Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa animowana seria sci-fi "Love, Death & Robots" zbiera doskonałe recenzje (8.9/10 na IMDB z 30 tys. glosów).

Kolejna rzecz dorzucona do listy "do obejrzenia"... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bugmenot napisał:

Nowa animowana seria sci-fi "Love, Death & Robots" zbiera doskonałe recenzje (8.9/10 na IMDB z 30 tys. glosów).

Kolejna rzecz dorzucona do listy "do obejrzenia"... ;).

Już dawno mam obejrzane.

 

Są lepsze i gorsze odcinki ale ogólnie fajny pomysł, zbiór takich animacji wykonanych przez różnych twórców (mamy też animację od Platige Image).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi polski serial Netflixa powstanie we współpracy z TVP? Trwają rozmowy.

https://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/594516,netflix-tvp-negocjacje-serial-powiesc-krajewski.html

 

Nie czytałem tej powieści Krajewskiego i trudno mi powiedzieć czy jest dobra, ale chętnie obejrzałbym serial w którym akcja będzie rozgrywała się w przedwojennym Lwowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pawop napisał:

Równie dobrze można powiedzieć, że sztucznie wstawiane są wątki heteroseksualne.

Oglądasz czy tak sobie rzuciłeś żeby rozpocząć dyskusję?

 

Wątków hetero w nim nie ma,nawet nie ma scen łóżkowych o jakimś wyznawaniu uczuć nie wspominając.A skorumpowany pan polityk to się nawet w męskiej prostytutce zakochał,a źli koledzy z partii każą mu z "tym" skończyć jeśli chce zostać kiedyś prezydentem. No wcale to nie jest promowanie homo ?

Edytowane przez levybydg
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tak jak inni w temacie "After Life". Świetny serial, mocno brytyjskie podejście do tematu jeśli chodzi o humor, realizację i cały styl i bardzo dobrze się to ogląda. Zostaje w głowie na długo 8,5/10.

 

Obejrzałem też film "Fatamorgana", twórcy "Contratiempo", bardzo podobały mi się zdjęcia i klimat, natomiast fabularnie reżyser moim zdaniem już zbytnio odleciał i jak to wszystko zaczyna się składać to nie ma tego efektu "wow" jak w "Contratiempo". Sam temat przewodni podróży w czasie i sposobu na nią mimo, że już używany w różnych filmach, tutaj nadal robi wrażenie - w necie nie ma za dużo spoilerów, więc też ich nie będe robił ;). Świetnie wypada Adriana Ugarte znana z "Julietty". Na sobotni wieczór bardzo dobra rozrywka. 7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 19:11, Rasheed napisał:

Na razie jeszcze niewiele recenzji i są średnie: https://mediakrytyk.pl/film/14267/the-highwaymen-2019

Spora rozbieżność ocen.

 

Ja po obejrzeniu skłaniam się ku tym pozytywnym. To dobre, trochę oldschoolowe kino, którego jest ostatnio niewiele. Świetny klimat Ameryki lat 30 i  doskonała obsada. Czego chcieć więcej? Dla wielu film może się okazać za bardzo przegadany, ale mnie to akurat nie przeszkadzało. Solidne 7/10.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Highwayman":też to oglądałem przedwczoraj. Trafiłem na ten film przez przypadek.Nie wiem dlaczego,ale w pewnym momencie podczas oglądania tego filmu miałem skojarzenie z filmem pt."Nietykalni".Bardzo dobre kino akcji .Polecam. 

 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...