Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Chciałbym sobie nadrobić Homeland, a tu kupa. Tylko po angielsku i tylko z angielskimi napisami. Nawet jak ten serial będzie dostępny w polskim Netfliksie, to zagranicą nie będzie po polsku, bo pewnie prawa do dystrybucji się mogą różnić w porównaniu do Originalsów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli sezony, które są dostępnej w brytyjskiej ofercie, a w tej jest 6 sezonów. Nie wiem jak to wygląda w polskiej, bo Netflix jest tak upośledzony, że będąc w Polsce nie mam oferty polskiej, a lokalną dla kraju, w którym konto zostało zarejestrowane niestety. Opisy i nazwy odcinków są polsku, ale sam serial już nie. Widać, że prawa zewnętrzne są mocno dzielone, jeśli chodzi o właśnie dostęp do języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskim Netflix jest 6 sezonów Homeland, właśnie oglądam. Czy zauważył ktoś, że wybiórczo w poszczególnych odcinkach skopany jest całkowicie dźwięk? Są jakieś przydźwięki, zakłócenia i falowanie lewo - prawo. Chodzi mi o dźwięk oryginalny angielski.

Edytowane przez killerów dwóch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, kudelek napisał:

Nie ma różnicy, gdzie zostało konto utworzone, a miejsce, w którym się znajdujesz... Mam obecnie tureckiego ze względu na cenę, a oferta jest standardowo nasza.

 

W przypadku UE ma, bo jeśli logujesz się z Niemiec na konto założone w Polsce to zobaczysz ofertę PL, bo tego wymagają przepisy (z tym że jest jakiś limit czasowy, kiedy znów musi nastąpić logowanie z macierzystego kraju - coś jak z zasadą "roam like at home" w telefonii komórkowej ;)).

 

Jest zresztą info w pomocy Netflixa:

Cytat

W przypadku krajów unijnych przez określony czas zapewniamy Ci dostęp do takiego samego katalogu, jaki znasz ze swojego kraju. Gdy ten okres dobiegnie końca, poinformujemy Cię o tym i zapewnimy Ci dostęp do katalogu kraju, w którym aktualnie przebywasz

 

Dla kont spoza UE wyświetla się już automatycznie oferta powiązana z aktualnie używanym IP, czyli dlatego mając tureckie konto nie masz problemów z dostępem do polskiej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, bugmenot napisał:

W przypadku UE ma, bo jeśli logujesz się z Niemiec na konto założone w Polsce to zobaczysz ofertę PL, bo tego wymagają przepisy (z tym że jest jakiś limit czasowy, kiedy znów musi nastąpić logowanie z macierzystego kraju - coś jak z zasadą "roam like at home" w telefonii komórkowej ;)).

Zadzwoniłem do siostry i masz rację. Po kilku miesiącach ma obecnie materiały DE bez tłumaczeń. :/

Powiedz mi jedno. Jak ja się znów zaloguję na jej dane to pojawi się jej polska oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś sprawdzić. Sam jestem ciekaw, czy od razu wskoczy PL, czy konto już jest "niemieckie" i będziesz musiał teraz jakiś czas się logować od nas, żeby przeskoczyło znowu na PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: mój brat, śp., gdy jeździł po Europie to używał mojego i wyglądało to tak, że w zależności od kraju, w jakim był, taki mu się uruchamiał Netflix, mimo iż ja mam brytyjski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...