Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Solderowy123 napisał:

"Ciche miejsce" miało premierę w 2018, ta "Cisza" kilka tygodni temu....  chyba wiadomo, która produkcja jest plagiatem. 

Data premiery nie ma akurat żadnego znaczenia. Pytanie kiedy powstawały scenariusze obu filmów. Ale tego twórcy pewnie nie zdradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra o Tron jest tylko jedna, jeśli pójdą jej drogą to marnie skończy. 

 

Dlaczego moim zdaniem Wiedźmin się nie uda. Bo serial Marco Polo się powiódł, a skasowany został w związku ze zbyt wysokimi kosztami. Gdzieś tego Wiedźmina wypośrodkuja i wyjdzie taki tworek GoT podobny, sukces może odniesie, ale to nie będzie to czego oczekują fani. Będą smoki, będą stwory, ale zabraknie dialogu, intrygi i sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010 tak samo życie jest pełne niespodzianek tak samo kwestia seriali. A jak powiem ci że za jakiś czas ktoś zrobi taki serial że GOT to przy nim będzie pikuś? Tak jak ty mówią tylko ludzie ślepo zapatrzeni na ten serial.

Zobacz na przykład  ile powstało od czasu Beatles'ów zespołów i hitów muzycznych. Jak byś powiedział w 1965 roku że za 5 lat powstanie taki zespół jak Queen z wokalistą o odmiennej orientacji i przebije ich twórczość to zabili by cię śmiechem.

Nigdy nie mów nigdy. Prawda jest taka że sam Sapkowki krzywo patrzy na scenariusz serialu i że będzie robiony pod publikę. Ja trzymam kciuki za serial bo gra Wiedźmin 3 jest dla mnie arcydziełem. 

Ja wiem czemu serial nie będzie hitem pokroju GOT. Po pierwsze czytelnicy książek mają swój świat... po drugie gry mają swój świat... trzecie muzyka z serii gier jest fantastyczna i moim zdaniem niepowtarzalna. Trochę w tym racji jest co napisałeś... to znaczy to że musieli by zainwestować p*erdyliardy dolarów aby złączyć to wszystko do kupy... a mało tego zrobić to jeszcze lepiej.

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyznam , że dawno nie oglądałem tak dobrego serialu produkcji niemieckiej.

Moje źródło informacji opiera się na artykule prasowym, niestety teraz nie podam dokładnie tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
49 minut temu, Conan napisał:

 

Netflix nie potwierdził jeszcze dokładnej daty ani nawet miesiąca premiery.

 

 

 

Już potwierdził :D

Premiera 21 czerwca

 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się druga połowa roku, więc coś zaczyna się ruszać jeśli chodzi o powroty dużych tytułów. Jednym z nich jest właśnie "Dark" na który bardzo czekam.

 

Maj pod względem premier raczej nie wyróżnia się niczym szczególnym. Szkoda, że Netflix tylko w USA ma prawa do "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" (premiera 3 maja). W Polsce film pojawi się w kinach tydzień później. Dobre pierwsze  recenzje ma horror "The Perfection" i wygląda na to, że to będzie najbardziej promowany film platformy w tym miesiącu. Z mniej komercyjnego, festiwalowego kina zobaczymy m.in niemiecki "Alles ist Gut".

 

Cieszę się z 2 sezonu mojego ulubionego ostatnio "guilty pleasure" czyli "Good Girls". Bardzo fajny serial, trochę w klimacie "Gotowych na wszystko". Do sprawdzenia mam też "Undercover". Głośno będzie na pewno o "When They See Us", chociaż moim zdaniem to ewidentnie mini serial robiony pod Emmy i inne nagrody. Temat rasizmu w Stanach zawsze ma dużą siłę przebicia.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na kolejne sezony Killjoys (na Sci Fi już 4 emitowali) bo były dostępne tylko 2 pierwsze. No właśnie - były. Bez zapowiedzi usunęli 2 sezon i został tylko pierwszy. Ehh, trzeba szukać jednak po zatokach. Niedawno HBO GO usuwa najnowszy sezon Ray Donovana i też trzeba sięgnąć po zatokę. To na [beep]ę ja za te serwisy płacę ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...