Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.09.2018 o 15:05, kingofsouth napisał:

Miniserial "Maniac" już jest dostępny.  :D

Dostaliśmy 10 odcinków.

 

 

Niestety dla mnie duże rozczarowanie, wytrzymałem niecałe dwa odcinki. Nawet Emma Stone nie była w stanie mnie przekonać.

Po kilkumiesięcznym dostępie do Netflixa robię sobie przerwę(raczej dłuższą). Niestety przez ten czas obejrzałem raptem kilka dobrych filmów i zaledwie dwa dobre seriale "The Crown" i "Narcos". Największe rozczarowanie to "Stranger Things". Teraz mogę napisać to z pełnym przekonaniem- cena nie jest adekwatna do zawartości, oczywiście moim zdaniem, ale jak się okazuje nie tylko http://www.serialowa.pl/185375/polski-netflix-drogi-norwegia-porownanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Maniaca nie ogłądałem, ale mam go na liście - wg ocen IMDB to naprawdę godne uwagi "dzieło" ;) (8.3/10).

Przy okazji, warto odnotować (bo przez problemy z forum to umknęło), że 1.5 tyg temu mieliśmy rozdanie nagród Emmy. Pierwszy raz remis pomiędzy Netflixem i HBO - dostali po 23 nagrody.

Z kolei Amazon i Fox zgarnęli po 5 statuetek. Pełne info tutaj: https://newonce.net/2018/09/serialowe-oscary-rozdane-kto-otrzymal-nagrody-emmy-na-pewno-nie-donald-glover/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostuję swoją wypowiedź. Wydawało mi się, że w 2 odcinku akcja rusza, ale byłem w błędzie. Zmordowałem ponad połowę 3 odcinka Maniac i mam dość. Dziadostwo. Nie polecam. 

A może ktoś by mi polecił serial najbardziej podobny klimatem do Bloodline??? To najlepsze co widziałem dotychczas w Netflix. Podobał mi się bardzo też The Affair. 

Edytowane przez killerów dwóch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie samo zdanie po kilku odcinkach jak przedmówcy. Momentami się wydawało, że serial ożyje, ale nadzieje szybko ulatywały. Oglądanie tego jest męczące, a mówię to jako fan zarówno dzieł psychologicznych, fantastyki, jak i zagłębiania się w naturę człowieka i ludzkiego umysłu w stylu "American Psycho" albo serii "Black Mirror". Tak jakby ktoś miał pomysł, ale realizację pozostawił amatorom albo "artystom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś tak jak ja czekał na dostępność wszystkich odcinków zamiast oglądania cotygodniowego to w październiku może w końcu obejrzeć "Better Call Saul". Rewelacyjny serial, każdy sezon jest bardzo dobry a najnowszy czwarty jest ponoć jeszcze lepszy od poprzednich. Do tego rewelacja ostatnich tygodni czyli "Bodyguard". Te 2 seriale sprawiają, że nie warto zawieszać usługi w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kingofsouth napisał:

Film "Powstrzymać Mrok" już jest dostępny.

Właściwie to nie jest ich film. Netflix kupił tylko prawa do dystrybucji. No cóż, kolejny kłamliwy dopisek Film Netflix musi się zgadzać w statystykach.

 

12 minut temu, umek napisał:

5/10.Fabula i żadnego UHD w tym nie ma.

Serio? Brak wyższej rozdzielczości wyznacznikiem do ogólnej oceny całego filmu? No to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Emil.1603 napisał:

Właściwie to nie jest ich film. Netflix kupił tylko prawa do dystrybucji. No cóż, kolejny kłamliwy dopisek Film Netflix musi się zgadzać w statystykach.

 

Dwóch ludzi z Netflixa jest na liście płac jako producenci wykonawczy i mają wyłączne prawa do dystrybucji, więc mogą oznaczać sobie jak chcą ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Emil.1603 napisał:

Właściwie to nie jest ich film. Netflix kupił tylko prawa do dystrybucji. No cóż, kolejny kłamliwy dopisek Film Netflix musi się zgadzać w statystykach.

 

Serio? Brak wyższej rozdzielczości wyznacznikiem do ogólnej oceny całego filmu? No to spoko.

Przykro mi że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2018 o 14:58, Conan napisał:

"The Ballad of Buster Scruggs" - 16 listopada

"Roma" - 14 grudnia

Na te filmy czekam, ciekawe czy będą miały premierę w kinach w Polsce tak jak dzieło Greengrassa "22 lipca"? Na serial "Bodyguard" też przy okazji zerknę, ale i tak premiera była już dawno, więc dla mnie nie ma znaczenia czy to będzie w październiku czy np. w grudniu. To tylko serial, "Maniac" też ma niby dobre opinie, a dla mnie to nieporozumienie. Dobry film jest zawsze lepszy od serialu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2018 o 09:30, Conan napisał:

Brytyjski hit ostatnich tygodni czyli "Bodyguard" pojawi się 24 października na Netflixie.

http://www.serialowa.pl/185561/bodyguard-serial-premiera-kiedy/

 

Oprócz tego na platformie pojawią się takie nowości BBC jak "Wanderlust" (premiera 19 października) i "Black Earth Rising".

 

 

 

Oglądałem,niezły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...