Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj obejrzałem "Powstrzymać mrok" i kolejny raz się zawiodłem na Netflixowej produkcji. Czy oni potrafią wyprodukować dobry film?

• Lubię to 1
  • Że co, proszę? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Beasts of no nation", "Okja", "The Fundamentals of caring", "Mudbound", "I Don't Feel at Home in This World Anymore", "The Meyerowitz Stories (New and Selected)", "My happy family"...  Coś tam by się znalazło, co mogę uznać za dobre ja i IMDB (oceny 7 i wyżej)...

Natomiast "Hold the dark" z ocena na poziomie 5.5/10 to raczej taki tytułów dla konserów gatunku, bo nic dobrego się po tym spodziewać nie można ;).

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 listopada w Netflixie pojawi się 2 sezon serialu "Grzesznica" ("The Sinner"). Co ciekawe, 1 sezon emitował u nas Canal+ i nie ma go w ofercie platformy. Sezony nie są ze sobą fabularnie powiązane, tzn. każdy z nich stanowi odrębną historię, ale mimo wszystko to raczej niespotykana sytuacja.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, bugmenot napisał:

"Beasts of no nation", "Okja", "The Fundamentals of caring", "Mudbound", "I Don't Feel at Home in This World Anymore", "The Meyerowitz Stories (New and Selected)", "My happy family"...  Coś tam by się znalazło, co mogę uznać za dobre ja i IMDB (oceny 7 i wyżej)...

Natomiast "Hold the dark" z ocena na poziomie 5.5/10 to raczej taki tytułów dla konserów gatunku, bo nic dobrego się po tym spodziewać nie można ;).

Dzięki za tytuły. "Mudbound" już oglądałem, nawet zapomniałem, że na Netflixie :D W najbliższym czasie oglądne coś z zestawu, który podałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Conan napisał:

9 listopada w Netflixie pojawi się 2 sezon serialu "Grzesznica" ("The Sinner"). Co ciekawe, 1 sezon emitował u nas Canal+ i nie ma go w ofercie platformy. Sezony nie są ze sobą fabularnie powiązane, tzn. każdy z nich stanowi odrębną historię, ale mimo wszystko to raczej niespotykana sytuacja.

Znając życie pojawi się i 1 sezon.

Edytowane przez Barti
Usunięto bełkotliwy fragment postu. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autorami "Draculi" w wersji BBC mają być Steven Moffat i Mark Gattis, czyli ludzie odpowiedzialni za serial "Sherlock" i "Doctor Who". Myślę, że to może się udać :) 

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Dzieciak rządzi: Znowu w grze" sezon 2 już jest dostępny.  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawił się dziś film Ozona "Młoda i piękna". To jeden z nielicznych przykładów kina ambitnego w Netflixie. Szkoda, że tej dziedzinie tak bardzo kuleją, mogliby zakupić nawet nieco starsze filmy festiwalowe. HBO GO jest pod tym względem lepsze, mają starsze filmy z Gutek Fillm a wśró tegorocznych nowości kilka świeżych filmów dystrybuowanych przez Aurorę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OITNB zakończy się na 7. sezonie! Z jednej strony, to dobrze, bo już w 5. było widać wyczerpanie i zagubienie się w formule. 6. sezon był takim nowym początkiem, ale z kiepską dynamiką. Jak przez pierwsze odcinki było ciężko w nowym miejscu, tak później nagle zaczęło być tak zwyczajnie. Ale też szkoda, bo bardzo polubiłem ekipę z Litchfield.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Titans 21 grudnia 2018. Info nieoficjalne, kilku użytkowników Twittera i pare zagranicznych portali tak podaję.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie szybkie pytania 👤:

Czy serial Wikingowie w Netflix obejrzę w jakości UHD?

Na jakim polskim serwisie streamingowym są dostepne seriale od AMC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, lukimann napisał:

Panowie szybkie pytania 👤:

Czy serial Wikingowie w Netflix obejrzę w jakości UHD?

Nie obejrzysz.

O jakie seriale AMC ci chodzi?

Edytowane przez kingofsouth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wybrane seriale/ filmy są w 4K.

Żadna platforma streamingowa nie jest stricte 4K. Nie wymyślono takowej. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kingofsouth

Coś w klimacie Wikingów, lub Castle Rock polecasz w Netflixie w UHD?

I dzięki za szybką odpowiedź 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Produkcje AMC są z opóźnieniem na Prime Video. Jest FTWD, ale Terroru jeszcze nie ma.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W klimacie "Wikingów" na Netflixie polecam brytyjski "Upadek królestwa" ("The Last Kingdom"). Obecnie są dostępne 2 sezony. Najnowszy trzeci zadebiutuje na platformie 19 listopada.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

21 grudnia premiera filmu "Nie otwieraj oczu" z Sandra Bullock, John Malkovich.

Zapowiada się nam niezły thriller science-fiction.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwiastun filmu "Kronika świąteczna". Premiera 22 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tymczasem, Netflix udostępnił kolejny zwiastun polskiego 1983. Za Więckiewicza, Chyrę czy Zbrojewicza mają plusa.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu w związku z przeniesieniem dyskusji do innego działu forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo ideologii i nachalnej propagandy. Obejrzę jako ciekawostkę. Alternatywna Polska według Holland i pary LGBTQ Adamik-Chajdas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gratka dla kinomanów. Na Netflixie jest już dostepny ostatni film Orsona Wellesa "The Other Side of the Wind", którego realizacje przerwała śmierć reżysera i dopiero w zeszłym roku został ostatecznie zmontowany.

Dodatkowo, jest też dokument o tym jak film powstawał. Więcej informacji np. tutaj: https://offcamera.pl/news/orson-welles-na-netfliksie/295

Recenzje są dobre (Guardian 4/5).

Edytowane przez bugmenot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 grudnia premiera filmu "Mowgli: Legenda dżungli" .

Dla mnie zapowiada się bardzo dobre kino familijne z równie udanym dubbingiem. :D

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

To chyba pierwsza pozycja pełnometrażowa w której Netflix zainwestował w dubbing, i to od razu z jaką obsadą :).

Edytowane przez bugmenot
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi