Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
W dniu 4.03.2019 o 16:47, Rasheed napisał:

Netflix gdy nie ma prawa do filmów czołowych wytwórni i dystrybutorów powinien więcej takich nowości kupować. 

Zapomniałeś dodać,  że w naszym kraju.  Bo to dosyć istotna kwestia.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Empiku zobaczyłem w dziale nowości, że po roku od premiery na Netflixie, Paramount wydał DVD i Bluray z filmem "Paradoks Cloverfield".

Jestem ciekawy czy znajdzie się ktoś kto zapłaci 55 zł za dvd, albo 90 zl za blueraya, bo film jest oczywiście nadal dostepny na Netflixie.

 

Inna ciekawostka to soundtrack z "The Crown" na vinylu ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zacząłem oglądać i żałuje, że nie mam więcej czasu, bo pewnie obejrzałbym cały serial (niecałe 3 godziny) za jednym podejściem, a tak muszę go sobie dawkować. Dla fanów brytyjskiego poczucia humoru i innych seriali Ricky'ego Gerveisa (m.in "Biuro" czy "Derek") to pozycja obowiązkowa. Jeśli komuś przypadł do gustu "The Kominksy Method" to również powinien obejrzeć "After Life".

 

Trafiłem dziś na ciekawe info filmowe. Łukasz Żal czyli twórca zdjęć do "Idy" i "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego pracuje obecnie nad amerykańskim filmem Charliego Kaufmana - " „I'm Thinking of Ending Things”, który powstaje dla Netflixa.

http://sporwkinie.blogspot.com/2019/03/ukasz-zal-pracuje-w-usa-z-oscarowym.html#more

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Netflix zaczyna dodać do oferty coraz więcej polskich produkcji, szkoda tylko że są one bez angielskiego tłumaczenia. Mam wśród znajomych obcokrajowców osoby którym mógłbym polecić choćby 80 milionów czy Bogowie, jednak pozostaje bariera językowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No nie do końca się z tobą zgodę ;)

Taki serial "1983" posiada tłumaczenie : angielskie,rosyjskie, niemieckie. Wiem,że jest to produkcja made by Netflix, ale to nie powinno mieć znaczenia.

Tak na marginesie to Sztosy te nasze rodzime produkcję: " Polskie [beep]o" , "Wyjazd  integracyjny" ,  "Pokaż kotku co masz w środku". Ja się nie dziwę, że tego nie chcą tłumaczyć. Tego oglądać się nawet w oryginale nie da.   :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...