Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że ciągle zaskakuje mnie polityka platform wobec abonentów. Zastanawiam się jak to jest, że jako klient nie otrzymałem od nich nadal żadnego telefonu ani pisma, w którym przedstawiliby mi ofertę dostępu do LM. Przypuszczam, że nie każdy abonent pasjonuje się tematyką TV, dlatego ciekawi mnie, z jakiego źródła ma się dowiedzieć? Czy z kłamliwych reklam, czy tych śmiesznych ulotek z salonu, z których praktycznie nic nie wynika dla stałego abonenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem.... sam znalazłem to forum tylko dlatego że miałem problem z zacinaniem się kanałów gdyby nie to to nawet bym nie wiedział że coś takiego jest.
Idziesz  do punktu bo chcesz oglądać LM. Pan w punkcie mówi "mamy dla Pana Super ofertę podpisaliśmy umowę na ligę mistrzów na 3 lata i dlatego mamy dla Pana ofertę na 36 miesięcy".
Nie każdy ma czas "latać"  z wypowiedzeniami a 10zł za ligę mistrzów miesięcznie to nie jest dużo.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu kończy się umowa w ciągu 6 miesięcy, to raz. Dwa - CP robi tak, że jak ktoś, kto podpisał już umowę na np. 2 lata i dany abonament na kwotę x zł, chce mieć LM i LE, musi raz jeszcze podpisać kolejną i już nową umowę, oczywiście na nowych warunkach. To nie jest w porządku.

Edytowane przez jaszek
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te prawa na pewno są sprzedawane razem w pakiecie?

 

Sądząc po komunikatach portugalskiego Eleven (informację o pozyskaniu YL przekazano ponad miesiąc później), wygląda na to, że sprzedawane jest to osobno, a Polsat nic o tym nie mówił do tej pory.

 

Komunikat o CL: http://elevensports.com/eleven-sports-secures-portuguese-rights-to-uefa-champions-league-and-laliga/

Komunikat o YL: http://elevensports.com/eleven-sports-secures-live-and-exclusive-rights-to-uefa-youth-league-in-portugal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG sugeruje jakby miała być to cena właśnie za jeden mecz, zacytuję fragment:

 

"Chcesz oglądać mecze Ligi Mistrzów UEFA? Zamów ofertę z pakietem Polsat Sport Premium lub zakup dostęp do pojedynczego meczu. Szczegóły na www.cyfrowypolsat.pl lub pod numerem 699 055 555.

Uwaga! Mecze są udostępniane na żywo. Decydując się na zakup meczów, przyjmują Państwo do wiadomości iż rozgrywki nie będą powtarzane. W przypadku dokonania zakupu w dniu meczowym po g. 19.00 cena 40.00 zł obejmuje czas pozostały do końca rozgrywek w danym dniu."

 

Reszta to informacje o sposobie płatności i inne takie. ;)

 

Bez komentarza na tą "ofertę", jeśli rzeczywiście taka będzie.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG sugeruje jakby miała być to cena właśnie za jeden mecz...

To by była kompletna głupota...... cena powinna być taka jak w ipli mało tego powinna być opcja wykupienia abonamentu na rok za 360zł w końcu Ci co przedłużyli tak jak ja za 360zł mają całe 3 lata a nawet nie bo 6 miesięcy mam za darmo czyli 80+240=320zł za 3 lata. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dzień meczowy to tak samo. To dla mnie to samo co sprzedanie w PPV gali bokserskiej, w której jest przecież kilka walk w danym dniu. To będzie w praktyce PPV, tylko inaczej oprawione i nazwane. Trzeba będzie wtedy złożyć skargę.

 

40 zł za dzień to byłoby  :crazy:  :crazy:  :crazy:

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przed TV, ale jeśli to prawda i nie błąd - to Cyfrowy Polsat postanowił wdrożyć nic innego jak zabronione PPV. Nazwać mogą to sobie jak chcą, ale PPV to PPV.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Niby dzień meczowy a wcześniej jest:

"zakup dostęp do pojedynczego meczu"

Jakby na to nie patrzeć jest to zwyczajne PPV.

Trochę słabo zastaliście potraktowani. :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przed TV, ale jeśli to prawda i nie błąd - to Cyfrowy Polsat postanowił wdrożyć nic innego jak zabronione PPV. Nazwać mogą to sobie jak chcą, ale PPV to PPV.

Skąd taka pewność, że zabronione? Bo ktoś sobie tak napisał na forum? Widocznie niekonieczne, skoro tak robią. Zresztą już raz nadawali niby zabronione PPV i jakoś nic im się nie stało...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że jeszcze kilka miesięcy temu jak nc+ chciało za wtorek i środę łącznie 20zł od osób decydujących się oglądać Ligę Mistrzów w player+ to było wielkie oburzenie.

 

A tu masz... W Polsacie nawet 40zł chcą - i to za 1 dzień meczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97c5b4dc6b086.jpg

 

8b0a66a907f35.jpg

 

PPV jak nic. nieważne jak postanowią to nazwać i przypudrować. 


Skąd taka pewność, że zabronione? 

Już mi się nie chce 100 razy powtarzać...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...