Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to dość skromnie wygląda oferta, jeśli chodzi o koncerty rockowe, czy tego rodzaju wydarzenia muzyczne.

Edytowane przez lukimann
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym serdecznie poleić wam dokument ,,Walka: życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego"' który opowiada o polskim rzeźbiarzu Stanisławie Szukalskim. Dokument wyprodukowało sporo Polaków (widać to w napisach końcowych) a także sam Leonardo Di Caprio, którego ojciec był przyjacielem artysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dom z papieru" - 8.5/10 - Oba sezony bardzo dobre. Czekamy z żoną na 3-ci (będzie w 2019 roku).
"Czarne lustro: Bandersnatch" - 5/10 - Ot, taka ciekawostka techniczna - mój pierwszy "film interaktywny" (sami decydujemy pilotem, jak ma się toczyć fabuła). Szkoda, że nudny i nijaki. Daleko mu do większości odcinków serialu "Czarne lustro". Niestety niewykorzystany potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmów "Zagłada" i "Nie otwieraj oczu" trochę dziwię się niskim ocenom na portalu Filmweb.

Fabuła, akcja swoją drogą , ale jakość UHD, HDR i do tego dźwięk 5,1" robi robotę".. Świetny serwis streamingowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie otwieraj oczu" to niestety kolejny niewypał. Nawet memy powstają z okazji tego super dzieła. ?

Edytowane przez umek
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, oczekiwałem klapy, a otrzymaliśmy całkiem niezłą rozrywkę. Najlepszy epizod z "Doom Patrol". W lutym premiera serialu o tej ekipie, już nie mogę się doczekać.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2019 o 22:31, darius010 napisał:

W lutym mija rok od premiery 3 sezonu "Lucifera" w C+. Można więc przypuszczać, że serial w końcu się pojawi na Netflix.

Będzie 1 lutego.

 

Tutaj lista premier lutego o których już wiadomo. Oficjalna rozpiska pewnie pojawi się w tym tygodniu.

https://www.nflix.pl/planowane-premiery-filmow-i-seriali-w-ofercie-netflix-polska-na-luty-2019-zwiastuny-zapowiedzi-lista-nieoficjalna/

 

Z ostatnich nowości obejrzałem "Sex Education" i jestem pod wrażeniem, ile poprawnych politycznie wątków można zmieścić w jednym serialu. Lewica w sferze obyczajowości i kultury zdominowała już świat bardzo dawno temu, ale nawet ja, który oglądam dużo, nie byłem świadomy, że do tego stopnia. Może dlatego, że raczej omijałem produkcje dla młodzieży. Serial sam w sobie bardzo wciąga i z powodzeniem da się obejrzeć wszystkie odcinki pod rząd bez większego znudzenia. Przy okazji można się zastanowić nad kondycją zachodniego społeczeństwa, nawet jeśli obraz przedstawiony w serialu jest przerysowany. Z mojej perspektywy to była dosyć ciekawa obserwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo niewiadomych wśród produkcji oryginalnych. "Velvet Buzzsaw" Gilroya zapowiada się imponująco ze względu na obsadę, ale to raczej nie są moje klimaty i nie liczę na to, że spodoba mi się tak jak "Wolny strzelec". Podobnie "High Flying Bird"  Soderbergha. Dramat sportowy o koszykówce? Nie brzmi to szczególnie zachęcająco. Z mniej głośnych tytułów nieźle wygląda "Paddleton" (premiera na tegorocznym festiwalu w Sundance, film twórcy dobrze przyjętego "Blue Jay", który notabene również jest na Netflixie) czy francuski "Paris is us". Na podstawie samych zwiastunów ciężko jest jednak cokolwiek wywnioskować.  Zawsze staram się zwracać uwagę na kino hiszpańskie i w tym miesiącu pojawią się dwie ciekawe nowości - "Fotograf z Mauthausen" ("El fotografo de Mauthausen") i "Ogień w sercu" ("El arbol de la sangre").

 

Na żaden z nowych seriali nie czekam. Może wreszcie nadrobię "Suburrę" przed premierą 2 sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...