Jump to content
Emil.1603

Netflix – pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

No chyba masz ustawienia jak każdy na koncie? Tak czy nie?

Właśnie nie ma takich ustawień, jeśli by były to bym zrobił...na nowszym modelu Philips 7502 już mam takie ustawienia i jest wszystko w porządku.

Posted (edited)

Wejdź na netflix.com i tam w ustawieniach konta ustaw sobie preferowany język na polski. Powinno załapać także tv jak nie masz ustawień bezpośrednio.

Edited by bugmenot

Temat języka polskiego rozwiązany, pozostaje kwestia języka polskiego aplikacji, która jest dostępna w języku angielskim i prawdopodobnie nie można tego zmienić...Miał ktoś z Was taki przypadek?

Guest kingofsouth
1 minutę temu, aro napisał:

Miał ktoś z Was taki przypadek?

Ja tak mam , na  odtwarzaczu Sony Blu-ray.  Pewnie dlatego, że urządzenie nie dostaje aktualizacji i mam stary interfejs na nim.

Idzie się do tego przyzwyczaić, ważne że są filmy i seriale w języku polskim

Posted (edited)

Indie to kraj trzeciego Świata,gdzie ok 80% mieszkańców nie ma nawet toalet w domach .Więc i ta usługa z taką kwotą jest zapewne skierowana do osób zamożniejszych.

Edited by ARTIPAPK

Już niedługo Polskę przegonią.

• Confused 1
  • Upvote 1

Indie są specyficznym rynkiem. Miliard obywateli, więc jest o kogo walczyć. Dlatego na tym rynku debiutuje najtańszy samochód świata Tata Nano w cenie 7 tys. zł i smartfon Freedom za 15 zł. Te ceny w Polsce możemy traktować jak rozdawanie dóbr za darmo. Z tym, że w Indiach przeciętna dniówka robotnika oscyluje w okolicach 5 zł. 

Działa wam Netflix na Smart TV, u mnie się kręci kółko i nic. Zresetowałem Smarta, zalogowałem ponownie, zalogować się dało, ale dalej kręci się kółko.

Guest lukimann

Działa jak powinno.

Jaki błąd Ci wyskakuje ?Wczoraj też miałem taki problem i na czacie nic sensownego mi nie napisali...

Jaki tv ? U mnie na Sony też miałem z tym problem, pomagały resety tv (czyli uruchomienie od nowa, nie tylko wyłączenie zwykłe z pilota) a od jakiegoś czasu mam z tym spokój.

Ja mam tv Philips i pokazywało mi błąd tvq-st-103,pisałem na czacie i dzwoniłem do dostawcy internetu i nic nie pomogło.Dopiero kilkakrotne wyłączanie telewizora z kontaktu pomogło.

Dzwoniłem do T-Mobile i wszystko konsultant sprawdził i nie było żadnego przeciążenia,ponieważ pozostałe aplikacje działały bez problemu. Proponuje cały czas próbować uruchamiać aplikacje, aż do skutku, mnie tak pomogło.

Jeśli wszystkie inne aplikacje działały, a nie działał tylko Netflix to według mnie nie jest wina operatora.

Bo nie jest. Na czacie kazali zresetować router, wylogować przez stronę. Zrobiłem obie czynności na raz, którąś pomogą. Już działa.

Witam.Ostatnio na aukcjach internetowych spotkałem się z ofertą "Netflix za 5-9 zł na 30 dni w jakości 4K". Czy to jest bezpieczne kupić taki dostęp ? Na stronie zostaję przekierowany do banku gdzie mogę zrobić przelew. Obawiam się o przechwycenie hasła i loginu bankowego. Ktoś może kupił Netflixa za 5 zł w ten sposób ?

To są aukcje tak zwane 30 dni na probe jakie dawało nie dawno Netflix a teraz brak i przez takie aukcje dostaliśmy bana :( 

Mój szwagier mówił,że nabywał już w ten sposób tą usługę i działa. Choć ja nie jestem zwolennikiem tego typu zakupu.Brałem kilkakrotnie ten średni pakiet na dwa urządzenia.Płatność kartą bankową.I 100% pewności.Co do zakupu na aukcjach,to zawsze istnieje jakieś ryzyko. Zapewne lepiej zakupić ten serwis legalnie i do podziału na dwóch,bądź trzech użytkowników.