Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre seriale w Netflixie pojawiają się po zakończeniu sezonu i tak jest na wsxystkich rynkach.
Tak na marginesie, to śmieszą mnie wypowiedzi niektórych, że mamy niepełny produkt, bo w USA mają ponad 5000 pozycji. Oferta na każdy rynek jest trochę inna i nigdy nie zostanie ujednolicona. Każdy kraj ma swoją ofertę i jest ona taka na jaką pozwalają licencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
15 minut temu, darius010 napisał:

Co jest w Niemczech, czego w Polsce nie ma. Jak to wygląda z opóźnieniem np. u nas czasem rok po emisji w USA dodają sezony seriali. 

Co cie dokładnie interesuje? Jaki serial, film?

Odpaliłem VPN, i jest różnica. Tak jak pisze @Pawop, my nie możemy mieć takiej oferty jak DE, USA, UK , bo licencje na to nie pozwalają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie różnych katalogów. @Emil.1603 pisał, że tytułów Agory w UK nie ma, ale okazuje się, że na innych rynkach są. Znajomi z Brazylii już obejrzeli "Sztukę kochania" i im się podobało. "1983" zresztą też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1983" jest produkcją oryginalną Netflixa, więc jest dostępna globalnie na wszystkich rynkach. Tak samo my w Polsce mamy dostęp do seriali własnych Netflixa z Brazylii czy z Turcji. 

Podoba mi się ta koncepcja, że twórcy z danego kraju tworzą rzeczy do obejrzenia na wszystkich rynkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym Wy się produkujecie? :D. Napisałem, że im się "1983" podobało, a nie na temat jego dostępnosci...

To, że akurat ten serial jest dostępny globalnie to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Co cie dokładnie interesuje? Jaki serial, film?

Odpaliłem VPN, i jest różnica. Tak jak pisze @Pawop, my nie możemy mieć takiej oferty jak DE, USA, UK , bo licencje na to nie pozwalają.

 

Ile sezonów ma Arrow bo tu jesteśmy mocno w plecy. Flash też ma opóźnienie. Oba tytuły są tylko na Netflix w PL i nie musimy czekać jak komuś innemu wygaśnie licencja. 

 

Wiem że Polska się zawsze będzie różnić. 

 

Jakiegoś płatnego vpn używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
14 minut temu, darius010 napisał:

 

Jakiegoś płatnego vpn używasz?

Nord VPN.

Edit:

Pamiętaj , że odblokujesz ofertę , ale nie będzie ona przetłumaczona.  

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukimann napisał:

Może jednak nie.

 

Ile lat ten serwis jest na rynku? Dużo. Mieli jakieś plany ekspansji. Pojawili się tylko w Japonii i to w dodatku na zasadzie udzielonej licencji. Nawet w Kanadzie ich nie ma. A to jest przecież sąsiedni rynek i często co jest w USA, to trafia także tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, darius010 napisał:

Ile sezonów ma Arrow bo tu jesteśmy mocno w plecy. Flash też ma opóźnienie. Oba tytuły są tylko na Netflix w PL i nie musimy czekać jak komuś innemu wygaśnie licencja. 

 

Wiem że Polska się zawsze będzie różnić. 

 

Zrozum, że jeśli byłaby taka możliwość te seriale zawitałyby wcześniej. Flash u nas leci na AXN. Praktycznie wszędzie są cztery sezony, a z tego co się orientuję, w Niemczech go nie ma. Jeśli chodzi o Arrow, to w Niemczech jest tak samo jak u nas, czyli 5 sezonów.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie sytuacja z animacją Archer na Netflixie. W sieci znalazłem wersję z dubbingiem z Netflixa, także po napisach końcowych na samym Netflixie pojawia się info o tym kto podkłada głosy, tymczasem sam serial na Netflixie mam dostępny tylko z napisami? Stracili prawa do dubbingu czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak Disney+ ale Netflix dalej możliwość dzielenia konta. My dzielimy ze znajomymi. Wole w taki sposób jak piracić. Mnie jakoś "Przyjaciele" ani "Biuro" nie kręcą więc po tym płakał nie będę... ale spoglądając na obrazek @diabeu ma on przesłanie. Za moment to się na tyle rozdrobni że to już będzie chore i faktycznie człowiek będzie szukał "rozwiązania".

Już w tej chwili mamy 3 graczy... Netflix, HBO GO i Amazon - z czego ostatni to falstart. Myślę że jak Disney+ zaatakuje, a nie ma innego wyjścia, to wtedy dopiero zacznie się wojna.

Już nawet Cyfrowy Polsat wypuszcza BOX do naziemnej plus wszelakie VOD na jednym urządzeniu. Jeśli już tam o tym myślą to wojna jest bardzo bliska.

Edytowane przez herman78
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy wydanej na nowy kontent a tu dyskusja gdzie puszczą coś co leci wszędzie 24/h...

Widać albo Netxlix i reszta nie ma wiary w swoje możliwości stworzenia nowego kultowego serialu albo to zwyczajnie jest prostsze.Tak czy inaczej ja tego typu starocie omijam z daleka bo ile można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie Apple TV+ jako agregat, tak aby klienci mogli sobie wybierać i dobierać co chcą, a ewentualnie stanie się najtańszym sposobem aby mieć wszystko co jest dostępne w jednym, wygodnym pakiecie.

 

A w międzyczasie może i wykupią kogoś.

 

Może i starocie jak Friends mają znaczenie i to pewnie duże jeśli chodzi o globalny biznes, ale nie sądzę by ktokolwiek w tym temacie z tego powodu cokolwiek zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wejdzie Apple TV+ jako agregat, tak aby klienci mogli sobie wybierać i dobierać co chcą, a ewentualnie stanie się najtańszym sposobem aby mieć wszystko co jest dostępne w jednym, wygodnym pakiecie.

Nie A+ tylko Apple bedzie agragatorem treści. A+ będzie oferować ich własne produkcje. Żeby korzystać z agregatora trzeba będzie mieć wykupione subskrypcje na te serwisy, które Apple będzie oferować. Tego nie będzie obejmował ich abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...