Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to, że jeszcze kilka miesięcy temu jak nc+ chciało za wtorek i środę łącznie 20zł od osób decydujących się oglądać Ligę Mistrzów w player+ to było wielkie oburzenie.

 

A tu masz... W Polsacie nawet 40zł chcą - i to za 1 dzień meczowy.

 

Ta oferta (jak i ta w Playerze, gdzie pojedynczy mecz był po 15 zł + cena pakietu) zrobiona jest tylko po to, żeby pokazać ile "zyskujesz" biorąc umowę długoterminową.

Przecież nikt myślący tego nie kupi, jeśli dokładając 20 zł do normalnego pakietu z umową na 2 lata ma wszystkie kanały Polsat Sport Premium... No chyba, że kibicuje drużynie, która i tak zaraz odpadnie, to może się opłacać :D.

No ale muszę cofnać to co pisałem, że to nie będą kanały PPV, jednak jak widać w tej formie też są ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - 15zł za mecz było na początku. Potem 20zł za dwa dni. Chyba oferta nie okazała się zbyt atrakcyjna i zmienili nastawienie (chociaż i tak jak dla mnie to wciąż było słabe).

 

Ale dla mnie to jest zdumiewające, że konkurencja ma atrakcyjniejsze warunki oferty niż sam posiadacz praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja jest najwyraźniej w sytuacji wymagającej takich ruchów, bo przecież to nie jest biznes dobroczynny.

Najpierw ten wspomniany player+ za 199 zł z pakietem wartym cennikowo 240 zł (a jeszcze dostajesz urządzenie), teraz kanały PSP, to daje do myślenia.


Polsat czuje się bardziej pewnie, zobaczymy co z tego wyniknie. Jestem szczerze ciekawy ile osób zapłaci za taki mecz jak Zvezda - Salzburg :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku chyba wstawiony przez nietrzeźwych techników, skoro jest w nim napisane, że można dostać zniżkę w zależności od posiadanego pakietu, co jest dość komiczne, biorąc pod uwagę, że żadnego z wymienionych pakietów już od dawna nie ma w ofercie.

Nie wiem, czy tą ofertę można nazwać PPV, bo jakby na to nie patrzeć jest to jedynie alternatywa dla tych co chcą mieć LM bez zobowiązań, ale jednak mocno nieprzemyślana i nierozsądna alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeżeli to prawda że oni za dzień meczowy chcą 40zł to ja uroczyście oświadczam że po 2 latach niedawno aneksowanej z polsatem umowy bez względu na cenę przechodzę do konkurencji.

Są sytuacje w których cena przestaje mieć znaczenie a liczy się szacunek do swoich abonentów....Polsat robi coś co nc+ zrobiło zaraz po fuzji nc+ pare lat temu się szybko z tego wycofało......ciekawe co zrobi Polsat......

Co do tego czy mogą, nie mogą zrobić ppv na jeden mecz ale oni de facto tego nie robią.

To co sprzedają to „dzień meczowy” studio plus jeden lub dwa mecze.

Jestem pewny że ludzie Zygmunta znaleźli jakąś lukę.

Zupełnie inną rzeczą jest fakt że nikt im tego nie kupi,bo nawet jeżeli ktoś będzie chciał obejrzeć LM to wykupi pakiet w ipli za 360zł i odpali sobie iple na tv.......

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nc+ nie zmusza do przedłużenia umowy na 36 miesięcy (czy na jakiekolwiek inny czas), a jednak Ligę Mistrzów jutro zobaczę.

Mnie też nikt do tego nie zmuszał - mam na 24 miesięce, z czego 6 gratis. :P A że ta umowa potrwa tylko 18 miesięcy, to już inna historia. :D Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nikt do tego nie zmuszał - mam na 24 miesięce, z czego 6 gratis. :P A że ta umowa potrwa tylko 18 miesięcy, to już inna historia. :D

No może zmuszać nikt nie zmuszał, ale gdybyś tego nie zrobił to byś PSP nie widział.

Taka to różnica.

Już nie wspomnę nawet o tym, że dla niektórych jedyną opcją by zobaczyć te kanały w CP jest przedłużenie umowy na 36 miesięcy... Żenada.

 

Ja mam bez przedłużania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brońcie. Sprawa jest jasna - aneks już zawartej umowy lub PPV, w kosmicznej cenie. A to nazywa się właśnie hańba.

Też nam taką umowę ale weź pod uwagę fakt że nie każdy ma 6 lub mniej miesięcy do końca umowy.

Właśnie. Pisałem o tym. Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nikt do tego nie zmuszał - mam na 24 miesięce, z czego 6 gratis. :P A że ta umowa potrwa tylko 18 miesięcy, to już inna historia. :D

 

Żebyś się nie zdziwił jak CP zmieni zasady i dla posiadaczy PSP przedłużenie kolejnej umowy na okres krótszy niż 36 m-cy będzie możliwy najwcześniej 3-4 albo 2 miesiące przed końcem obecnej umowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia, bo pojawiają się tutaj stwierdzenia o tym, że PPV jest niedozwolone.

Nie jest to prawdą, UEFA wskazuje to nawet bezspośrednio w dokumencie "Regulations of the UEFA Champions League 2018-21 Cycle"
 

 

    a.    there shall be no overspill, broadcast or transmission outside the territory(ies) in which the clubs are entitled to sell (and then broadcast and/or transmit) live rights in accordance with these regulations; and 

    b.    the programme shall be available on a subscription basis (pay and/or pay-per- view) only. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat czuje się bardziej pewnie, zobaczymy co z tego wyniknie. Jestem szczerze ciekawy ile osób zapłaci za taki mecz jak Zvezda - Salzburg :D.

Za taki "rarytas" to powinni jeszcze dopłacić

 

Żebyś się nie zdziwił jak CP zmieni zasady i dla posiadaczy PSP przedłużenie kolejnej umowy na okres krótszy niż 36 m-cy będzie możliwy najwcześniej 3-4 albo 2 miesiące przed końcem obecnej umowy 

Albo wypełnić umowę do ostatniego dnia jak jest np. w Plusie a potem nowy rabat z nową umową, oby nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zachowujcie się jak dzieci. Ja po 2-3 latach przechodzę do nc+ kupuje tylko te kanały które oglądam plus paczkę Canal+ mam wszystko i zapominam o ppv aneksach i innych głupotach.

A ktoś tu mówił na forum nie przedłużajcie poczekajcie będzie lepsza oferta...no i jest :D prorocy czy co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...