Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

"Od 1 maja na platformie Netflix będzie można oglądać serial „Kierunek: Noc”. Produkcja powstała na podstawie książki Jacka Dukaja, który z Tomkiem Bagińskim jest też producentem wykonawczym.

„Kierunek: Noc” to historia inspirowana książką „Starość Aksolotla”. Historię rozpoczyna katastrofalne w skutkach zjawisko słoneczne, które sprawia, że gwiazda zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze. Akcja toczy się wokół pasażerów i członków załogi nocnego lotu z Brukseli, którzy postanawiają obrać kurs na zachód, aby szukać schronienia w mroku."

 

Czekam na ten serial od jakiegoś czasu. Zapowiada się dobrze.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kierunek-noc-serial-na-netflix-com-premiera-1-maja-gdzie-ogladac-online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja aktualnie w wolnej chwili oglądam animację "The Midnight Gospel", taki podcast w formie serialu dla dorosłych od twórców "Pory na Przygodę". W każdym odcinku poruszany jest dość ciekawy temat, który w połączeniu z totalnie odjechaną animacją, tłem rozmów (animacja ma jakieś 5-10 klatek na sekundę), słusznie sprawia wrażenie czegoś wyjątkowego. Może niektórzy uznają, że w serialu po prostu lana jest woda, w dodatku zakryta "ładnymi" sformułowaniami, ale moim zdaniem warto poświęcić chwilę wolnego czasu dla tej kreskówki. Jedynie muszę przyznać, że jakoś szczególnie nie podobał mi się pierwszy odcinek, dalej jest nieco lepiej, więc nie ma co się zrażać po początku. Raczej nie każdemu spodoba się ta animacja,  bo jest to dość specyficzna produkcja. Nawet polska wersja językowa daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kalifat" naprawdę dobry serial.
Dokument sportowy "Ostatni taniec" również 
"Ostatni taniec" świetny (póki co). Szkoda, że nie ma wszystkich odcinków od razu, tylko trzeba czekać. Jeżeli ktoś się interesował NBA w czasach świetności Chicago Bulls i Jordana, to pozycja obowiązkowa.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu obejrzałem "Uncut Gems". Kawał dobrego (przytłaczającego) kina. Lubię takie filmy. 8/10.

Szkoda, że ten tytuł został pominięty jeśli chodzi o nominację do Oscarów, bo naprawdę na to zasługiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem zauważyłem dziś, że film "Rozważna i romantyczna" z 1995 roku jest w Netflixie dostępny w 4K. Obejrzałem kilkanaście minut z ciekawości i moim zdaniem to przykład, że niektórych filmów nie powinno się remasterować do 4K.

Owszem, przy zdjęciach na zewnątrz wszystko wyglada pięknie, ale ziarno w ciemnych scenach (a jest ich tam bardzo dużo) jest ogromne. Zdecydowanie brakuje tej miekkości, którą ma oryginał. Ale dla fanów tego filmu może być to niezła gratka. Zwłaszcza, że chyba to streamingowy exclusive, nie było wersji bluray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale  Youtube Netflix ale nie Polska są wybrane pozycje z napisami Polskimi,  póki ci dokumentalne w rozdzielczości 1080p

 

 

https://hdtvpolska.com/netflix-udostepnia-za-darmo-na-youtube-swoje-znane-produkcje-dokumentalne-z-polskimi-napisami/

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...