Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Netię kupił Solorz, więc można. Zachodzę w głowę, dlaczego za te 40 zł nie można jak człowiek wykupić w Cyfrowym Polsacie, tylko trzeba podpisywać niekorzystne już umowy, aneksy.

Edytowane przez jaszek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta, niewarta, to ocenią klienci. Chodzi o samą możliwość. Oczywiście, że 40 za samą zł/m-c LM i LE to drogo, w nc+ w tej samej cenie jest jeszcze oferta filmowa, ale z drugiej strony byłoby to bez zobowiązania, czyż nie? Jak Eleven. A jak ktoś chce taniej to podpisuje aneks i gra gitara. Ale nie, wolą po swojemu, jak zawsze zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co wy macie z tymi aneksami, ja płaciłem teraz 74,99 przez bodaj 15 miesięcy w tym 1 za darmo. To jest rocznie 900zł po czym przedłużyłbym umowę pewnie na podobnych warunkach bo co mi mogą innego zaoferować? A tak przez 1 rok zapłacę za CP z PSP 840zł, a po roku 960zł, więc ja tam nie wiem, ale mnie to aż tak nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnica jest znaczna bo ja podpisuję umowę max zazwyczaj na 12 lub 15 miesięcy z czego mamy 3 miesiące za free i skracamy umowę na 6 miesięcy przed jej zakończeniem przez co płacę tylko 60% deklarowanego zobowiązania uśredniając.

Co do wartości LM to subiektywne bardzo - ja bym wycenił na 200 PLN za sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator i jednocześnie właściciel praw sportowych do LM i LE, jak i samych kanałów, tak spieszy się z zakodowaniem ich, że nawet nie czeka na oficjalny start. Klienci CP nie mają dzisiaj nawet uprawnień do oglądania zwykłej statycznej planszy na PSP1 i PSP2, informującej o sposobie uzyskania dostępu...  :crazy:

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na niej nic nie było o sposobie uzyskiwania dostępu, pełniła tylko rolę pokazującą że ten dostęp już się ma. :) Zazwyczaj o tym jak mieć dostęp do kanałów PPV/Eventowych CP dawało informacje w EPG, ale tutaj takowej brak.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator i jednocześnie właściciel praw sportowych do LM i LE, jak i samych kanałów, tak spieszy się z zakodowaniem ich, że nawet nie czeka na oficjalny start. Klienci CP nie mają dzisiaj nawet uprawnień do oglądania zwykłej statycznej planszy na PSP1 i PSP2, informującej o sposobie uzyskania dostępu...  :crazy:

Sprzedaż nie idzie po ich myśli więc popełniają błędy, w biznesie to się nazywa nerwowe ruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na niej nic nie było o sposobie uzyskiwania dostępu, pełniła tylko rolę pokazującą że ten dostęp już się ma. :) Zazwyczaj o tym jak mieć dostęp do kanałów PPV/Eventowych CP dawało informacje w EPG, ale tutaj takowej brak.

Wprost nie było, ale była informacja, żeby zadzwonić na infolinię, wraz z numerem telefonu. Teraz jest czarny ekran i komunikat o braku tego kanału w posiadanym abonamencie. Zakodowali więc już nawet zwykłą statyczną planszę. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie im sprzedaż, bo myśleli, że znajdą [beep]ów, którzy aneksują umowy, przy czym stracą rabaty z umowy smartDOM 3 (-50%) na smartDOM 4 (-10 zł). Poza tym, większość inteligentnych ludzi, nie dało sobie wcisnąć nowej umowy na 29, bądź 36 miesięcy.

 

Moim zadaniem więcej zarobili by , gdyby były one w opcji dodatkowej, ale to już nie zależne ode mnie.

 

A najlepsze jest, że w nc+ w opcji te kanały będą kosztowały 30 zł, a w Polsacie (wg ich cennika) 40 zł, co oznacza, że Krok skubie ze swoich abonentów ile się da.

