Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem 5 miesięcy do końca umowy, wypowiedzenie zaniesione do APS i na początku DUK nie chciało mi dać 24/6 tylko 29/6. Upierali się na swoim, ale w końcu po odrzuceniu dwóch ofert zaproponowali to co mnie interesowało :)

 

I tak mam pakiet z LM, jednak jakby nie kończąca się umowa to bym na pewno nie podpisywał nowego długiego aneksu. Głupi nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką właśnie zatwierdzałem w zeszłym tygodniu i mam nadzieje, że nie zniosą tych 10 zł od nowego roku i nie chodzi tutaj głównie o pieniądze, bo to rzecz nabyta, a o fakt jak traktuje się swoich abonentów.

Nie zniosą, bo te 10zl jest za sam brak reklam, jak się domyślam, i taniej na 100% nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby się już nie kompromitować,i odkodować przynajmniej te pierwsze szajsowate mecze typu Crvena - Salzburg, ażeby abonenci mogli chociaż, zapoznać się z tym "mitycznym" formatem Super HD.Jednak po takiej dawce kłamstw,zaserwowanych widzom CP pewnie i to Super HD to będzie niezły "pic na wodę". :) Gratuluję menadżerom CP wspaniałej polityki zjednywania sobie abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na czas nieokreślony, ojciec posiada nc+, w którym byłem też przed Euro 2016. Zobaczymy, co pokaże czas. Jak nie to wracam z powrotem. Oni prawa i ligi stracili, a teraz się okazuje, że mają wszystko tak, jak było... A nawet lepiej, bo Eleven 4. Kurde, taka polityka... Kupiłem telewizję, ale żeby obejrzeć kontent, muszę iść do sąsiada.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam o 10 zł czy inną rozsądną sumę nie chodzi, bo jak wspomina @_Artek_ nie będzie tam np. reklam. Dodatkowo podpisałem umowę w której nie było LM w żaden sposób gwarantowanej, więc nie mogę mieć pretensji że jej nie mam. Dla mnie argumentem na nie przedłużanie w tym momencie CP jest proponowana długość umowy (tak się też poskładało, że mogę do końca roku oglądać dzięki uprzejmości nc+). Chociaż jestem w tej komfortowej sytuacji, że mam mniej niż 6 miesięcy do końca umowy w CP i dostałem propozycję 24/6 to uważam, że wiązać się z CP na 24 miesiące przy poczynaniach tej firmy względem "nowości" na platformie to trochę strach. Okaże się jeszcze że pozyskają ligę polską lub angielską i znów trzeba będzie aneksować żeby oglądać, bo stworzą tym razem nowy Polsat Sport PremiumMAX Super HD. Jakbym teraz przedłużył to wtedy nie byłbym już w takiej komfortowej sytuacji jak dziś, tylko czekałyby na mnie super oferty na 36 miesięcy. Ogólnie Polsat po 14 latach współpracy zaczął mnie lekko denerwować.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem klientem polsatu od 8 lat i niestety mam im sporo do zarzucenia. Do dzis pamietam jak potraktowali klientow przy okazji euro 2016. Rok temu przedluzalem umowe bo akurat mi sie konczyla. Powiedzialem, ze nie przedluze umowy dopoki nie zrekompensuja mi w cenie 70 pln, ktore musialem za euro zaplacic. Powiedzialem ze to bylo sku...synstwo. Chyba pieciu konsultantow przerobilem wtedy i kazdy moje zale wysluchal.

 

Wczoraj zadzwonilem w sprawie ligi mistrzow- umowa konczy mi sie za 4 miechy. Wiedzialem, ze nic nie ugram a umowy za nic w swiecie na 36 mcy nie podpisze. Chcialem tylko wyrazic moj sprzeciw wobec ich absurdalnej polityki i podejsciu do klientow. Moje zdziwienie bylo spore, kiedy pani powiedziala, ze oni ligi mistrzow nie oferuja innymi operatorom hehehe. Powiedzialem, ze skorzystam jak gora pojdzie po rozum do glowy z oferta.

 

W maju 2018 roku bylem przekonany, ze bede ogladal lige mistrzow. W zyciu bym nie przypuszczal, ze zrobia taka oferte, ze jej ogladal nie bede. Ja bylem sklonny nawet 40 pln miesiecznie placic za LM... Coz... jeslli nie chca... skoro w upc czy nc+ maja lepsza oferte to ja nie mam chyba wiecej pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@kocik89,

Nie każdy chce skorzystać z ich super propozycji na 36 miesięcy, bo oferta na 24 miesiące jest tylko dla tych, którym kończą się umowy to raz. A dwa nie każdy, kto ma SmartDom 1,2,3 i telewizję rabatowaną o 50% chce przedłużać umowę, bo straci dotychczasowy rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to jak ofertę przygotował Polsat aby mieć dostęp do tych kanałów, to wy naprawdę myślicie że Polsat jest tak naiwny i zostawi otwarte okno na tych kanałach?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęli to żałosne info o 40zł za mecz i dodali EPG tylko LM studia przedmeczowe i magazyn LM, zapewne ten przygotowywany przez UEFA, czyli żadnej twórczości własnej na wzór Canal+  pewnie nie będzie za to będą powtórki wpadek językowych pana Tomka Hajty ,jak to się mówi, przez cały Boży tydzień, swoją drogą ciekawe kogo teraz wyśle w zaświaty .:D 
A gdzie czwartkowa liga europy? czyżby w zwykłym polsacie sport i nie w "hiper HD? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 miesięcy to już nie powinna,się nazywać umowa tylko cyrograf :-) Dlaczego wprowadzają abonenta w błąd,komunikatem na tej odkodowanej planszy "dostęp aktywny",skoro nie mam do tego kanału uprawnień,a jako laik mogę myśleć że od 21 sierpnia mogę to oglądać za "free".

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dałem się wrobić. Odejść rok temu z Nc+.. Ale cóż ,jeszcze rok muszę wytrzymać. Żadnych umów na 36m nie podpisze. Miałem canal+,potem Nc+ i nie było tak,że jak dodali jakieś nowe prawa sportowe,to trzeba bylo nową umowę podpisać. Jak miałeś pakiet super premium,to po prostu to miałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dokładnie. Cały Cyfrowy Polsat i jeszcze dzisiaj odkodowana plansza na PSP1 informująca o aktywnym dostępie, a prawda jest zgoła inna.

 

Ten cios uderzony jest we wszystkich Abonentów pakietów Premium, którzy mają je rabatowane w SmartDom, aby poprzedłużali umowy, co spowoduje zmianę rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie czwartkowa liga europy? czyżby w zwykłym polsacie sport i nie w "hiper HD?

Ostatniej rundy eliminacji LE nie będzie w PS, ani w PSP. :)

 

Nie mogę znaleźć pozostałych polsatów ppv.Na jakich kanałach nadają?

Pozostałe PSP znajdziesz pod nazwami: Test103, Test104, Test105 i Test106. :)

 

Usunęli to żałosne info o 40zł za mecz

U mnie dalej to EPG jest. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...