Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja dla najmłodszych lub dla tych, którzy chcą wrócić do czasów swojego dzieciństwa.

 

W Netflixie pojawiły się stare odcinki "Smerfów" z 1981 roku. Tylko nie wiedzieć czemu czołówka jest tylko po angielsku. Same odcinki są już z polskim dubbingiem (Papa Smerf - Wiesław Michnikowski, Gargamel - Wiesław Drzewicz, Mieczysław Gajda - Ważniak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma utworu na początku. Przynajmniej w dwóch pierwszych odcinkach. Narrator opowiada w j. angielskim "Long ago..." na wszystkich wersjach językowych. Niezależnie czy przełączę na rosyjski, niemiecki czy polski. Zawsze jest czołówka mówiona po angielsku. 

 

Od którego odcinka pojawiała się piosenka? Chyba, że piosenka była naszym polskim tworem i grano ją tylko u nas. 

Mimo, że to format 4:3, sama jakość obrazu nawet niezła. 

 

P.S. Znalazłem. Piosenka jest od 45. odcinka. Śpiewana w j. angielskim. W sumie umieścili 57 odcinków. Ponoć było ich 256.

 

Serial nie polecany dla pasjonatów najlepszego obrazu i dźwięku. Nie dość, że format obrazu 4:3, to jeszcze dźwięk jest tylko w mono. :-) Brak UHD  4K i Dolby Atmos

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 15:42, Arkon napisał:

Muszę pochwalić serial "After life", naprawdę udana produkcja. Po rozczarowujących "Stanger Things", "Domie z papieru' czy "Russian doll", w końcu dobry serial. Może ktoś polecić coś podobnego?

Jeżeli spodobał się Tobie "After Life" to obejrzyj na Netflixie serial "Derek". Początek może być trudny ze względu na formę serialu, ale warto to obejrzeć do końca. 

A co do "After Life" jeszcze, to jest kręcony 2 sezon :-)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hitler's Circle of Evil" - jeśli ktoś jeszcze nie oglądał tego dokumentu polecam.

Świetny i dobrze się ogląda.

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś legalnie w Showmax, aktualnie pozostaje szukać w Zatoce Pirackiej. 

Nie wiem, czy błąd, ale w rozpisce na wrzesień widzę, że pojawia się "Planeta Singli 3". 

Dziwne, gdyż dystrybutorem jest Kino Świat. Parę dni temu chwalono się, że platforma nc+ kupiła udziały w Kino Świat. Dodatkowo jest to produkcja z logiem TVN Film.

 

Premiera kinowa była w Walentynki 2019, czyli w Netflixie ląduje po 7 miesiącach. I jak do tej pory w Netflixie nie pojawiły się poprzednie części trylogii "Planeta Singli".

 

Proszę o potwierdzenie, czy "Planeta Singli 3" ląduje w Netflixie przed premierą telewizyjną w Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, diabeu napisał:

El Camino - czyli filmowa kontynuacja Breaking Bad będzie miała premierę 11 października.

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/el-camino-zwiastun-filmowego-sequela-breaking-bad-jest-data-premiery-1566717403

Aż sobie przypomnę cały serial wcześniej. :) 

Czytałem tylko początek artykułu bo nie chcę znać fabuły. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawop napisał:

Trzy razy podchodziłem do tego serialu i nie mogę przebrnąć.

 

Musisz przebrnąć przez kilka pierwszych odcinków, potem Cię wciągnie a gdy pojawi się Saul to pochłonie bez reszty. Przyznam, że gdybym to oglądał na bieżąco gdy był nowością w tv to pewnie bym sobie odpuścił po 2-3 odcinkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zatrzymałem na trzecim odcinku, ale skoro mówicie, że jest lepiej, to dam szanse temu serialowi. Teraz męcze Dom z Papieru, zostały mi jeszcze 4 odcinki pierwszego sezonu, ciągnie sie jak makaron, spokojnie można było to wszystko w 6-8 odcinków załatwić. Nie wiem, czy będe oglądał drugi sezon.

 

 

 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym męczeniem się to miałem też przy 1 sezonie 13 Reasons Why. Ja wiem że koncepcja była żeby jeden odcinek - jeden powód, ale moim zdaniem przez to w środku sezonu przynudzało. Spokojnie mogli to zmieścić w 6-8 odcinkach. Drugiego sezonu już nie oglądałem bo nie miałem ochoty.

 

A Breaking Bad to jak dla mnie już od 3 sezonu totalna miazga, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Dochodzi sporo ciekawych postaci :). A i sam Walter się rozkręca, chociaż to już widać nawet w końcówce 1 sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daty tegorocznych premier filmowych :)

 

“The Laundromat”  - 18 października

“Dolemite Is My Name”  - 25 października

“The King - 1 listopada

“Earthquake Bird” - 15 listopada

“Klaus” - 15 listopada

"The Irishman" - 27 listopada

“I Lost My Body”  - 29 listopada

“Atlantics” - 29 listopada

“Marriage Story” - 6 grudnia

“The Two Popes” - 20 grudnia

 

Wymienione produkcje za nim trafią na platformę będą miały ograniczoną dystrybucję kinową w USA. Wszystko z myślą o Oscarach i generalnie sezonie nagród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...