Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, NobelM napisał:

Oglądał ktoś z Was miniserial "The Spy", polecacie?

Wczoraj skończyłem oglądać i polecam. Bardzo dobre, męskie kino szpiegowskie w starym stylu. "The Spy" potwierdza, że ten rok w serialach należy do opartych na faktach mini seriali. Nie słyszałem wcześniej o tej historii i być może dlatego fabuła bardzo mnie wciągnęła. Na początku trochę trudno było się przyzwyczaić do bladych kolorów i sposobie w jaki został nakręcony, ale po obejrzeniu całości uważam, że dodawało to klimatu. Dzięki temu zabiegowi ktoś niezorientowany mógłby nawet odnieść wrażenie, że produkcja powstawała w latach 60. Moim zdaniem to jedna z lepszych nowości w ostatnim czasie i to nie tylko biorąc pod uwagę produkcje Netflixa. Teraz trzeba będzie sprawdzić "Unbelievable".

Edytowane przez Conan
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Conan napisał:

 Teraz trzeba będzie sprawdzić "Unbelievable".

 

Po 3 odcinkach muszę powiedzieć, że serial jest bardzo dobry a jego wartość zwiększa to, że jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Serial przede wszystkim dla fanów ambitniejszych kryminałow gdzie akcja toczy się wolno, nie ma pościgów czy strzelanin. Mamy żmudne śledztwo, łączeni faktów, szukanie śladów. Jak dla mnie na razie jest bardzo dobrze. No i jest to mini serial co dla mnie jest dodatkowym atutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 12:33, GrubyBubu napisał:

A w październiku "Miasteczko South Park" z ciekawszych rzeczy, ciekawe które sezony będą

https://drive.google.com/file/d/1F1HTFMqU-ZYX841faugZKk1sMMyAUnwU/view?usp=sharing

 

 

Nawet nie w październiku, ale już od jutra South Park. Netflix zapowiedział że będzie to 5 sezonów z dodatkami. Pewnie dadzą jakieś środkowe sezony jak z Family Guy.

 

Jako ciekawostkę dodam że South Park pojawił się dzisiaj w ofercie Netflixa w Indiach i tam są sezony od 15 do 21.

 

 

edit: u nas mają być sezony 1, 18, 19, 20, 21 i kilka odcinków dodatkowych (specjalnych?).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmów robionych z takich rozmachem artystycznym jak "Godfather" czy "Once Upon A Time In America" już chyba się nie doczekamy. Może być coś zbliżonego klimatem, ale nigdy nie osiągnie tego poziomu. 

 

Rynek nerwowo reaguje na ostatnie wyniki Netflixa:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/akcje-netfliksa-przez-trzy-miesiace-w-dol-o-30-proc-to-dopiero-poczatek-problemow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy Netflixa biorą się z tego o czym już pisałem...ogromne inwestycje na które muszą mieć pieniądze a wiecznie pożyczać nie będą więc cena idzie do góry..a że pojawi się konkurencja...przeszło dwukrotnie tańsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Irlandczyk" po premierze na festiwalu w Nowym Yorku ma znakomite recenzje.

https://www.metacritic.com/movie/the-irishman

https://www.rottentomatoes.com/m/the_irishman

 

Dwa filmy platformy ("Marriage Story" i "The Irishman") są w tym momencie najlepiej ocenianymi anglojęzycznymi filmami 2019 roku w serwisie Metacritic. Bardzo dobre recenzje ma też "The Two Popes" (83/100) oraz nagrodzony w Cannes francuskojęzyczny "Atlantique" (81/100).

 

Szansa na Oscara za najlepszy film jest jeszcze większa niż ostatnio, kiedy była nominowana "Roma".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...