Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie kłamać, że nie ma nic ze światowego kina.

 

Lata 80.

 

Trylogia "Powrót do przeszłości"

Seria Indiana Jones

Goonies

Lśnienie

Full Metal Jacket

Chłopcy z ferajny

Seria "Ghostbusters"

Książe w NY

 

Lata 90.

 

Seria "Park Jurajski"

Casper

Mój chłopak się żeni

Notting Hill

Jumanji

Apoll 13

Ostatni Mohikanin

Gniew oceanu

Matrix

 

Lata 2000 - 2018

 

Memento

Chicago

Mamma mia!

Był sobie chłopiec

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

Wilkołak

Turysta

Seria "Spider-Man"

Bękarty wojny

Infiltracja

Seria "Bridget Jones"

Kac Vegas

Seria "Szybcy i wściekli"

Incepcja

Monster

Kapitan Phillips

Seria "Obecność"

Seria "Jason Bourne"

Seria "Johnny English"

 

+filmy polskie:

 

80 milionów

Karbala

Jestem mordercą

Drogówka

Bogowie

Sztuka kochania

Fotograf

1920 Bitwa Warszawska

Kret

Lincz

Pani z przedszkola

Śluby panieńskie

 

 

Nie wymieniłem wszystkich tytułów, tylko te przykładowe najgłośniejsze i najbardziej znane.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, gregory003 napisał:

 Ze 3/4 oferty w polskiej wersji ma oznaczenie "Oryginals"

Bzdury. Raczej odwrotne proporcje jesli już, czyli 3/4 to filmy i seriale na licencji a 1/4 to Netflix Orginals. A dodać należy że w tych "Originals" też są tytuły innych stacji czy platform VOD, a Netflix ma do nich tylko prawa do dystrybucji np. poza USA jak np. Dynasty czy Riverdale od The CW, Star Trek Discovery od CBS All Acces czy DC Titans od DC Universe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix i Disney grożą zaprzestaniem inwestycji w niektórych amerykańskich stanach jeśli uchwalone tam zostanie prawo anty aborcyjne.Dla mnie sens abonowania tej usługi się kończy bo nie dość że idą w syfiate treści to zwyczajnie są bezczelni.

 

https://www.telegraph.co.uk/news/2019/05/30/disney-says-wont-make-films-georgia-draconian-abortion-laws/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bezczelni? Skoro popierasz sankcje Trumpa wobec Huawei, to tym bardziej prywatna firma ma prawo decydować gdzie chce inwestować swoje pieniadze. Wolny rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,firma nie ma prawa wymuszać. Sankcje Huawei a aborcja to kompletnie dwa inne światy.Anulowałem ten syf dziś.W dodatku w Uk szykują podwyżkę a oglądać tam już nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulowałem ten syf dziś.W dodatku w Uk szykują podwyżkę a oglądać tam już nie ma co.



Obraziłeś się już na Sky, NC+, teraz Netflix i Disney, coraz mniej do oglądania zostaje :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nic się nie obraziłem.Amulowalem usługi, których nie potrzebuje.Sky nadal mam za cenę która sprawia ze Netflix wyglada zdecydowanie zbyt blado by go w ogóle rozważać za sensowny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dali Ci full pakiet za  powiedzmy 20-25 funtów to rzeczywiście, byłoby warte rozważenia, ale o takich promocjach nie słyszałem :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

£59 full.A Netflix już proponuje £11,99.

Pamietam jak zaczynałem z Netflix płaciłem £5,99 i oglądałem codziennie. Dziś płace £9.99 i nie oglądam wcale bo jak nie homoseksualizm,to narkotyki albo inne tanie zagrywki.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, umek napisał:

..... nie oglądam wcale bo jak nie homoseksualizm,to narkotyki albo inne tanie zagrywki.

Widzę , że prawilniak z ciebie. ;)   8)

Mieszkasz w UK i nie przyzwyczaiłeś się do tego? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To mamy zupełnie różne Netflixy.  ;)

Naprawdę w UK , jest aż tak strasznie jeśli chodzi o ofertę, bo u mnie nic takiego nie widzę. Być może za mało przywiązuje uwagi do tego zagadnienia.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, swordfish napisał:

Proszę nie kłamać, że nie ma nic ze światowego kina.

