix:    1080p   , Bitrate 5.53 Mb/s

"Lego Batman"  HBO GO:  1080p(na moje oko)  , sceny dynamiczne wypadają jak zwykle słabo.

"Fist Fight"  Netflix:     1080p , Bitrate 7.15 Mb/s

"Fist Fight"  HBO GO : 1080p(na moje oko)  , sceny dynamiczne wypadają jak zwykle słabo.

Na to czekałem... aż pojawią się takie pozycje.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o HBO.
  • Confused 1
  • Upvote 1

Nikt nie zauważył, ale w Netflixie pojawiły się filmy WB.

Zauważył. Było pisane o tym wcześniej.

Edited by Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.