Jump to content
domban

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

@rotalplus no przyjmą i co? Widzisz jakąś oficjalną ofertę z Polsat Sport Premium w NC+? Wiadomo, że mają je na jeden sezon, są darmowe do końca grudnia jak ktoś ma C+ i konsultanci wciskają potem dodatkowe miesiące na przedłużenie umowy. Oficjalny cennik miał być na początku sierpnia i jakoś nie ma. I tu i to wszystko jest "patykiem po wodzie" ;)..

Edited by bugmenot

Przy tej cenie to już wolę być na stadionie :)

W APSach mogą być być oferty specjalne spod lady - takich na stronie ostatnio nie widziałem - są tylko dla nowych, ale nie przechodzących od konkurencji

Gwoli wyjaśnienia, bo pojawiają się tutaj stwierdzenia o tym, że PPV jest niedozwolone.

Nie jest to prawdą, UEFA wskazuje to nawet bezspośrednio w dokumencie "Regulations of the UEFA Champions League 2018-21 Cycle

"a. there shall be no overspill, broadcast or transmission outside the territory(ies) in which the clubs are entitled to sell (and then broadcast and/or transmit) live rights in accordance with these regulations; and 

b. the programme shall be available on a subscription basis (pay and/or pay-per- view) only."

Gdybym był złośliwy, to zacząłbym wymieniać teraz tych wszystkich specjalistów, którzy twierdzili inaczej, ale nie jestem ;)

Edited by vigoo

I jeszcze jedna kwestia, ja jako abonent CP mający aktywny dostęp do pakietu Polsat Sport Premium wolałbym prawdziwe EPG a nie info o tym że za 40zł mogę kupić coś co już mam.:D

Kiedyś tam podali że CP wygrało przetarg na LM i LE, bardzo się ucieszyłem że po tylu latach obejrzę mecze, wczoraj telefon z propozycją wykupienia PSP (przypomniałem sobie że muszę kupić żarówki firmy), OSRAM tę propozycję.

Ja mam za 10zł ale też „wiedziałem że tak będzie”.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).

Taką ofertą i podejściem do Stałych Abonentów sami siebie pogrzebali. Pogratulować tym, co odpowiadają u nich za marketing.

Edited by Krzysiek11:)

Dlaczegóż? Całkiem normalne. Oferta pt. "Jak nie chciałeś przedłużyć to się męcz".

Nie, przedłużyłem w styczniu.

Czyli podpisałeś aneks, godząc się na zmianę warunków umowy już zawartej i trwającej. Dla mnie raz zawarta umowy jest święta. Tak to mogą robić zawsze, np. zmuszać do aneksu żeby obejrzeć jakiś serial, czy boks. Ja nie akceptuję takich praktyk, ale rozumiem tych, co akceptują.

No co gadasz były tylko dwa takie przypadki. Na żaden boks ani ksw takich pakietów nie robią. 

Edited by kocik89

40 zł za jednorazowy dostęp do jednego meczu? Nieźle.

Cyfrowy Polsat naprawdę musi kochać swoich abonentów, skoro konkurencji udostępnia swoje kanały bezpłatnie do końca roku jakiejś większości abonentów (wątpię aby pakiety z CANAL+ posiadało mniej niż więcej z tych 2,1 mln).

CP na takich zagrywkach kiedyś się przejedzie... :evil:

Tak jak mówiłem, sprzedaż im nie idzie, ale żeby sprzedawać dzień meczowy za 4 dychy???!!!!

To co robi Polsat to się w głowie nie mieści. Dobrze, że mam jeszcze Orange i te kanały ma za free, bo mam C+.

Uważam że jedyna opłacalna oferta na Polsat Sport Premium to aneks 24 na 6; +10zl do abo.

Ipla to patologia a 40zł za mecz to już naprawdę przegięcie.

Ciekawe czy podadzą jakieś statystyki...

Edited by _Artek_

Nc+ chciało 20 za jeden półfinałowy mecz. No niby 2 mecze ale 1 z nich był za darmo w TVP1 więc 1. Szkoda, że nikt nie widzi nc+owego zdzierstwa

Edited by peterpeter

Nc+ chciało 20 za jeden półfinałowy mecz. No niby 2 mecze ale 1 z nich był za darmo w TVP1 więc 1. Szkoda, że nikt nie widzi nc+owego zdzierstwa

Tylko że nie ma takich kombinacji, jeśli chciałbyś dobrać sobie CANAL+.

W takim razie niech CP sobie zdziera, bo kiedyś tam nc+ zdzierało.

Jakbym słyszał dyskusję polityczną. "No i co, że oni robią tak, skoro poprzednicy też tak robili?" :D

Uważam że jedyna opłacalna oferta na Polsat Sport Premium to aneks 24 na 6; +10zl do abo.

Taką właśnie zatwierdzałem w zeszłym tygodniu i mam nadzieje, że nie zniosą tych 10 zł od nowego roku i nie chodzi tutaj głównie o pieniądze, bo to rzecz nabyta, a o fakt jak traktuje się swoich abonentów.

No, ale powiedzcie mi, dlaczego wszyscy takich nie podpiszą. Przecież jeszcze pół roku temu było gadanie, że będzie 40 zł/m-c, a jakby było 20 to będzie dobrze.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...