Edytowane przez domban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego. Dlaczego atakujecie, że trzeba przedłużyć umowę aby mieć dostęp do kanałów PSP i nie mówię o tych osobach, które przedłużą umowę i stracą rabat Smartdom 50%, ale moim zdaniem lepiej przedłużyć umowę, niż kupić za 40 zł, bo np. ja przedłużyłem umowę i od stycznia 2019 będę płacić 115 zł, a gdybym nie przedłużył umowy i gdyby była możliwość wykupienia kanałów PSP za 40 zł to by więcej wyszło - 120 zł + 40, zł czyli razem by mi wyszło 170 zł, więc 45 zł zaoszczędziłem co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się przedłużyć umowę niż zostać na terminie po umowie...ja mając premium max z 3 dekoderami multiroom płaciłem 65zł (-50% SMARTDOM) i tyle bym płacił dalej... Ale aneksowalem umowę na 12/3 i przy Smartdom 4 (-25zł) będę płacił 90zł ale...

Pierwsze trzy miesiące mam gratis, następnie opłacam trzy i z ostatnich sześciu rezygnuje więc średnia za pół roku wychodzi wychodzi 45 zł...później znów 12/3 i znów 12/3 do poki będzie można tak brać...czyli wychodzi taniej w moim przypadku o 20zł miesięcznie...W styczniu po złożeniu wypowiedzenia planuje wziąść PSP bo narazie mam za free w nc+ do końca roku...biorę umowę 24/6 w cenie 100zł miesięcznie...6 mięsiecy free, opłacam 12 i ostanie 6 wypowiadam co daje średnia 66,66zł czyli tyle samo co płaciłbym za premium max bez PSP na okresie po umowie... Wniosek: lepiej przedłużyć umowę z PSP lub bez niż pozostać na okresie po umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę wpis, że ktoś zaoszczędził bo nie płaci 40zł za LM to zbiera mi się na śmiech  :mrgreen:  Ciekawe kiedy wreszcie poinformują za ile można  będzie kupić dostęp do pakietu PSP bez przedłużania umowy. Pewnie przed rozpoczęciem fazy grupowej. Wtedy sobie zdadzą sprawę, że  :censored: już przedłużyli umowy i nie ma na co czekać.  :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż nie idzie po ich myśli więc popełniają błędy, w biznesie to się nazywa nerwowe ruchy.

Chmm... po wczorajszym wyczynie rodzimych kopaczy to marketingowo kolejny mocny kop w "podbrzusze",

co by nie mówić udział jakichś polskich zespołów choćby w LE mimo ich poziomu byłby jakimś impulsem do zakupu kanałów przez niektórych abonentów a tak :censored:  mokra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc przez to rozbicie rozgrywek LM,na dwie różne pory dla mnie tracą swój urok.Taki natłok piłki sprawia, że te rozgrywki powszednieją i zaczną w pewnym momencie, niemal zlewać się w jedną całość z meczami ligowymi.Natomiast władze piłkarskie, pewnie już główkują jak w przyszłości, rozciągnąć LM na cały tydzień.

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam 3 dekodery CP i tylko na głównym moim mam aktywne kanały Polsat sport premium .. Na dwóch Multiroom pisze ze kanałów nie mam w abonamencie. A parę dni temu jeszcze tam działały bez problemu.. Czy też tak macie może? Bo nie wiem czy sie kontaktowac z polsatem.. Może coś robią czy coś i dlatego są takie blędy? Tylko ze wtedy miałbym to samo na głównym dekoderze hm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Proszę, zaloguj się do swojego konta w Internetowym Centrym Obsługi Klienta. Następnie po lewej stronie wybierz opcję "Usługi" --> "Telewizja" --> "Usługi serwisowe". W następnym kroku ustaw dekoder włączony na kanale 1 - Polsat HD i kliknij "Wznów połączenie z satelitą". Wszystko powinno wrócić do normy do 3 godzin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje jeszcze dzisiaj postaram się to zrobić. Tylko ze jak dam wznowienie połączenia z satelitą to stracę odbiór? Akurat domownicy teraz oglądają TV.. Więc moze zrobie to na noc? A ustawić na kanale 1 mam tylko te dwa dekodery z multiroom tak? Bo na głównym dekoderze nie muszę skoro tam działają kanały polsat premium?

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...