Skocz do zawartości

Telewizja w Internecie?


Szymon80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TUTAJ jest strona z kanałami z całego świta (a przynajmniej na to wygląda), są tam też polskie, ale nie wszystkie, nie tylko w polskich kanałach brakuje kilku ale też w innych krajach na tej liście; no, ale są te ogólniej dostępne.

 

http://212.126.28.45:886/tv350_wmp.asf

 

to jest link do lepszej jakości TV Biznes, bo na tamtej stronie jest tylko niższa opcja jakościowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał dużo kasy to zainwestowałbym w PRAWDZIWĄ telewizję internetową. Przecież to żyła złota jest. Nie mówię o czymś takim jak filmiki na Onet.tv, bo to nie jest telewizja.

Ja czekam na kanały, które zaczną się bić o filmy, sport, dokumenty itp... Czekam na telewizję, która ma dużo większe możliwości niż ta normalna. Przecież można robić naprawdę ciekawe programy interaktywne, dawać mecze piłkarskie z czatem kibiców obydwu zespołów i masa wielu innych bajerów.

Tylko to musi być prawdziwa telewizja coś a'la TVP, TVN czy Polsat, tylko że w internecie.

 

Jakby co - 10% zysków dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie jest jeden kanał podpisany jako History Channel ale to nie on. TV W necie miałby wzięcie gdyby było tanie dla ludzi, którzy chcieliby to zamówić, ale widać po TVN24, że sobie strasznie drogo liczą, kiedyś zamówiłem sobie TVN CNBC Biznes i jakość nie była zbyt fajna, zapłaciłem dychę, chociaż wydaje mi się, że wzięło mi więcej i korzystałem dwa dni, bo więcej nie miało sensu, no może tylko z powodu na wydaną kasę, ale jakość na 1Mb była beznadziejna. W Polsce jest słabo ze stacjami TV przez neta, a szkoda, chociaż i tak dobrze, że można sobie kilka podejrzeć. A co do tego Joost to ja mam problem z jego uruchomieniem, wyskakuje mi jakiś błąd :? Czy Wy też tak mieliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to dobre miejsce na wiadomośc jaką znalazłem:

 

Użytkowników usługi Neostrada w Telekomunikacji Polskiej i miłośników kanału informacyjnego TVN24 czeka miła niespodzianka.

 

Nie muszą już oni wykupywać abonamentu telewizji kablowej czy platformy cyfrowej. Dzięki Neostradzie World, czyli internetowemu serwisowi użytkowników usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu Neostrada, można bezpłatnie oglądać kanał TVN24.

 

Usługa jest dostępna tylko dla abonamentów Neostrady.

 

Źródło informacji: portal http://www.media2.pl

 

*Tak wiec chyba coś zaczęło się dziać w sprawie dostępności TVN 24 w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizję w interneciu udostępnia także Chello i to chyba z 6 kanałów, nie mam internetu od nich więc nie wiem jak działa, nie mam także dostępu do TVN24, bo jest to kanał tylko dla osób posiadających Neo a ja mam Netie. Chello nadaje MiniMini, ZigZap i Animal Planet i jeszcze kilka kanałów w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejna nowa telewizja którą można oglądać w intenecie:

 

Pod koniec 2007 roku w Internecie wystartowała nowa polska telewizja - TVPL24.com. Program stacji kierowany jest przede wszystkim do Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii.

 

Telewizja TVPL24.com nadawanie swojego programu rozpoczęła 21 grudnia 2007 roku. Jest to kolejne - po prasie i rozgłośniach radiowych - medium kierowane do Polonii w Wielkiej Brytanii.

 

W ofercie internetowej stacji telewizyjnej znajdują się programy informacyjne, poradnikowe oraz rozrywkowe (z udziałem gwiazd), które udostępniane są "na życzenie", czyli internauta o każdej porze może wybrać program, których w danym momencie chce oglądać.

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...