Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zdania, że jak mieliby na stałe przymknąć oko na dzielenie konta to niech drożeje nawet do 80 zł. Patrząc na to, co oferują i w jakiej jakości to chętnych i tak nie braknie. Gdyby nie Netflix, podniecalibyśmy się po dziś dzień super jakością pseudo HD z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozmawiają z firma, która ma im pomóc to ukrócić...

Muszą niektórzy zrozumieć, że ta firma to jedna wielka pożyczka.

Jedyny sposób, by wyszli na swoje to podwyżki (co stało się wczoraj) albo całkowite skończenie udawania, że Kowalski mieszka w Vegas i NY w tym samym momencie. ;)

Edytowane przez umek
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, herman78 napisał:

Ja jestem zdania, że jak mieliby na stałe przymknąć oko na dzielenie konta to niech drożeje nawet do 80 zł. Patrząc na to, co oferują i w jakiej jakości to chętnych i tak nie braknie. Gdyby nie Netflix, podniecalibyśmy się po dziś dzień super jakością pseudo HD z satelity.

Chyba się zagolopowałeś?

20 zł HBO GO

25 APV

...trochę za bardzo przeceniasz tą lepszą jakość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie są tu obecni "weterani" tego serwisu.

Korzystając z serwisu widzę w miarę równą jakość HD czy UHD.

HBO GO  to jak się trafi.Jedna pozycja może zachwycić jakością i szczegółowością obrazu a inna kłuje w oczy pikseolozą .Dotyczy to nawet nowych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2018 o 00:59, umek napisał:
"Gypsy" u mnie nawet 32 Mbps...średnio 17Mbps,PineGap średnio 17Mbps..
Pozycje UHD w Amazonie zazwyczaj max 10Mbps..

 

Ciekawa sprawa, bo Netflix daje maks. 16 Mbps, pomijając już fakt, że żaden z liczących się serwisów VOD nie traktuje Apple w sposób priorytetowy, więc powiedzmy sobie szczerze, że może być tylko gorzej, a nigdy lepiej, niż gdzie indziej...

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 20:57, Pawop napisał:

80 za Netflix, dobry żart. Jednak osób dzielących ko to jest niewiele.


Ja mówię o sytuacji, kiedy mieliby zablokować dzielenie konta... Dla takich 80 zł to żadna różnica.
U mnie wszyscy się dzielą. Będzie już około 40 osób. Nie da bym samemu 52 zł zł, mimo ogromu materiału i jakości, bo i tak nie da się zobaczyć wszystkiego, a tu trzeba jeszcze żyć, sportować się, pograć w dobrą grę.
Ale jest jeden wielki plus Netflixa i dzielenia się kontem: nikt już nie piraci, nie ściąga filmów, bo po prostu się nie opłaca, a nie ma czasu nawet, aby ogarnąć to, co jest na Netflix.

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną interpunkcję w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...