Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bugmenot Na pewno nie był to ten powód, bo nie minęło aż tyle czasu. Poza tym konsultantka mi powiedziała, że gdyby to konto o takim adresie email w ogóle istniało, to by znalazła w historii. Nic jednak nie znalazła. Więc tak jakbym nigdy nie założył tego konta pod tym adresem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapłaci, to są identyczne testy jak w zeszłym roku.

Zarobią jedynie dodatkowo różne serwisy robiące clickbaitowe newsy o podwyżkach, zamiast rzetelnego wyjaśnienia tematu :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kingofsouth napisał:

@the cable guy,  wychodzi na to że Netflix nie jest taki zły. 

Swoją drogą ciekawe , czy znajdzie się ktoś taki kto zapłaci po nowemu? ;)

Nie wiem, ale według mnie 65 zł to jednak na polskie realia zbyt wiele. Przecież HBO z HBO GO można mieć za 20 zł miesięcznie. Rozumiem, że nie ta jakość obrazu, inna oferta, ale tak wysoka cena Netflixa raczej się nie przyjmie. Dla tych którzy dzielą koszty, nie wygląda to tak źle, ale nie każdy lubi takie układy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, the cable guy napisał:

 Dla tych którzy dzielą koszty, nie wygląda to tak źle, ale nie każdy lubi takie układy. 

I tu cię zaskoczę  ;) ,  ja z nikim nie dzielę się opłatami za Netflixa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań siać propagandę.Podatek 23% jest od samego początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2019 o 13:29, bugmenot napisał:

Usługi elektroniczne są ovatowane zgodnie z krajem klienta od dawna. U nas na fakturze z Netflixa masz 23% VAT, brytyjczyk ma 20% itd.

W którym miejscu mogę zobaczyć fakturę Vat z Netflix?

 

 

Dobra widzę. To co oni chcą tu jeszcze opodatkować?

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, darius010 napisał:

Dobra widzę. To co oni chcą tu jeszcze opodatkować?

 

Jak już pisałem wyżej tu nie chodzi o podatek VAT ale o podatek dochodowy. Takie firmy jak Google, Facebook, Netflix świadczą w Polsce usługi ale nie płacą podatku. Rząd chce coś z nich wycisnąć. Sukcesu nie wróżę skoro innym krajom się to nie udało. A jak Facebook w ramach protestu zrobi strajk to ludzie wyjdą na ulice i pogonią władzę ;) Pamiętacie jakie były protesty gdy chodziło o acta ? Niech lepiej rząd nie rusza młodych wlepionych w ekrany czarnych luster :D

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix testuje nowe ceny w Wielkiej Brytanii....podstawa £6,99 a premium £12.99 czyli podwyżka o £3.No cóż....

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...