Jump to content
Emil.1603

Netflix – pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

Ciekawe spojrzenie na przyszłość Netflixa w momencie powstania kolejnych serwisów streamingowych w tym Disney+..

Ciekawostka...Netflix zapłacił 100 milionów $ za kolejny rok obecności na platformie "Przyjaciół"..

Posted (edited)

Dlatego sądzę że stare filmy i seriale mają prawo bytu... fajnie jest sobie przypomnieć film czy serial... w dobrej jakości. Tym bardziej z filmami jak film jest zeskanowany do bardzo dobrej jakości... np "Brudny Harry". Film rewelacja a jest z 1971 roku...

Edited by herman78

Mają bo mają coś,czego ten dzisiejszy robiony na szybko [beep] nie ma.Ogladalem dziś Skyscraper i po 40 minutach wyłączyłem.Mimo iż efekty niezłe,,uhd itp film zwyczajnie to kpina z widza.

• Confused 1
  • Upvote 1

Posted (edited)

Dokładnie mam ten sam odbiór... film "Brudny Harry" ma taki klimat że szok. A co tam jest? Niby tylko scenariusz... gra aktorka... ujęcia... a z drugiej strony można by napisać że "aż tyle"...

... oby więcej takich filmów. Myślę także że jest multum filmów starszych... perełek ... których nie oglądaliśmy a za to oglądamy takie szmiry jak Skyscraper.

Edited by herman78

Przyjaciele to jest fenomen, w każdym kraju lecą na co najmniej 2-3 kanałach jednocześnie, a i tak jeszcze jest bitwa o prawa do serwisów VOD ;).

• Haha 1

Fenomen, którego osobiście nie rozumiem. Widziałem parę odcinków i żaden mnie nie śmieszył. W ogóle.

• Upvote 2

Serial "Przyjaciele "to ja oglądałem w latach 90",jak to było świeżyzną.A teraz to już dawno przejedzony serial jak to według mojego zdania. Każdy ma swoją opinię. 

5 minut temu, ARTIPAPK napisał:

Serial "Przyjaciele "to ja oglądałem w latach 90",jak to było świeżyzną.

Tak samo i ja.

Ja w latach 90tych omijałem ten serial

Nie udało mi się obejrzeć ani 1 odcinka w całości.

Może teraz "spróbuję"..🤔

Posted (edited)

Jest kilka seriali, które chętnie bym odświeżył I jeszcze raz zobaczył:

"Opowieści z krypty" 

Przy okazji, zna ktoś i poleci seriale o podobnej tematyce?

Oglądam obecnie "Czarne lustro"..

Ale to już nie ten klimat, chociaż zdarzają się perełki jeśli chodzi o pojedyncze odcinki.

Edited by lukimann

Mógłby któryś z serwisów dodać "Twilight Zone", tymbardziej że niedawno ruszyła nowa seria, a u nas cisza

O,"Opowieści z krypty "to był kultowy serial lat 90".Był emitowany chyba w piątki czy soboty ok.godz.23.No i ten szkielecik,który zaczynał czytanie opowieści z książki.He,he.To były czasy :-) .Moja przyszła żona tego nie lubiła oglądać. Albo serial "Po tamtej stronie ".Teraz to dużo w serwisie tych seriali na bazie komiksów powstaje i emitują. Np. D.C Comics,czy jakieś Marvele.

Hulu zyskało dwa razy więcej abonentów niż Netflix w USA w 1 kwartale.

Ale Hulu i tak nigdy nie trafi do Europy.

• Confused 1

Wzrost Hulu o 3.8 mln. abo w tym kwartale to skutek oniżki ceny do 5.99$ w styczniu i dodania oferty live tv przez co pewnie zabrali trochę klientów kablówkom, directv itp.

Rok do roku urośli o 10 mln, Netflix o 30 mln.

Czy orientuje się ktoś czy serial ,,The Enemy Within,,będzie emitowany w serwisie Netflix?

Obejrzałem ostatnio na amerykańskiej stacji NBC dwa pierwsze odcinki i zapowiada się całkiem ciekawie.

W dniu 10.04.2019 o 19:41, bugmenot napisał:

Na tym samym koncie raczej nie ma, chyba, że poprzez kontakt z supportem.
Jak założysz czyste konto z .de to będziesz miał katalog niemiecki przez kilka miesięcy nawet przy dostępie z polskiego IP i vice versa.

Czy pozostanie na krajowym katalogu podczas podróżowania wewnątrz UE dotyczy tylko kont założonych w UE?

Jak to się ma do osób z kontem Netflix założonym w innych częściach świata. Czy podróżując po UE za każdym razem będzie im się od razu pokazywał lokalny katalog? Czy może będą cały czas widnieć katalog z pierwszego kraju UE, w którym użyli Netflixa?

Wybieram się za niedługo do Niemiec na kilka dni, ciekawe jak odpalę Netflixa/Amazona , czy i po jakim czasie odpali mi sie oferta DE?

Z tego co wiem oferta Netflixa zmienia się na kraj, w którym się przebywa po 4 miesiącach.

• Thanks 1