Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.12.2019 o 15:08, tracer10 napisał:

A ja łyknąłem w dwie noce 2 sezon Zagubionych w kosmosie i stwierdzam, że nie odbiega wiele od The Expanse ( o ile wogóle ) przez wielu uważanych za top dekady co do seriali sci-fi.

U mnie żona jest na 4 odcinku tego serialu i jest zadowolona. ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Lost in Space to typowo kino familijne, zresztą na Netflix oznaczone jako +7. Co do The Expanse to coś poważniejszego ale trzeba też brać pod uwagę że pierwsze 3 sezony były produkowane dla SyFy Channel, które co prawda jest stacją kablową, ale nie premium typu HBO, Showtime czy Starz i też ma swoje ograniczenia. Może pamiętacie serial Battlestar Galactica. Tam zamiast f.u.c.k. zrobili obejście z fruck czy jakoś tak. Właśnie żeby obejść cenzurę. Także dla SyFy też nie mogli sobie na za wiele pozwolić. Nie wiem jak najnowszy sezon w Amazonie, bo nie oglądałem jeszcze.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolejny sezon Domu z papieru czekałam niecierpliwie jak nigdy dotąd. Pierwsze oglądałam z nastoletnim synem, przyznam że dooglądałam w nocy bo tak mnie wciągnął ten serial. Gra aktorska mega, zdjęcia mega, napięcie mega. Jeden z moich ulubionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GrubyBubu napisał:

Serio porównujecie kino familijne do dobrego sci-fi?

Porównuję sci-fi do sci-fi bez filozoficznego wnikania dla kogo to jest.

Do czego mam Zagubionych porównać? Do westernów? Będzie ok dla ciebie??

Jak  tak, to rezygnuję.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Może do filmów Disney'a bardziej pasuje? ;), wiem i rozumiem że nie każdy jest fanem tego gatunku i może mieć takie a nie inne podejście do tematu, w sumie dla mnie też nie ma różnicy czy polska extraklasa czy premier league, jedno i drugie to piłka nożna i różnic nie widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolejny sezon Domu z papieru czekałam niecierpliwie jak nigdy dotąd. Pierwsze oglądałam z nastoletnim synem, przyznam że dooglądałam w nocy bo tak mnie wciągnął ten serial. Gra aktorska mega, zdjęcia mega, napięcie mega. Jeden z moich ulubionych
...i mega dłużyzny. Serial można było zamknąć w sześciu odcinkach
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, GrubyBubu napisał:

, wiem i rozumiem że nie każdy jest fanem tego gatunku i może mieć takie a nie inne podejście do tematu

Takie tzn. jakie? Porównuję serial sci-fi do innego sci-fi, czego tu nie kumasz? Do filmów Disneya powiadasz? Cóż jak mówiłem wysiadam z takiej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

N8e no spoko, przecież Ci napisałem że też nie zauważam różnicy oglądając ligę dziecięcą czy jakąś tam ekstraklase czy inny wynalazek, jedno i drugie jest dla mnie piłką nożną, chyba kumasz nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Ależ skąd, darowałem sobie dalszą dyskusję bez wycieczek osobistych, jedynie chodziło o to że nie widzimy różnic, Ty oglądając Sci-fi a ja piłkę nożną i nie jest to żaden absurd bynajmniej dla mnie :), najważniejsze że Ci się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sprowadza wsio do absurdu to trudno aby to zauważył?.

Wszak to oczywiste dla każdego prócz ciebie.

Następnym razem porównam serial sci-fi do Dumbo, może będzie ok dla ciebie i obędzie się [ oby ] bez kolejnych głupawych postów.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Nie jest to porównanie dla mnie absurdem, jedynie miałem nadzieje że zaskoczysz w końcu, bo moje pojęcie o piłce nożnej jest mniej więcej takie jak Twoje o Sci-fi, a uznałem to za jedyny przekonujący argument bo akurat tym "sportem" się interesujesz :)
Ciekawe co z Kronikami Seinfelda, niby miały być od Nowego Roku w Netflixie i zapewne znikną z Amazona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe co ma piłka nożna do porównań dwóch seriali sci-fi człeku? To jest ten absurd jakbyś nie zauważył.

Ale już doszliśmy do tego, że ci co sprowadzają wsio do absurdu to tego nie widzą.

Jakiś postęp jest, dawaj dalej była piłka co teraz dorzucisz?

 

PS

Dla mnie Zagubieni w Kosmosie to serial sci-fi, dla ciebie nie wiem co.

Więc gratulacje

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix podał listę najlepiej oglądanych u nas w tym roku pozycji.

Kiedyś pojawiały się informacje, że podobno na Netflixie rządzą kupione prawa, jak np. "Przyjaciele", ale w Polsce tak nie jest i liczą się produkcje oryginalne.

 

TOP 10 najpopularniejszych produkcji w Polsce w 2019 roku
1. Wiedźmin
2. Dwóch Papieży
3. Irlandczyk
4. 6 Underground
5. Zabójczy Rejs
6. Stranger Things
7. Sex Education
8. Potrójna Granica
9. Jak romantycznie!
10. Dom z Papieru sezon 3

 

TOP 10 najpopularniejszych filmów
1. Dwóch Papieży
2. Irlandczyk
3. 6 Underground
4. Zabójczy Rejs
5. Potrójna Granica
6. Jak romantycznie!
7. Król
8. Wynajmij sobie chłopaka
9. Pralnia
10. Miłość pod jednym dachem

 

TOP10 najpopularniejszych seriali
1. Wiedźmin
2. Stranger Things
3. Sex Education
4. Dom z Papieru sezon 3
5. The Umbrella Academy
6. Rick and Morty sezon 4
7. Ty sezon 2
8. The End of the F***ing World sezon 2
9. Czarne Lustro sezon 5
10. Miłość, Śmierć i Roboty

 

TOP10 najpopularniejszych produkcji dokumentalnych
1. Nasza Planeta
2. Hakowanie Świata
3. The Devil Next Door
4. Formuła 1: Drive to Survive
5. Zaginięcie Madeleine McCann
6. Broken
7. Rozmowy z Mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego
8. Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates
9. II Wojna Światowa w kolorze
10. HOMECOMING: Beyonce

 

Artykuł na https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/netflix-seriale-najpopularniejsze-w-polsce-2019-wiedzmin-hitem

Dane na Twitterze Netflixa: https://twitter.com/NetflixPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bugmenot napisał:

Netflix podał listę najlepiej oglądanych u nas w tym roku pozycji.

Kiedyś pojawiały się informacje, że podobno na Netflixie rządzą kupione prawa, jak np. "Przyjaciele", ale w Polsce tak nie jest i liczą się produkcje oryginalne.

Tylko że to badanie opierało się na tym ile osób włączyło daną pozycję chociaż na dwie minuty w ciągu 28 dni od premiery. Jest wyjaśnione na tweeterze. Stąd brak w zestawieniu produkcji na licencji, które już od dawna w Netflix są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele to był tylko przykład, bo wtedy była o nich mowa - premierowych produkcji od innych nadawców było w tym roku trochę, a się na listę nie załapały.

Bo ja jednak spodziewałbym się w takim TOPie np. "Good Place" czy "Peaky Blinders" przed dobrym, ale jednak niszowym "Miłość, Śmierć i Roboty" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia promocji. Netflix swoje Originalsy mocno promuje, więc sporo ludzi ogląda je już w dniu premiery. Sam ostatnio kilka seriali czy filmów Netflixa zaczynam oglądać już w dniu premiery a z innymi jest równie. Takie The Good Place za to oglądam sobie często dopiero jak pojawi się już kilka odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...