Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Beasts of no nation", "Okja", "The Fundamentals of caring", "Mudbound", "I Don't Feel at Home in This World Anymore", "The Meyerowitz Stories (New and Selected)", "My happy family"...  Coś tam by się znalazło, co mogę uznać za dobre ja i IMDB (oceny 7 i wyżej)...

Natomiast "Hold the dark" z ocena na poziomie 5.5/10 to raczej taki tytułów dla konserów gatunku, bo nic dobrego się po tym spodziewać nie można ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 listopada w Netflixie pojawi się 2 sezon serialu "Grzesznica" ("The Sinner"). Co ciekawe, 1 sezon emitował u nas Canal+ i nie ma go w ofercie platformy. Sezony nie są ze sobą fabularnie powiązane, tzn. każdy z nich stanowi odrębną historię, ale mimo wszystko to raczej niespotykana sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bugmenot napisał:

"Beasts of no nation", "Okja", "The Fundamentals of caring", "Mudbound", "I Don't Feel at Home in This World Anymore", "The Meyerowitz Stories (New and Selected)", "My happy family"...  Coś tam by się znalazło, co mogę uznać za dobre ja i IMDB (oceny 7 i wyżej)...

Natomiast "Hold the dark" z ocena na poziomie 5.5/10 to raczej taki tytułów dla konserów gatunku, bo nic dobrego się po tym spodziewać nie można ;).

Dzięki za tytuły. "Mudbound" już oglądałem, nawet zapomniałem, że na Netflixie :D W najbliższym czasie oglądne coś z zestawu, który podałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Conan napisał:

9 listopada w Netflixie pojawi się 2 sezon serialu "Grzesznica" ("The Sinner"). Co ciekawe, 1 sezon emitował u nas Canal+ i nie ma go w ofercie platformy. Sezony nie są ze sobą fabularnie powiązane, tzn. każdy z nich stanowi odrębną historię, ale mimo wszystko to raczej niespotykana sytuacja.

Znając życie pojawi się i 1 sezon.

Edytowane przez Barti
Usunięto bełkotliwy fragment postu. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się dziś film Ozona "Młoda i piękna". To jeden z nielicznych przykładów kina ambitnego w Netflixie. Szkoda, że tej dziedzinie tak bardzo kuleją, mogliby zakupić nawet nieco starsze filmy festiwalowe. HBO GO jest pod tym względem lepsze, mają starsze filmy z Gutek Fillm a wśró tegorocznych nowości kilka świeżych filmów dystrybuowanych przez Aurorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OITNB zakończy się na 7. sezonie! Z jednej strony, to dobrze, bo już w 5. było widać wyczerpanie i zagubienie się w formule. 6. sezon był takim nowym początkiem, ale z kiepską dynamiką. Jak przez pierwsze odcinki było ciężko w nowym miejscu, tak później nagle zaczęło być tak zwyczajnie. Ale też szkoda, bo bardzo polubiłem ekipę z Litchfield.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lukimann napisał:

Panowie szybkie pytania ?:

Czy serial Wikingowie w Netflix obejrzę w jakości UHD?

 

 

Nie obejrzysz.

O jakie seriale AMC ci chodzi?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gratka dla kinomanów. Na Netflixie jest już dostepny ostatni film Orsona Wellesa "The Other Side of the Wind", którego realizacje przerwała śmierć reżysera i dopiero w zeszłym roku został ostatecznie zmontowany.

Dodatkowo, jest też dokument o tym jak film powstawał. Więcej informacji np. tutaj: https://offcamera.pl/news/orson-welles-na-netfliksie/295

Recenzje są dobre (Guardian 4/5).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...