Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

To od razu trzeba brać najwyższy pakiet?Jak ktoś nie czuje się na siłach opłacać najdroższy są przecież 2 tańsze pakiety..nie do końca zgadzam się z Tym co napisałeś.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nawet jeśli w przyszłości będzie 60 zł opłaty za pakiet UHD to nadal będzie się opłacało mieć Netflixa w swoim domu.

Dla tych co martwią się o swój domowy budżet to pragnę wam przypomnieć, ze od lipca 500+ na pierwsze dziecko będzie kasa. :lol2:  ;)

Netflix wstrzeli się z tą podwyżką ja wam mówię , że oni dobrze wiedzieli kiedy mają te pakiety testować. :lol2:

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Spokojnie , to miał być post z przymrużeniem oka.  Choć znajdą się osoby zainteresowane tym pomysłem.  ;) Obecnie nadal obowiązują nas stare opłaty, więc nie ma czym się zamartwiać.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od razu trzeba brać najwyższy pakiet?Jak ktoś nie czuje się na siłach opłacać najdroższy są przecież 2 tańsze pakiety..nie do końca zgadzam się z Tym co napisałeś.
 
 
Niestety w najtańszym pakiecie nie ma nawet Full HD, co go od razu dyskwalifikuje. A jak ktoś ma TV 4k, to tak jak pisał @Paweł 68, będzie zainteresowany jedynie pakietem Premium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NobelM napisał:
13 godzin temu, lukimann napisał:
To od razu trzeba brać najwyższy pakiet?Jak ktoś nie czuje się na siłach opłacać najdroższy są przecież 2 tańsze pakiety..nie do końca zgadzam się z Tym co napisałeś.
 
 

Niestety w najtańszym pakiecie nie ma nawet Full HD, co go od razu dyskwalifikuje. A jak ktoś ma TV 4k, to tak jak pisał @Paweł 68, będzie zainteresowany jedynie pakietem Premium.

 

Do oglądania na komórce, tablecie czy laptopie (gdzie część przeglądarek jak Firefox i tak więcej niż 720p nie wyświetli), czy w końcu jakimś małym telewizorze może być najtańszy pakiet. Włączyłem taki znajomemu który ma 32" telewizor z podpiętym Apple TV i wygląda to na takim zestawie nic nie gorzej niż kanały "HD" z NC+ ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, Rasheed napisał:

Tylko, że przy współdzieleniu najbardziej opłaca się brać pakiet najwyższy.

Mnie interesuje najwyższy wiadomo 4K , a poza tym u mnie w domu potrafi Netflix chodzić na trzech/czterech urządzeniach równocześnie.

Netflix na

  1. Smart TV
  2. PS4
  3. laptopie
  4. tablecie
  5. Android *2
  6. odtwarzaczu Blu-ray. 

I to wszystko w jednym mieszkaniu. Przejście na niższy plan od strony technicznej w moim przypadku jest  niemożliwe. 8)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepiej nie pokazuje jakim Netflix stał się zagrożeniem dla "tradycyjnego" kina ;).

Tymczasem tyle platform, kanałów, kin itd, a jakby chciało się w Polsce obejrzeć "Can you ever forgive me" z nominowaną do Oskara Melissą McCarthy to niestety premiera nie jest przewidziana ;).

W Stanach film miał premierę we wrześniu 2018, w Europie (Holandia, UK, Niemcy, Hiszpania itd) w styczniu i lutym.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Dlatego Netflix złamał wiele ich założeń,wprowadził nowa jakość gdzie nowy film czy serial może pojawić się u nas na ekranach telewizorów niemal prosto z taśmy podczas gdy oni przeciagli  to w nieskończoność 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieśli ceny. ? U mnie na koncie, które wcale nie jest nowe, ceny pakietów wynoszą odpowiednio 34 zł, 47 zł, 60 zł przy wyborze pakietu.

PS. chyba, że to błąd przy logowaniu. Loguję się na swoje konto, a później mam "utwórz konto" po wybraniu pakietu. Próbowałem na różnych przeglądarkach i jest to samo. Ceny się zmieniają i nie chce mnie zalogować.  

Edytowane przez the cable guy
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zobacz sobie tak wygląda moja subskrypcja. Nie przerwanie to trwa od kilkunastu miesięcy  :D

Nie miałeś aktywnej to cię objęła już nowa cena. Jesteś dla nich nowym klientem, niestety takie są fakty.

Spoiler

2019-03-05-160000.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas testy przebiegały tak, że cena po 30 dniach i tak była stara.

 

Ja zależnie od przeglądarki mam inne :).

Opera na Macu: 34/43/52

Safari na Macu:  34/49/65

Chrome Android: 39/52/65

Mi Browser Android: 37/50/63

 

;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widać wariacji "testowego" cennika jest masa. Natomiast przedłużenia będą raczej jak zazwyczaj, zarówno dla nowych i dla starych - tutaj nic u mnie się nie zmienia po zalogowaniu niezależnie od przeglądarki ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli IE i Opera :D. W ogóle na Operze jako jedynej ten cennik jest niebieski, wszędzie indziej czerwony. Ciekawe czy to kolejny test ;).

Screen-Shot-2019-03-05-at-16-29-34.png

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniło się czemu nie mogłem się zalogować. Moje konto WYPAROWAŁO. Dzwoniłem dziś i się okazało, że moje konto w ogóle jakby nigdy nie istniało. WTF?! Nie mam pojęcia jak coś takiego jest możliwe. W każdym razie podałem dokładnie te same dane, zarejestrowałem się od nowa i dostałem darmowy miesiąc po raz kolejny. Cena najwyższego planu przy rejestracji wynosiła 65 zł, ale później pojawiła się informacja o zmianie tej ceny na 52 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...