Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Netflix oficjalnie startuje z treściami w 8K Ultra HD! Film Baraka już dostępny


Źródło: https://hdtvpolska.com/netflix-oficjalnie-startuje-z-tresciami-w-8k-ultra-hd-film-baraka-juz-dostepny/

Netflix przyciął bitrate, by wprowadzić 8K.

Bardzo poważny news.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zapowiedzi zniknął dziś jeden z najlepszych seriali dostępnych na platformie - brytyjski "Line of Duty". Doszło do zerwania umowy z dystrybutorem Kew Media Distribution. Żałuje, bo akurat jeszcze nie obejrzałem najnowszego, 5 sezonu.

 

Zamiast oglądać "365 dni" i inne wątpliwej jakości tytuły bardzo polecam szwedzki serial "Kalifat". Mocna, trzymająca w napięciu produkcja poruszająca tematykę terroryzmu z perspektywy szwedzkich muzułmanek. To prawdopodobnie najlepsza serialowa nowość jaką możecie zobaczyć w tym roku na Netflixie. Bez zbędnej poprawności politycznej (co jest naprawdę zaskakujące pamiętając, że to produkcja europejska, a w dodatku szwedzka) pokazuje do czego zdolny jest islamski radykalizm.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kalifat" - rzeczywiście bardzo dobry serial. Aż dziwne, że Szwedzi taki temat poruszyli. Trzyma w napięciu, obejrzałem od razu cały sezon.

 

"Proces w sprawie Gabriela Fernandeza" - mocny dokument. Ten serial nie miał prawa powstać, bo nigdy nie powinno dojść do takiej sytuacji. Bestialstwo rodziców, system, który zawiódł i niewyobrażalna wręcz tragedia małego samotnego chłopca.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nieco nie na temat bo jesteśmy w dziale netflixowym ale podsumowując temat obniżenia jakości streamingu to według mnie sytuacja wygląda tak 

1 Amazon - tam widać to wyraźnie i chyba poszli najmocniej 

2 Netflix - też spadła chociaż zależy to jak sami piszecie od materiału i operatora 

HBO GO- zero obniżki bo jak trafnie zauważyliście akurat tutaj nie ma z czego ciąć 

Edytowane przez michuk
Poprawki gramatyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Właśnie na Amazonie nie widać żadnych spadków jakości.

Z tych trzech serwisów najmocniej widać obniżenie jakości na Netflixie.

 

Ilu dostawców Internetu, tyle możliwości, co powtarzam tutaj od 3 tygodni.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...