Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
7 minut temu, Solderowy123 napisał:

Kolejna podwyżka cen pakietów. Tym razem, przykładowo, po okresie próbnym, za dostęp do materiałów w jakiści HD zapłacimy 52 PLN....

netflix-polska-nowy-cennik-od-01-03-2019

Bez zmian, czyli 52 zł.

Dziękuje dobranoc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kombinują" tak od ponad roku. W zeszłym roku był np. proponowany plan z materiałami dodatkowymi.

Nie ma co przeżywać. Zyskują na tym jedynie serwisy zbierające kliki i komentarze pisząc bzdury o "podwyżkach". No i sam Netflix dzięki temu ma darmową reklamę i ew. dodatkowych abonentów, którzy dają się na te teksty o podwyżkach nabrać i czym prędzej zamawiają pakiety za niższą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
17 minut temu, killerów dwóch napisał:

Jeśli w ten sposób kombinują, to znaczy, że prędzej czy później podwyżki wprowadzą. Opłacam Ultra HD i nie zapłacę im ani grosza więcej.

Ty nie zapłacisz, ale inni zapłacą. Zwłaszcza nowi , którzy chcą założyć konto w Netflixie.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z ciekawości się wylogowałem z usługi i faktycznie dla nowego z mojej przeglądarki jest 60 zł za Ultra HD.  

8 zł podwyżki w przyszłości jestem w stanie przeżyć ;)

Swoją drogą ciekawe czemu koledze @Solderowy123  pokazuje 65 zł.

 

 

2019-03-02-162419.jpg

 

 

A tak wygląda moja płatność w marcu:

 

rachunek.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jak mówię, przeżyjemy podwyżki. Ale dlaczego uczciwi mają być pokrzywdzeni. Podwyżkę rzędu 8 zł przykryje rezygnacja z miesięcznego triala na rzecz 2 tygodni. Zresztą, dziś trial jest zbędny, każdy wie co to Netflix, jak działa i nikt nie potrzebuje miesiąca na zapoznanie.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
33 minuty temu, ARTIPAPK napisał:

Na znanym portalu aukcyjnym non-stop handlują kodami do Netflix po kilka złotych za miesiąc.Równowartość 2-3 piw.I UHD też działa. Jakoś nie słychać, aby się za to ktoś brał. 

Jak policzyłem to ja już na Netflixa wydałem 624 pln. Przynajmniej jestem uczciwy. Poza tym kto bogatemu zabroni?  :rofl:

A mam nadzieje, że kiedyś się za handlarzy zabiorą , ale tak na poważnie.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak kliknę jako "nowy" to mam odpowiednio ceny: 39 zł, 52 zł, 65 zł. Na aktywnym koncie 52 za premium do zapłaty 20 marca. Co ciekawe na takim koncie, co kiedyś był tylko trial, opcje cenowe są jeszcze inne, odpowiednio: 34 zł, 47 zł i 60 zł.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria Netflixa, wylosuj cenę abonamentu ?

 

EDIT: Czytam oficjalny komunikat Netflix Polska i rzeczywiście testują cennik dla nowych klientów. Można trafić na losowy zestaw cen za pakiety. "Testując różne poziomy cenowe chcemy lepiej zrozumieć, jak użytkownicy postrzegają i cenią platformę Netflix. Testy te niekoniecznie oznaczają wprowadzenie konkretnych, nowych cen, a ich testowe wartości nie będą widoczne dla wszystkich" – tak brzmi oficjalny komunikat Netflixa.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą walczyć z żadnym współdzieleniem, z niczym nie będą walczyć. Nie wiem skąd to pompowanie balonika w tym temacie. Nie znam dokładnej liczby, ale w Polsce ma Netflixa max pół mln ludzi (mówię o ciągłej subskrypcji). Cenę podniosą jeśli już, bo wciąż coraz więcej produkcji, to są koszty. A że gdzieś jest taniej, a więcej... Polska to taka specyfika, że tu wszystko jest droższe. Porównajcie T-Mobile Polskie z Niemieckim, SKY z NC+ itd. Niby na zachodzie drożej, ale u nas Huawei P20 Lite, w Niemczech Pro, niby tu LM i tu, ale jakoś tam 4k itd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010 nie ekscytuj się tak. :D Nikt nie pisał o likwidacji dzielenia kont, ale o sprzedawaniu na lewo jako "okres próbny". To akurat powinno zostać dawno ukrócone. Okresu próbnego już być nie powinno i spokój. 

Tak poza tym to jesteśmy dziwnym krajem, gdzie wszelkiej maści cwaniaczki i oszuści żyją sobie jak królowie. Modne jest zarabianie na ludzkiej naiwności, a karanie takich procederów to rzadkość.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczne są te ich wyliczenia. Gdyby nie możliwość dzielenie konta, to cała masa ludzi, w ogóle nie zdecydowała by się na żadną formę opłaty Netflixa (13zł to nie 43-52zł). Osobiście znam 5 rodzinek Netflixowych najwyższego pakietu (20 osób ), które powstały tylko ze względu na niską cenę (nikt z nich nie subskrybowałby Netflixa w pojedynkę). Lepiej dla Netflixa mieć za nich te 260zł miesięcznie, niż nie mieć nic.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...