Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lukimann napisał:

Ile to juz trwa, skoro obniżenie jakości miało być z perspektywą do miesiąca czasu ? Ok 2 miesiące, a opłata cały  czas za pełną jakość 4K.

" Dom z papieru"  i parę innych tytułów jednak obejrzałem, ale jak ktoś ma cierpliwość..to co innego obejrzeć z większą przyjemnością dla oka ;-)

 

Ja właśnie tak jestem zmuszony, ponieważ 9 czerwca znika z Netflixa serial Mad Men do którego się zabierałem od dłuższego czasu.

Serial jest w HD więc jego bitrate to marne 2-3 Mbps obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, swordfish napisał:

 

"Mad Men" w Polsce na Prime jest niedostępny. 

To też wiem, być może kolega ma info że się tam pojawi. Spawdziłem po jego poście upflixa i nie ma tam zadnego info o tym by NMad Men się mieli pojawić w APV. Niestety nie dają rozpiski z wyprzedzeniem co ma być w jakim miesiącu więc pewności nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Conan napisał:

Niedawno pojawiło się info, że Studio Lionsgate, właściciel praw do serialu "Mad Men" finalizuje umowę sprzedaży praw innemu podmiotowi i chodzi o licencję globalną tj. na cały świat. Bardzo prawdopodobne, że prawa te kupił Amazon.

Dzięki, warto wiedzieć.

Zaraz przyleci @umek i stwierdzi że to kwestia tego że jego ukochane VOD od Lionsgate wchodzi do PL :P Tylko się droczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie "Córki Boga", a "Córka boga". 

Sam film chyba jednak dość przeciętny. Widziałem recenzje z 7/10, ale ogólna średnia na Filmweb wśród krytyków: 4,9; wśród użytkowników: 4,6. Na IMDb 5,0. 

Pewnie wielbiciele gatunku sprawdzą i ocenią. 

 

Co ciekawe dystrybutorem filmu jest Kino Świat. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet to nie "Córka Boga", ale "The Other Lamb" można przetłumaczyć jako Inna Owca (lub Odmienna Owca). Film jest skrżyżowaniem "Midsommar", "Portretu kobiety w ogniu" i "Osady". Mocno arthouse'owe. Wizualnie frapujące i dające możliwość wielorakiej interpretacji twórczej. Na pewno jeden z najmocniejszych tytułów Szumowskiej. Nic nie jest podane widzowi na tacy jako oczywistość. Na pewno film trudny w odbiorze, ale nie powinno się go odrzucać jako gniot. Jeden z ważniejszych głosów w kinie feministycznym w ostatnich miesiącach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Solderowy123 napisał:

Dziś na netflixa trafił kolejny nowy polski film - "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", który miał premierę kinową w styczniu bieżącego roku.

Ciekawe, sprawdziłem i rzeczywiście wjechał już dziś a miał dopiero jutro tj. 2.06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samym Netflixie niestety nie, czasem przy danym tytule jest info do kiedy jest dostępne ale jest to bardzo blisko zniknięcia około miesiąc.

Na stronach jak upflix.pl podawane są takie informacje z wyprzedzeniem dłuższym.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...