 

Lata 80.

 

Trylogia "Powrót do przeszłości"

Seria Indiana Jones

Goonies

Lśnienie

Full Metal Jacket

Chłopcy z ferajny

Seria "Ghostbusters"

Książe w NY

 

Lata 90.

 

Seria "Park Jurajski"

Casper

Mój chłopak się żeni

Notting Hill

Jumanji

Apoll 13

Ostatni Mohikanin

Gniew oceanu

Matrix

 

Lata 2000 - 2018

 

Memento

Chicago

Mamma mia!

Był sobie chłopiec

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

Wilkołak

Turysta

Seria "Spider-Man"

Bękarty wojny

Infiltracja

Seria "Bridget Jones"

Kac Vegas

Seria "Szybcy i wściekli"

Incepcja

Monster

Kapitan Phillips

Seria "Obecność"

Seria "Jason Bourne"

Seria "Johnny English"

 

+filmy polskie:

 

80 milionów

Karbala

Jestem mordercą

Drogówka

Bogowie

Sztuka kochania

Fotograf

1920 Bitwa Warszawska

Kret

Lincz

Pani z przedszkola

Śluby panieńskie

 

 

Nie wymieniłem wszystkich tytułów, tylko te przykładowe najgłośniejsze i najbardziej znane.

 

 

Ty sobie kpisz? Wymieniłeś może ze 30 filmów, a netflix w Polsce to chyba ponad 2000 tytułów. Oczywiście kino i seriale są, ale prawie same paździerze (Drogówka, 1920 Bitwa Warszawska, Kac-Vegas). Lepszych filmów też się kilka znajdzie, ale giną w zalewie syfu i po dwóch miesiącach niezbyt intensywnego oglądania nie ma już nic wartościowego. To według ciebie jest ta bogata oferta kinowa Netflixa, czy po prostu chciałeś się wymądrzyć i wyskrobać ze 30 tytułów z zalewu [beep]a, żeby pokazać jak to świetnie jest na Netfliksie?

Edytowane przez gregory003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kingofsouth napisał:

To mamy zupełnie różne Netflixy.  ;)

Naprawdę w UK , jest aż tak strasznie jeśli chodzi o ofertę, bo u mnie nic takiego nie widzę. Być może za mało przywiązuje uwagi do tego zagadnienia.

 

Większość seriali podpisanych Netflix Orginals to gwarancja tego że jeden z głównych bohaterów będzie homo. No i tych na licencji z The CW podobnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pawop napisał:

Ogarnijcie sie emoji23.png

 

 

Ale z czym, jak to jest prawda. Nie oceniam czy to źle czy nie źle, tylko stwierdzam fakt że większość ostatnich produkcji od Netflixa zawiera taki wątek i bohaterów. Jak ktoś tego nie widzi to widocznie nie ogląda produkcji od Netflixa albo jest udaje że tego nie widzi, no bo chyba nie jest ślepy ;).

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

I co Ty teraz będziesz oglądał, HBO be, Netflix be, ach ogryzek został ;)...Niestety w każdej Netfluxowej produkcji jak widać musi to być, jak nie jest to zbyt nachalne to idzie nawet nie zauważyć, ale czasami jest masakra, jestem tolerancyjny i ogólnie mi to nie przeszkadza, ale nie lubię też "uszczęśliwiwania" mnie na siłę, bo nie każdy lubi być z każdego filmu/ serialu atakowany, wystarczyłby na początku czarny gej będący żydem i plan by mieli wykonany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, GrubyBubu napisał:

I co Ty teraz będziesz oglądał, HBO be, Netflix be, ach ogryzek został ;)

Amazon Prime Video jeszcze jest. Na to chyba @umek,  się nie obraziłeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

It’s not just Disney and Netflix anymore: AT&T’s WarnerMedia, NBCUniversal, CBS, AMC, Sony and Viacom are all in alignment, threatening that they may have to reconsider whether they continue to film productions in the state of Georgia, according to statements provided to The Hollywood Reporter.

https://www.theverge.com/2019/5/29/18645156/disney-production-georgia-abortion-ban-bob-iger-netflix-avengers

 

Apple też pewnie za chwię dołączy z poparciem ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...