Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Conan niestety masz rację.Nie chciałem tu marudzić ale skończyłem również na drugim odcinku. Mam wrażenie że Netflix zaczyna realizować każdy głupi pomysł na serial jaki się pojawi..i tak idą w ilość a nie jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dwa nagrodzone podczas festiwalu filmowego w Cannes filmy trafią w niedalekiej przyszłości na platformę Netflix. Gigant streamingowy zakupił prawa do Atlantics, zdobywcy Grand Prix konkursu głównego, oraz I Lost My Body, wybranego najlepszą produkcją sekcji Tydzień Krytyków." (https://moviesroom.pl)

 

Pozostałe najważniejsze filmy z Cannes znalazły tradycyjnych dystrybutorów kinowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrozio11 jeśli chodzi o premiery to na pewno "After life", ""Kominski Method", ""Love, Death & Robots", "Umbrella Academy", "Sex Education", "Our Planet".

Ja się dobrze bawiłem też przy "Nightflyers", ale to obiektywnie słabe sci-fi. Ale ogląda się dobrze ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodałbym jeszcze "When They See Us", który miał premierę kilka dni temu. Jeszcze nie skończyłem oglądać, ale już widać, że mamy do czynienia z serialem z tzw. wyższej półki. Będą nominacje do prestiżowych nagród i to nie tylko ze względu na tematykę (rasizm, amerykański wymiar sprawiedliwości), bo produkcja broni się także pod względem technicznym, aktorskim i emocjonalnym. Serial jest oparty na faktach i powstał między innymi, aby uderzyć w Donalda Trumpa, który ma też swój udział w przedstawionej sprawie, ale to bez wątpienia jeden z najlepszych tegorocznych tytułów Netflixa. Myślę, że warto obejrzeć nawet jeśli ktoś wcześniej czytał w mediach o słynnej "piątce z Central Parku".

 

Z lżejszych seriali polecam jeszcze "Dead to me". Nic wielkiego, ale to bardzo sympatyczny komediodramat z dwiema świetnymi rolami kobiecymi. Dziś pojawiła się informacja, że serial otrzymał zamówienie na 2 sezon.

 

W czerwcu oczywiście najbardziej czekam na powrót "Dark". Pierwsze recenzje są bardzo dobre. Serial ma mieć 3 sezony, więc liczę, że twórcy mają zaplanowane zakończenie i możliwość zamknięcia wszystkich wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 10:07, mrozio11 napisał:

Jakie najlepsze seriale pojawiły się w ostatnim czasie na Netflixie? Ostatnio abonowałem z pół roku temu i mam ochotę nadrobić jakieś zaległości.

Undercover dobra belgijsko-holenderska koprodukcja, według tego co piszą w intrze oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Mimo wszystko jednak, dobrze że nie tylko " oryginals" Netflixa są tylko w 4K i oby więcej takich tytułów trafiło do serwisu.Tylko jak tu przewidzieć  i nie zepsuć sobie przyjemności odpalając wcześniej HBO GO.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tylko jak tu przewidzieć  i nie zepsuć sobie przyjemności odpalając wcześniej HBO GO.

Chyba trochę przesadzasz.
Jeśli jednak chcesz czekać na premierę w Netflixie, to podpowiem, że to kolejna produkcja Sony w 4K

Nie, nie składa się, tak samo jak lektor w kinie, albo keczup na stole w dobrej restauracji ;).
 
Niech każdy ogląda jak chce. Jest to lekceważenie i tyle.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:


Niech każdy ogląda jak chce. Jest to lekceważenie i tyle.

 

Jasne, ale dla mnie znacznie większym lekceważeniem widza jest pikseloza, niż brak lektora, zwłaszcza w tym filmie - piękne zdjęcia i muzyka, mało dialogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 po co nieudolnie szukasz zaczepki? Dubbing dla pewnego rodzaju pozycji (filmy dla dzieci itd) - jak najbardziej się w kinie składa, trudno wymagać od 10-latka, żeby nadażął z czytaniem napisów na ekranie. Od dorosłego jednak już można ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...