Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwiastun najnowszego filmu Alfonso Cuarona - "Roma", który 14 grudnia będzie miał premierę na Netflixie.

 

Film weźmie udział w konkursie głównym festiwalu w Wenecji ,ale już spekuluje się, że ma ogromną szansę na na nominację do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Może nawet przyjdzie mu rywalizować z innym czarno-białym filmem tego roku, czyli "Zimną wojną" Pawlikowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to potestują na większej grupie to się dopiero zacznie jazda. :wink:

A jak niebawem zaczną testować prawdziwe reklamy, a nie tylko zwiastuny to będzie początek tsunami.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Od wczoraj na tapecie "Daredevil" sezon 1. Wcześniej nie było okazji zapoznać się z tym tytułem Marvela. ;)

Serial oczywiście w  HDR. Oglądał ktoś z was "Dom w górach"? Dobry serial?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to potestują na większej grupie to się dopiero zacznie jazda. :wink:

A jak niebawem zaczną testować prawdziwe reklamy, a nie tylko zwiastuny to będzie początek tsunami.

Ta, tak samo potestują jak te podwyżki, na temat których dwa miesiące temu tutaj niektórzy produkowali po 50 postów, że są pewne... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix zapowiedział powstanie 2 sezonu "The End of the F***ing World". To bez wątpienia jeden z najlepszych seriali jakie obejrzałem w tym roku, ale nie widzę sensu kontynuacji. Niestety w dzisiejszych czasach każdy popularny serial musi być kontynuowany.

 

Oficjalna rozpiska na wrzesień

https://upflix.pl/aktualnosci/zobacz/2384/Oficjalna+lista+nowo%C5%9Bci+we+wrze%C5%9Bniu+na+Netflix+Polska

 

Jak zawsze ostrożnie podchodzę do nowości, ale co ciekawe w tym miesiącu bardziej czekam na niektóre filmy niż seriale.  Przede wszystkim na thriller "Powstrzymać mrok", którego zwiastun zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Film miał być pokazywany na tegorocznym festiwalu w Cannes, ale jednak w związku z wycofaniem produkcji Netflixa z konkursu tak się nie stało.

 

Nieźle zapowiada się też "Kryptonim Angel", włoskie "Sześć dni z życia" czy holenderski "Banker van het Verzet".

 

Z nowości serialowych ciekawie wygląda "Katedra w Barcelonie". To podobno jak na razie najdroższy serial w historii hiszpańskiej telewizji.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasheed: Ja już czytałem tego typu posty. Propaganda według jakieś pokręconej logiki niektórych ludzi polega na tym, że w serialach czy filmach pojawiają się postacie nie mające jednej słusznej orienatacji i w dodatku mają różny kolor skóry.

Poczytaj komentarze np. pod "Black Panther" na filmwebie - powody dla których film się nie podoba są powalające ;). W przypadku "Lost in space" też główny problem wielu osób polegał na tym, że jedna z bohaterek jest czarna, a inny latynosem..

 

@the cable guy: to pooglądaj. Wymienione produkcje tematycznie są zdecydowanie bezpieczne dla Ciebie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...