Skocz do zawartości

Propozycje logotypów i grafik ekranowych dla programów telewizyjnych – nasze prace


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem, że niektórzy użytkownicy forum są zainteresowani tematyką zawartą w temacie, już nawet próbują swoich sił w tymże aspekcie, jednak w pozostałych wątkach "nasze prace" otrzymują informacje od administracji, że "nie o tym jest wątek", bądź też w pojedynczych przypadkach ich posty mogą być usuwane. Wychodzę ku temu na przeciw i zapraszam do pokazywania swoich wizji zmian. Teraz nastąpi względny porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to widzieli graficy TVP - to mieliby sporą lekcję do odrobienia. Ciekawy jestem wersji dla Junior Krajowych Eliminacji :)

Swoją drogą wrzucam tą grafikę którą mi doclerze wysłałeś na privie w lepszej jakości:

1w4Wv0m.jpg

Przy tych pracach moje poniższe prace z tego i 2017 roku się nie umywają:

2017:

Krajowe Eliminacje:

 

tIUkoPc.jpg

tXlyFl0.jpg

nKY8idF.jpg

MShEcaA.jpg

qIzS75m.jpg

4sfHDgP.jpg

uWq3MyW.jpg

MunrQ7Z.jpg

j8ikLGG.jpg

cdp7iu0.jpg

LlitikO.jpg

 

Junior Krajowe Eliminacje:

 

tut0ngF.jpg

xQ1wQtc.jpg

L9BZidW.jpg

hAAhYRd.jpg

 

Loga jubileuszowe:

 

iFxqSVN.jpg

SfSujZ3.jpg

jskNwcH.jpg

hGwEtXF.jpg

my6O25a.jpg

zniuzzr.jpg

vFSaqWV.jpg

QkPfTPb.jpg

OwFxect.jpg

i9jP7Df.jpg

 

2018:

Krajowe Eliminacje:

 

 

vHcpGfN.jpg

yCYHjwF.jpg

mmMC3KG.jpg

vMeS7Vc.jpg

CAXE7KO.jpg

 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

AgGRqwI.jpg

Z okazji zwycięstwa Polski w Junior Eurowizji 2018 i organizacji przyszłorocznej edycji prezentuje paczuszkę z projektami logotypów dla 9 potencjalnych miast-kandydatów w tym 4 między którymi rozegra się walka o organizacje konkursu: https://www.sendspace.com/file/si6o5j

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że umieszczona powyżej nazwa Krakowa po angielsku jest błędna, wrzucam grafikę z poprawną nazwą:

 

G8Qnnkl.jpg

 

 

Wrzucam też poprawiony link do paczki: https://www.sendspace.com/file/5ukei5

Edytowane przez Barti
Pisanie całego postu pogrubioną czcionką jest zbędne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Dałby może radę ktoś zamienić w tych logach Eurowizji Junior 2020 nazwę "Poland 2020" na "Warsaw 2020" oraz "Warsaw-Mazovia 2020" ? Z góry dziękuje.
https://www.sendspace.com/file/z016pl

 

PS: Czcionka to Gotham Bold :)

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 15.07.2018 o 23:04, nieczęstygość napisał:

Samemu logotypów Eurovision przydałaby się nowa odsłona, przestarzałe już to logo, tak jak i TVP, które bardziej by się mogło kojarzyć z poprzednim ustrojem niż z XXI wiekiem :D

Chyba ktoś posłuchał twojej opinii bo logo TVP już niedługo się zmieni ale co do Eurowizji będziesz musiał poczekać do 2025 lub 2026 roku no chyba że sam coś wymyślisz. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Eurowizji mam tak głęboko gdzieś...że nie zamierzam na nic czekać i nie mam ochoty nic robić, jak dla mnie to mogą zakończyć ten cyrk raz na zawsze , bo z '"normalnym" konkursem muzycznym to on już od dawna nie ma nic wspólnego.

TVP tak samo, mają mnóstwo sztucznie tworzonych kanałów, tylko na potrzeby utworzenia nowych  "pustych" stanowisk i tworzenia pozornych kosztów. W prawidłowej, niepolitycznej,  państwowej TVP powinny być tylko kanały: TVP 1 (filmy/seriale/ wiadomości/sport), TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia. TVP Info (ale niezależne!). Reszta powinna zostać sprywatyzowana, tworzenie kanałów takich jak TVP Kobieta, czy TVP Rozrywka, gdzie dobrego kontentu nie ma wcale, albo same powtórki i reklamy to marnowanie publicznych pieniędzy. Państwowe spółki  ( za wyjątkiem strategicznych) to zło, rynek powinien być kształtowany przez konkurencję, dzięki czemu odbiorca/klient wybiera tego dostawcę, który oferuję najlepszą cenę lub jakość. Nie ma miejsca dla takich gniotów jak TVP Rozrywka, gdzie nie ma ani jakości obrazu, ani kontentu,a cena jest wysoka  (abonament).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja tymczasem połączyłem szablonową czołówkę krakowskiej "Kroniki" z lat 2018 - 2021 z muzyką obecnej czołówki „Wydarzeń":

Tak ta czołówka wygląda z poprzednią muzyką „Wydarzeń" :

 

A tak z muzyką programu „24 godziny" Nowej TV:

 

Obecną czołówkę „Kroniki" połączyłem z włoską muzyką czołówki „Mody na Sukces" przez co wyszło coś takiego

 

 

Podobnego połączenia obecnej oprawy wspomnianego programu informacyjnego dokonałem z czołówką tego samego serwisu z lat 1998 - 2006 co dało niniejszy efekt: 

 

 

Na Youtube widziałem też inne eksperymenty z czołówkami „Kroniki" TVP3 Kraków takie jak te:

Przyznam tutaj że kiedyś eksperymentowałem z czołówką „Kroniki" z lat 2016 - 2018 tworząc kilka wariacji z nią związanych (po połączeniu z dźwiękami wybranych innych serwisów regionalnych Trójki z różnych lat) ale po reorganizacji swojego kanału na Youtube niestety skasowałem te projekty. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tym razem nieco pobawiłem się „, „Wydarzeniami" Polsatu i dało to nawet ciekawe efekty:

1. Sport i Pogoda z oprawą muzyczną z Wydarzeń 24:

2. Wydarzenia z muzyką z „Wydarzeń 24" - tutaj oprawa idealnie nadawałaby się do początków serwisów w tei stacji zamiast identu stacji:

3. Wydarzenia z nieco inną muzyką:

4. Wydarzenia z muzyką pochodzącą z „Faktów" RMF FM:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...